PaPo
Dołączył/a: lipiec 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Myślicie ,że w najbliższym czasie będzie jakas promocja na ps4 ?
0
xD
1
W takim razie tak samo powinieneś ocenić Gomesa. ;)
0
Ja moge dodaj nick Abiius
0
Albo Pogba dał piłę :33
1
Overwatch, fortnite obie fajne, najlepiej ze znajo grać bo tak to trochę nudno.
1
Może ,,
1
Przy rozegraniu jakoś 400meczy trafiłem chyba na 1 więc nie narzekam.
3
Nareszcie jest i Rafinha :)
0
Ja patrzę na ile kosztuje najtańszy na rynku ,ustalam 10k mniej i czekam czasem to trwa 5min A czasem 30-60min na tego Neya z 20min czekałem :3
0
PC chodzi po 620k
0
Dokładnie :D z podniecenia zapomniałem sprecyzować :P
0
Się pochwalę ,siedzi Neymar za 56k :33 Teraz pytanko zrobić coś pod niego czy nie warto ?
1
Dołączam się do pytania.
0
Ps4 pro czy xonex, polecacie jakiś W miarę tani dobry telewizor z 4k ?
1
Nikt Ci nie każe ;)
1
SKT ładnie porobiło, ja tam nie wątpiłem nic a nic :D
0
Martial, Eriksen/Alli
0
U mnie pisze, że zakodowane. Jak co to 1481 chyba u mnie jest.
0
Nie ma, zablokowane.
0
Pomysł z Allim dobry, za Griezmanna wolałbym Martiala i gito.
0
Bailly wart jakieś 50k sprzedać czy zostawić ??
0
Panowie głupie pytanie ale 18 w edycji Nazario czy cr'a tej lepszej ? I czemu nie Nazario ? :D
0
Na yt jest chyba
0
https://www.scdkey.com/microsoft-windows-10-pro-oem-cd-key-global_1227-20.html
Fake czy nie jak myślicie?
0
Gdzie są hejterzy?
2
Lol właśnie zauważyłem, że w fife 18 jak piłka leci w strone kibiców to od niej uciekają. Fajnie to wygląda :D realizm na trybunach
0
Co nie znaczy, że jest nieodpowiednia, po tym co mówisz chyba nawet nie jesteś świadom czym jest xd ;)
1
XD
0
15 września, lub jak coś tam chyba trzeba było zrobić to byś miał 14