Nicko
Dołączył/a: sierpień 2019
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq Wystarczy, że Messi zostanie na PS nie warto stawiać Messiego na ofensywnym marnując Grieza
2
Patrząc na transfer Griezmanna z perspektywy czasu to był to bezsensowny transfer dlaczego ?
Na PS mamy Messiego na LS Dembele i Fatiego a na napadzie Suareza którego teoretycznie miał zastąpić .
Moim zdaniem powinni grać 4-3-3 z ofensywnym pomocnikiem jako Griezmann w akcjach miałby miejsce na przedpolu mógłby rozgrywać i uderzać z dystansu.
Tylko szkoda że Valduś o tym nie pomyśli i będzie marnował go na skrzydle.
4
Spokojnie Valdek będzie wiedział co zrobić z Firpo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@konrad1661 To nie znaczy że jemu się nie uda.
0
@Wegson Piłkarz pokroju Hazarda
0
@NeymarSeniorII Jakby grał u nas byłby nazywanym "nowym Ronaldinho"
0
@damianex10 Nie mylisz się jest piłkarzem. Miałem na myśli czy zostanie dobrym piłkarzem
0
Jak myślicie będzie piłkarz z tego Rodrygo ?
0
@konrad1661 Co zmienia że jest z Ameryki ?
0
I tak nie zagra lepiej już wystawić Semedo na LO ...
2
No i 1:1 Everton remisuje z kogutami w 97 minucie
2
@kkbarca To piłkarze tak do szatni wchodzą a trener siada i słucha
2
Analizowałem co w Levante poszło źle i okazało się nie umiemy grać w piłkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Messi dziękuje tobie
0
3:1 nie mogę gratuluje
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Powinno być 3:1 świetnie gramy
0
2:1 nie moge brawo!!!
0
Ten gol powinien zostać uznany jako samobój...
0
@MensculinVeB Jeśli Ansu będzie dalej dobrze się rozwijał to transfer nie będzie miał sensu a nawet jeśli to Grizu będzie grał mniej a Dembuś całkiem wypadnie
0
@Faun ja im życzę pucharu Anglii bez PL ani LM
0
@DlacbpanMessi nie sądzę że płacenie za niego 200 mln to dobry pomysł gdy mamy tylu zawodników.
0
Neymar nie jest nam potrzebny.
1
@MichalZZZ Nie mówi dużo a jak coś powie to strasznie sztywno.Mam nadzieję że w następnych meczach się rozkręci.
0
Jak blisko był Son w tamtej sytuacji...
9
Dobrze że Pique jest wykartkowany na klasyk :D
1
''Już dzisiaj dołączamy do finalistów euro"-Jacek Laskowski
0
@nammah On widzi rzeczy których nikt nie widzi i nie widzi rzeczy które każdy widzi. Taki ekspert.
0
@|Nuno| W tym roku na Copa America dostal czerwo za właśnie za taką "walkę kogutów" która jest zakazana, a przyjął ''cios'' od Medela obaj wylecieli z czerwonymi kartkami.