4

Myślicie ,że w najbliższym czasie będzie jakas promocja na ps4 ?

0

xD

1

W takim razie tak samo powinieneś ocenić Gomesa. ;)

0

Ja moge dodaj nick Abiius

0

Albo Pogba dał piłę :33

1

Overwatch, fortnite obie fajne, najlepiej ze znajo grać bo tak to trochę nudno.

1

Może ,,

1

Przy rozegraniu jakoś 400meczy trafiłem chyba na 1 więc nie narzekam.

3

Nareszcie jest i Rafinha :)

0

Ja patrzę na ile kosztuje najtańszy na rynku ,ustalam 10k mniej i czekam czasem to trwa 5min A czasem 30-60min na tego Neya z 20min czekałem :3

0

PC chodzi po 620k

0

Dokładnie :D z podniecenia zapomniałem sprecyzować :P

0

Się pochwalę ,siedzi Neymar za 56k :33 Teraz pytanko zrobić coś pod niego czy nie warto ?

1

Dołączam się do pytania.

0

Ps4 pro czy xonex, polecacie jakiś W miarę tani dobry telewizor z 4k ?

1

Nikt Ci nie każe ;)

1

SKT ładnie porobiło, ja tam nie wątpiłem nic a nic :D

0

Martial, Eriksen/Alli

0

U mnie pisze, że zakodowane. Jak co to 1481 chyba u mnie jest.

0

Nie ma, zablokowane.

0

Pomysł z Allim dobry, za Griezmanna wolałbym Martiala i gito.

0

Bailly wart jakieś 50k sprzedać czy zostawić ??

0

Panowie głupie pytanie ale 18 w edycji Nazario czy cr'a tej lepszej ? I czemu nie Nazario ? :D

0

Na yt jest chyba

0

0

Gdzie są hejterzy?

2

Lol właśnie zauważyłem, że w fife 18 jak piłka leci w strone kibiców to od niej uciekają. Fajnie to wygląda :D realizm na trybunach

0

Co nie znaczy, że jest nieodpowiednia, po tym co mówisz chyba nawet nie jesteś świadom czym jest xd ;)

1

XD

0

15 września, lub jak coś tam chyba trzeba było zrobić to byś miał 14

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?