2

Jeżeli tak Jedza ma grać, to oby nie jechał na mundial...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

de Ligt i de Jong to must have Barcy według mnie.
#przyszłość

0

Czemu bez szans to dopiero koniec 3 miesiąca, jeżeli cały czas utrzyma formę może to pyknąć.

2

Zawsze reprezentacja na 1 miejscu potem dopiero klub. Mistrzostwo świata dla Polski to by było coś, co mógłbym opowiadać następnym pokoleniom.

0

Teraz wyszła aktualizacja która skaluje grafikę, więc mimo że fhd, to będzie trochę ładniej wyglądać gra.

0

Jakaś szansa na przecenę ps4prosiaka do końca miesiąca ?

1

Ja niedawno wszystkie odcinki oglądałem na cda-hd.

0

No i Thiago znów się posypał ?

0

Sorry ale za bardzo to razi w oczy, nie w 1/4, ale w 1/8...

1

Kapitalne uczucie, gdy "Muł" przegrywa, podwojone świadomością, że United odpada :3

4

Z tego co ja wiem w reprezentacji ma zakończyć po tegorocznym mundialu.

3

Bo to prawda lol.

0

W 1/8........ Boże

2

W 1/8.

0

Nie byłbym taki pewien.

6

Mbappe drugi mecz z wielką drużyną i znów nic nie pokazuje, psuje więcej niż daje, przyjmuje piłki na metr i kosztuje 180mln trochę zabawne.

1

Marzenie, ale on jest zakochany w United, więc wątpię.

3

Ja powiem tak, jeżeli ludzie uważają, że zawodowa gra w szachy to sport, to zawodowe uprawianie e-sportu to też sport, ponieważ to opiera się na tym samym, czyli treningach, przygotowaniach i innych czynnościach wspólnych tych dziedzin. Oczywiście każdy ma prawo uważać inaczej, aczkolwiek według mnie, jeżeli ktoś e-sportu nie nazywa sportem, to gry w szachy, itp. także nie powinien tak nazywać. Chyba tyle w temacie.

11

Trochę szacunku.

1

Oby nie.

8

Co można mu zarzucić to można, ale trzeba przyznać, że teraz zachował się bardzo ładnie.

0

Przydałyby się napisy...

0

futbin

0

Tak myślę sobie, żeby star wars sobie obejrzeć wszystkie, bo w sumie, żadnej części nie oglądałem. Pytanie moje, w jakiej kolejności oglądać, po datach wydania, czy po numeracji ?

25

Żaden prawdziwy kibic nie będzie za realem koniec kropka skonczcie

22

0

Każdy do przerwy dobrze, chociaż alba jakby trochę odstaje w obronie.

1

W 17 za totsa nie dostały ,ale słyszałem, że w tym roku mają dostać ale pewności na 100% to ja nie mam ;d

0

To właściwie nie tak źle, bo chcę właśnie fc5 na niej popykać a on wychodzi 28 marca to nawet dobrze by się złożyło bym zestaw kupił, chociaż za 3 dni wychodzi nowe ufc a też mam chęci na nie ;0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?