OnlyBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
rafał20
przedstawił nam taktyke na następny sezon.
Jeszcze sprowadźmy Rooneya i paru innych. Zagramy 8 napastnikami to nam da 4 bramki na mecz.
Śmiechu warte :D
0
Sprzedać Toure za 30 mln by kupić Mascherano pewnie za jakieś 40. Gdzie tu jest sens?
Nie rozumiem
0
Villa, Ibra, Messi, Pedro, Bojan i do tego jeszcze Torres?
Zrobi się tłok w tym ataku. Bojan pewnie wcale nie wyjdzie na boisko.
Lepiej, żeby to była plotka.
Bardziej przyda się prawy obrońca
0
Barca - więcej niż klub. :D
Kto by tu nie chciał kończyć takiej kariery?
Pozdro
0
niezly gosc
powiedział wyraźnie GRAĆ, a nie grzać ławę. On ma już tego chyba dość.
0
Racja. Zrobi się tłok. No i czy chciałby grzać ławę w takiej formie i z takimi umiejętnościami?
Jako zmiennika widziałbym Thiago . Świetny jest. Niech sie ogrywa np. w Pucharze, czy w meczach z drużynami z niższej półki :D
0
Zrobił się tłok :D Wszyscy by chcieli grać. A może 4-4-2?
W pomocy od lewej Iniesta, środek Xavi i Fabregas, na prawym skrzydle Messi i z przodu Villa i Ibra.
0
On miałby niby założyć koszulkę Barcy?
Nigdy! Tyle razy życzy nam porażki.
Co byłoby z Bojanem? To on ma grać :]
0
karlito
Taka zamiana byłaby świetna.
Szkoda, że od razu nie pomyśleli o Torresie
0
I tak nie zagrałby za kartki.
Maxwell to świetny transfer Barcy. Jest konkurencja dla Abidala
0
Ta świetna passa Realu na własnym stadionie też skończyła się w dniu kiedy Messi i spólka odwiedzili Santiago Bernabeu :D
Myślę, że teraz będzie tak samo!
Vamos!
0
Czekamy Torres :D
0
Mam nadzieje, że nigdy nie zobacze go w koszulce Barcy!
0
Dima jest jeszcze młody. Trzeba mu dać czas. Przeniósł się z takiej słabej lig ukraińskieji od razu do Barcelony, myślę, że za 2 lata będzie z niego grajek.
Chyba, że się go pozbędą :D
0
Świetnie :D
Barca bedzie niepokonana z taką młodzieżą.
0
Myśle, że Barca będzie górą :D
A rodzina niech sie cieszy, bo i tak jeden zagra w finale :]
0
Didon
Ale takim autobusem jak oni na pewno nie jechałeś :D
Ja licze przynajmniej na remis w Mediolanie. Najlepiej bramkowy.
Na Camp Nou wybiś im Lige Mistrzów z głowy :D
0
Świetne fotki :D
Ta z Casillasem ;p
A statystyki oglądam z uśmiechem na twarzy. Tak trzymać :D
0
Lepiej poszukać jakiegoś zmiennika dla Alvesa, który pogodzi się z grzaniem ławy :D
0
- Różnica w liczbie podań jest olbrzymia: zawodnicy FC Barcelony podawali piłkę 808 razy, ich przeciwny wyłącznie 275.
Deportivo nie istniało w meczu :D
0
Tutaj nie ma dla ciebie miejsca panie Franck :D
0
Nareszcie Touré :)
0
O formacje ofensywną to Maradona nie musi się martwić raczej :D
Messi, Tevez, Aguero, Milito, Higuan...
0
Oby tak dalej :D
Valdes bronił wczoraj świetnie!
0
"Nienawidzę Madrytu i Realu"
Dlaczego od razu wszyscy go lubią? :D
0
Messi ma dług wobec Barcy. Zakończy kariere na 100% właśnie w tym klubie. On kocha Barcelone, a Barcelona jego :D
0
RadzJo
Jak Messi jest przy piłce to serce też mocniej bije :D
0
Świetny zawodnik! Pare sezonów i Barcelona nie będzie musiała szukać po świecie typowej "9". Bojan będzie wtedy mógł grać pierwsze skrzypce na szpicy :D
0
Lepiej jak sie więcej robi, a nie gada. Poczekamy, zobaczymy :]
0
Real musi sobie kupić wychowanka! Śmieszne :D