OnlyBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No Ibra popisał się teraz.
Śmieszny człowiek.
0
Wspaniały gest Davida
0
Barcelona to nie tylko Messi. Przez 15 dni muszą dać ade, Może Bojan więcej zagra. Villa na szpice!
0
W tamtym sezonie jakoś mnie nie przekonywał. Zawsze chciałem żeby grał Toure. Ale grał świetnie na mundialu i teraz też gra bardzo dobrze.
Tak trzymać Busi :D
0
Dobrz, że nie złamanie. Ale ta noga wygląda źle. Wracaj do zdrowia!
0
Bojan potrzebuje minut na boisku. Oby dostał ich więcej w tym sezonie.
A co do Ibry to podoba mi się wypowiedź Guardioli. Widać, że do wszystkich odnosi sie z szacunkiem i zawsze znajdzie coś pozytywnego :D
Licze na ładny mecz jutro . Vamos !
0
Lepiej, żeby został. Jeśli jednak Guardiola nie widzi go w zespole na następny sezon to niecg go sprzedadzą za jakieś godziwe pieniądze.
Inaczej wyjdzie to samo co z transferem solidnego obrońcy z Ukrainy za 25 Mln, tylko po to by sprzedać go za 15.
0
A mi się wydaje, że Barca zagra w grupie z Wisłą Kraków :D
Jak Zilina może to dlaczego nie Wisła? ;]
0
stefek
Guardiola ma na imię Josep :D
0
Mam tylko nadzieję, że Ibra nigdzie nie odejdzie !
0
A nie mogłem zobaczyć drugiej połowy :/
Bramki Villi ;/
A karne ile się skończyły?
VAMOS BARCA
0
Tak jasne :D
A w Barcy pewnie Kaka..
0
Cáceres mógłby zostać.
Trzeba mieć tą ławkę rezerwowych, żeby walczyć przez cały sezon we wszystkich rozgrywkach.
Xavi, Messi, Puyol to nie roboty ;]
Każdy musi mieć wartościowego zmiennika
0
stefek
Ty mi powiedz jakiego Pepe masz w Barcelonie?
Skład musi być optymalny. Trzeba to spotkanie wygrać.
VeB !
0
GD będzie takie samo jak potyczka z Interem w LM. Piłkarze jak by mogli postawiliby swoje rodziny w bramce!
0
Poczekamy... zobaczymy :D
0
Defenywny pomonik musi być!
Mascherano jeśli przyjdzie to myśl, że będzie występował w pierwszej 11.
0
IceMan
Nazywasz Fabregasa tchórzem?
Ciekawe co będziesz mówił ze ten sezon czy 2 jak zobaczysz go na Camp Nou..
0
Świetnie! :D
TAK trzymać Barca. Szlpda, że nie moge zobaczyc meczu :
0
Jeszcze Lampard, Gerard :D
Może ktoś jeszcze starszy.
0
Najlepsza opcją z tych trzech jest chyba Thiago :D
Mógłby już grać w pierwszym zespole jako zmiennik. A tyle pieniędzy zostałoby w portfelu ;]
0
Wprowadzić do zespołu Thiago, może Muniese :D
Stawiać na naszą młodzież z La Masia.
0
Dla powiększenie składu> Niech zostanie. Jako rezerwowy to jest bardzo dobry :D
0
Ale się uśmiałem :D
0
Dziękujemy i powodzenia !
VeB
0
Racking
Na jaką kase? On po prostu chce grać. W Man CIty dostanie więcej minut, a niestety Guardiola nie mógł mu tego zagwarantować
0
Inter z niego zrezygnował to może Barca też to zrobi :D
Toure zostań!
0
Raczej nie znajdziemy jego zastępcy. YaYa jest najlepszy.
0
Mamy już Thiago. Żaden tam Niemiec nie potrzebny :D
0
Wole aczej Thiago. A może ktoś go kupi :D