Objectivo
Dołączył/a: wrzesień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndrzejos
15
@puyol_presidend5 może jak grał na podwórku to wtedy bardziej lubił Ronaldo a jak już dorósł to zrozumiał kto tak naprawdę jest lepszy ?
1
@MarcinVeB4
1
@wachaFCB dla większości dwie pieczenie na jednym ogniu :D
0
@4drian0 jutro ma być już dużo chłodniej więc może damy radę. A z tym lodem to dobry patent :D
0
@4drian0 ja właśnie wróciłem z pracy pociągiem, godzinę stał w jakimś polu bez klimy, pociąg pełny ludzi, na dodatek spóźnił się 30 minut. W pewnym momencie miałem ochotę dzwonić do rodziny i się z wszystkimi pożegnać. A co do gaci to moje po powrocie od razu podarłem :D
0
@krzychu1526 będzie jeszcze jeden, ostatni.
1
@Kapitan hawk myślę, że przy tej temperaturze tą wodą można by było zaparzyć herbatę :D
1
@Kapitan hawk dobrze, że Ci chociaż telefon/tablet zostawiła, bez internetu to byś pewnie nie wytrzymał :D
0
@Rewolucja123 wczoraj widziałem jakiegoś gościa w czapce na uszy więc taki zestaw by mnie nie zdziwił :D
0
@kuz w takie dni to tylko biała koszulka, albo najlepiej bez.
1
@Bobo25 w sumie jest to najbardziej prawdopodobne.
16
@codemat i o tym, że środa, dzień loda :D
0
@Bobo25 albo nawet można powiedzieć, że tylko barwy atletico, biało niebiesko czerwone.
0
@patrykppp17 mnie to najbardziej zastanawia, że trzeba o takich rzeczach przypominać, przecież to jest tak logiczne, że nie powinno się zostawiać żywej istoty w samochodzie przy takich upałach. Przerażające jest to ilu mamy na świecie kretynów i ludzi bez wyobraźni...
0
@Rewolucja123 https://www.dvdmax.pl/godzilla-ii-krol-potworow-dvd,art734548 tutaj masz od 16 października.
0
@krzychu1526 wczoraj skończyłem oglądać 1 sezon po raz 3, z niecierpliwością czekam aż wrócę z pracy do domu :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hrzan ogólnie uwielbiam francuskie komedie więc polecę Ci "Za jakie grzechy, dobry Boże?"
3
@Semis myślę, że sextaśma :D
0
@Vhaeraun Neymar też, już na pewno Benz ma na niego taśmy :D
0
@fajny_football No właśnie mi chodziło o drzwi np z Ikei bo w końcu też są obrotowe. Fakt w tych wąskich bez faulu się nie obejdzie :D
1
@Karakanis Diego Costa Armando Maradona :D
0
@fajny_football to akurat nie jest takie trudne :D
0
@kerouac Dokładnie ! pierwszy lepszy przykład, księża niby powinni świecić przykładem a wiadomo co się u nich dzieje.
1
@kerouac ja tu nie chciałem generalizować, chodzi mi o to, że Ci pseudo "patrioci" w koszulach z polską walczącą najwięcej krzyczą jakie środowiska homoseksualne są złe i niebezpieczne dla dzieci a widać, że i oni nie są święci. Gdyby ten bydlak stał w koszulce z tęczą to zapewne tak samo bym napisał.
2
@Kapitan hawk dokładnie o tym samym pomyślałem. Takich mamy ''patriotów''.
0
@ngif mi się wydaję, że są przypadki osób które nie zasługują na drugą szanse, ale każdy ma swoje zdanie na ten temat.
1
@Nazio87 @Rewolucja123 napisał, że KAŻDY zasługuję na drugą szansę, stąd to pytanie. Wiem, że to głupie porównanie ale nie każdy zasługuje na drugą szansę.
1
@Rewolucja123 nawet mordercy dzieci ?