OnlyBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niektórzy nie potrafią docenieć jego klasy! Wielki napastnik. Jak nie strzela Messi to strzela Zlatan.
Riv
może w następnym sezonie doczekasz się Żurawskiego na Camp Nou. Jeżeli uważasz, że gra lepiej od Ibry.
Pozdrawiam
0
Ibra strzela dla barcy bardzo ważne gole!
Świetny napastnik. Te dwa gole na Emirates Stadium to duża zaliczka przed rewanżowym spotkaniem.
0
Zamiast opuścić to boisko to kulał i tyle. Troche głupie zachowanie. Teraz bedzie długo leczył tą kontuzje
0
A macie może link na SopCast??
0
Tam chyba jakiś błąd jest.
"Po zwycięskiej porażce z Fiorentiną" xD
A wracając do tematu to myślę, że i tak nie wybierze Barcy
0
Tylko nie Yaya.
Przecież on gra bardzo dobrze, ale teraz za mało.
Jest jednym z najlepszych na swojej pozycji!
0
Mógłby zostać bardzo dobrym zmiennikiem
0
Valdes zasługuje na miejsce w kadrze Hiszpanii.
0
Pinto ma już chyba 33 lata. Sprowadziłbym kogoś taniego i młodszego bo i tak ma zostać tylko zmiennikiem Valdesa
0
Ploty....
Myślę, że Alves nie chciałby nawet odejśc, a Barca nie puściłaby go za skromne 35 mln euro
0
Do tego jeszcze Silva lub Ribery i przydałby się zmiennik dla Alvesa i skład kompletny :)
Hleb, Casares i Henrique raczej nie mają czego szukać w Bracy
0
Młody chłopak, a kiedy gra patrzy w oczy śmierci...
0
Riv.
Na jego komentarze można nie zwracać uwagi. Jeszcze w tamtym sezonie tak kochał Manchester, a teraz pojawił się tutaj.
Visca el Barca!
Pozdrawiam
0
No to chyba już odechciało mu się powrotu do wielkiej formy...
0
Skromne 1:0, ale 3 punkciki są :) Teraz trzeba Sevilli kibicować
0
Samu jest wielki... Jak dla mnie najlepszy napastnik na świecie
0
A ja bym dał mu drugą szanse... Może częściej by zagrał. nie miał się jek wykazać skoro grał tylko w ostatnich minutach meczu
0
Ale mi żal teraz Sir Alexa :] CR dla niego jest najlepszy, a teraz w Realu pyka. Mógł nie brać za niego skromnych 94 mln ;]
0
Lzonepiej dać mu jeszcze jedną szansę, myślę, że jest tego wart. Może się nie popisał, ale ma przed sobą następny sezon
0
Tylko Felipe na tym traci... Szkoda go
0
Szacun! Ten to chce grać, nie zarabiać ;)
0
Taraz z Leo nie może równać się nikt, nawet Portugalia o tym wie :]
0
VILLA jest potrzebny w Barcy i już!!
0
Poulsen zamiast Mascherano? Mam nadzieję, że to tylko plotka
0
oby to nie była plotka :]