0

@DonAndrzejos

oczywiście ja jestem za ;)

15

@puyol_presidend5 może jak grał na podwórku to wtedy bardziej lubił Ronaldo a jak już dorósł to zrozumiał kto tak naprawdę jest lepszy ?

1

@MarcinVeB4

Birds nie znałem, też dobre.

1

@wachaFCB dla większości dwie pieczenie na jednym ogniu :D

0

@4drian0 jutro ma być już dużo chłodniej więc może damy radę. A z tym lodem to dobry patent :D

0

@4drian0 ja właśnie wróciłem z pracy pociągiem, godzinę stał w jakimś polu bez klimy, pociąg pełny ludzi, na dodatek spóźnił się 30 minut. W pewnym momencie miałem ochotę dzwonić do rodziny i się z wszystkimi pożegnać. A co do gaci to moje po powrocie od razu podarłem :D

0

@krzychu1526 będzie jeszcze jeden, ostatni.

1

@Kapitan hawk myślę, że przy tej temperaturze tą wodą można by było zaparzyć herbatę :D

1

@Kapitan hawk dobrze, że Ci chociaż telefon/tablet zostawiła, bez internetu to byś pewnie nie wytrzymał :D

0

@Rewolucja123 wczoraj widziałem jakiegoś gościa w czapce na uszy więc taki zestaw by mnie nie zdziwił :D

0

@kuz w takie dni to tylko biała koszulka, albo najlepiej bez.

1

@Bobo25 w sumie jest to najbardziej prawdopodobne.

16

@codemat i o tym, że środa, dzień loda :D

0

@Bobo25 albo nawet można powiedzieć, że tylko barwy atletico, biało niebiesko czerwone.

0

@patrykppp17 mnie to najbardziej zastanawia, że trzeba o takich rzeczach przypominać, przecież to jest tak logiczne, że nie powinno się zostawiać żywej istoty w samochodzie przy takich upałach. Przerażające jest to ilu mamy na świecie kretynów i ludzi bez wyobraźni...

0

0

@krzychu1526 wczoraj skończyłem oglądać 1 sezon po raz 3, z niecierpliwością czekam aż wrócę z pracy do domu :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hrzan ogólnie uwielbiam francuskie komedie więc polecę Ci "Za jakie grzechy, dobry Boże?"

3

@Semis myślę, że sextaśma :D

0

@Vhaeraun Neymar też, już na pewno Benz ma na niego taśmy :D

0

@fajny_football No właśnie mi chodziło o drzwi np z Ikei bo w końcu też są obrotowe. Fakt w tych wąskich bez faulu się nie obejdzie :D

1

@Karakanis Diego Costa Armando Maradona :D

0

@fajny_football to akurat nie jest takie trudne :D

0

@kerouac Dokładnie ! pierwszy lepszy przykład, księża niby powinni świecić przykładem a wiadomo co się u nich dzieje.

1

@kerouac ja tu nie chciałem generalizować, chodzi mi o to, że Ci pseudo "patrioci" w koszulach z polską walczącą najwięcej krzyczą jakie środowiska homoseksualne są złe i niebezpieczne dla dzieci a widać, że i oni nie są święci. Gdyby ten bydlak stał w koszulce z tęczą to zapewne tak samo bym napisał.

2

@Kapitan hawk dokładnie o tym samym pomyślałem. Takich mamy ''patriotów''.

0

@ngif mi się wydaję, że są przypadki osób które nie zasługują na drugą szanse, ale każdy ma swoje zdanie na ten temat.

1

@Nazio87 @Rewolucja123 napisał, że KAŻDY zasługuję na drugą szansę, stąd to pytanie. Wiem, że to głupie porównanie ale nie każdy zasługuje na drugą szansę.

1

@Rewolucja123 nawet mordercy dzieci ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?