0

rafał20

przedstawił nam taktyke na następny sezon.

Jeszcze sprowadźmy Rooneya i paru innych. Zagramy 8 napastnikami to nam da 4 bramki na mecz.

Śmiechu warte :D

0

Sprzedać Toure za 30 mln by kupić Mascherano pewnie za jakieś 40. Gdzie tu jest sens?

Nie rozumiem

0

Villa, Ibra, Messi, Pedro, Bojan i do tego jeszcze Torres?

Zrobi się tłok w tym ataku. Bojan pewnie wcale nie wyjdzie na boisko.

Lepiej, żeby to była plotka.

Bardziej przyda się prawy obrońca

0

Barca - więcej niż klub. :D

Kto by tu nie chciał kończyć takiej kariery?

Pozdro

0

niezly gosc

powiedział wyraźnie GRAĆ, a nie grzać ławę. On ma już tego chyba dość.

0

Racja. Zrobi się tłok. No i czy chciałby grzać ławę w takiej formie i z takimi umiejętnościami?

Jako zmiennika widziałbym Thiago . Świetny jest. Niech sie ogrywa np. w Pucharze, czy w meczach z drużynami z niższej półki :D

0

Zrobił się tłok :D Wszyscy by chcieli grać. A może 4-4-2?

W pomocy od lewej Iniesta, środek Xavi i Fabregas, na prawym skrzydle Messi i z przodu Villa i Ibra.

0

On miałby niby założyć koszulkę Barcy?

Nigdy! Tyle razy życzy nam porażki.

Co byłoby z Bojanem? To on ma grać :]

0

karlito

Taka zamiana byłaby świetna.

Szkoda, że od razu nie pomyśleli o Torresie

0

I tak nie zagrałby za kartki.

Maxwell to świetny transfer Barcy. Jest konkurencja dla Abidala

0

Ta świetna passa Realu na własnym stadionie też skończyła się w dniu kiedy Messi i spólka odwiedzili Santiago Bernabeu :D

Myślę, że teraz będzie tak samo!

Vamos!

0

Czekamy Torres :D

0

Mam nadzieje, że nigdy nie zobacze go w koszulce Barcy!

0

Dima jest jeszcze młody. Trzeba mu dać czas. Przeniósł się z takiej słabej lig ukraińskieji od razu do Barcelony, myślę, że za 2 lata będzie z niego grajek.

Chyba, że się go pozbędą :D

0

Świetnie :D

Barca bedzie niepokonana z taką młodzieżą.

0

Myśle, że Barca będzie górą :D

A rodzina niech sie cieszy, bo i tak jeden zagra w finale :]

0

Didon

Ale takim autobusem jak oni na pewno nie jechałeś :D

Ja licze przynajmniej na remis w Mediolanie. Najlepiej bramkowy.

Na Camp Nou wybiś im Lige Mistrzów z głowy :D

0

Świetne fotki :D

Ta z Casillasem ;p

A statystyki oglądam z uśmiechem na twarzy. Tak trzymać :D

0

Lepiej poszukać jakiegoś zmiennika dla Alvesa, który pogodzi się z grzaniem ławy :D

0

- Różnica w liczbie podań jest olbrzymia: zawodnicy FC Barcelony podawali piłkę 808 razy, ich przeciwny wyłącznie 275.

Deportivo nie istniało w meczu :D

0

Tutaj nie ma dla ciebie miejsca panie Franck :D

0

Nareszcie Touré :)

0

O formacje ofensywną to Maradona nie musi się martwić raczej :D

Messi, Tevez, Aguero, Milito, Higuan...

0

Oby tak dalej :D

Valdes bronił wczoraj świetnie!

0

"Nienawidzę Madrytu i Realu"

Dlaczego od razu wszyscy go lubią? :D

0

Messi ma dług wobec Barcy. Zakończy kariere na 100% właśnie w tym klubie. On kocha Barcelone, a Barcelona jego :D

0

RadzJo

Jak Messi jest przy piłce to serce też mocniej bije :D

0

Świetny zawodnik! Pare sezonów i Barcelona nie będzie musiała szukać po świecie typowej "9". Bojan będzie wtedy mógł grać pierwsze skrzypce na szpicy :D

0

Lepiej jak sie więcej robi, a nie gada. Poczekamy, zobaczymy :]

0

Real musi sobie kupić wychowanka! Śmieszne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?