O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, szachy, skoki narciarskie
  • Ulubiony zawodnik Ronaldhinho, Cruyff, Inesta
  • Ulubione zespoły Jagiellonia, FC Barcelona, Ajax Amsterdam
  • Barcelonie kibicuję od Zawsze

Statystyki

  • Dni w serwisie 1782
  • Liczba komentarzy 202
  • Polecenia 422

Komentarze

0

@Koni8M Taka ciekawostka, że np. Pan Bronisław Komorowski miał mniej wet niż obecny prezydent. Zawsze jest tak, że gdy partia i prezydent są z tego samego ugrupowania to prawie wszystko lub wszystko jest podpisane. Ludzie powinni to zrozumieć bo taka jest polityka i po prostu rzeczywistość. Co do RT, to poza tym, że prezentuje się dobrze to niestety ale jego kadencja w Warszawie pokazuje nieskuteczność jego działań. Ponadto jest mega nie szczery i teraz probuje ukrywać swoją lewicowość na potrzeby kampanii. Nie umiem natomiast zrozumieć wyborców Bosaka, który światopoglądowo jest najbardziej konserwatywnym kandydatem, a wielu z was chce głosować W drugiej turze na bardzo lewicowego RT. Posłuchajcie swego kandydata, który mówił, że do Trzaskowskiego jest mu najdalej. I wgl głosowanie na przeciw komuś jest przykre i niezrozumiałe. Gdyby doszło do drugiej tury wyborów : Bosak vs. Ktoś inny niż Duda to na pewno wszyscy wyborcy PiS zagłosowaliby na Bosaka.

0

@Hushovt w czym tak dokładnie?

1

@Piotr89Sand Mamy fatalnych sędziów na czele ze stronniczym „białym” Marciniakiem ( nawet kolor stroju zespołu , któremu pomaga bardzo pasuje )

0

@mikulas2 mamy Griezmanna ,Suareza , Dembele , Pereza , Fatiego, uważasz że to mało ? Ja widzę to tak że Fati , Griezmann , Perez / Dembele z Getafe a na LM Suarez Griz i Dembuś . Prawda jest taka ze mamy dużo opcji w ataku , zawsze można kogoś zmienić nie tracąc na jakości piłkarza , który gra. Rafinha nie był nam potrzebny

2

Oby dziś zagrał Roberto

Zobacz wszystkie

58

AS „Sevilla świetnie walczyła do momentu straty pierwszego gola”
10 minut to bardzo dużo

47

Redakcja nie podarowała sobie wbicia szpilki w zawodnika na końcub xdd
ja jednak nie załuje , ciesze sie z digne

45

Za którą porażkę pni chcą się rewanżować bo sporo było ...

44

najlepszy piłkarz na świecie nie dostał nagrody dla najlepszego piłkarza ligi hiszpańskiej od swojej klubowej gazety

22

z levante juz przegrali xd