Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MessiForeverTheBest jakie czekanie jak my napastnika nie mamy na ligę mistrzów w ogóle
0
To kogo topowego teraz wyciągniesz jak nie Julka?
2
@gumaz lubię z indyka i z dzika i z żurawiną
0
@fcbarcafan19 czemu kanał?
0
Jakie miejsce w Polsce człowiek powinien odwiedzić chociaż raz?
0
@WiernyKatalonii było mówić szybciej bo siedziałem os czwartku
1
@MateS znając życie w podróży jeszcze jeden wejdzie
1
@MateS 5 kupiłem,do jednej torebki weszły
1
Finał wyprawy do Lublina
https://ibb.co/gLF1zbNT
Dzięki @Sulimo za cynk.
Pozdro dla Lubelaków, obszerniejsza relacja wieczorem.
1
@gumaz przytulcie się
1
@Hawajczyk łeb jest łeb.
1
@gumaz w sumie dwie poszły dziś już
0
@Trupi21 Nam potrzeba 9na już który jest ukształtowany i doświadczony,nie możemy czekać na jakieś nowe produkty ze szkółki
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Poproszę jakąś normalną, prostą czytelną, szybką apke czy symulator w ten mundial.
Może Wy w coś gracie, jakaś grupa Bamblowa się stworzyła?
Dla picu zagram bo i tak trafię pewnie że 3 mecze
6
Dobranoc i maskara
0
@malicinho mam tak samo jak Ty, też się zastanawiam
5
Skończy się na tym że Silva nie przyjdzie Julek nie przyjdzie,nie przyjdzie żaden obrońca i zostaniemy z jakimś kurwa Frimpongiem na tydzień przed zamknięciem okienka
2
@LeoMessiiBarcaPepa
Francja 98 i potem Brazylia, oczywiście Katar bo najlepszy finał mundialu w historii
A Francja dlatego bo mój pierwszy
2
Przedostatni dzień wypadu do Lublina.
Dziś bardziej zakupowo,ale i nie obyło się bez wypraw po smaki.
Wczoraj na wieczór na Krakowskim przedmieściu przepyszny bajgiel w bistro Pelier. Dziś zajebisty udon oraz kawka z dripa w ParZona.Po drodze wstąpiliśmy do ogrodu Saskiego.Na Majdanek niestety już nie zdążę.
Jutro Cebularz na wyjazd do domu.
@Sulimo @Eto'o9 R10 i inne Lubelaki
1
@Arden haha, znajdujecie obrazki w necie a potem niby dyskusja, dobry patent, zacznę robić
0
@gumaz chłop zajęty ale dał namiary na cebularze
1
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Trzecia dzień w Lublinie. Dziś wyprawa po cebularze w końcu dzięki uprzejmym ludziom z tego forum. Oczywiście najpierw śniadanko zaraz i kawka, potem kawka na mieście,bo miała być wczoraj,ale zabrakło godzin w dobie.
Co mnie wczoraj rozjebao na mieście to "portal"stałem i machałem do ludzi chyba z 10 minut haha. Świetny patent i powinien być w KAŻDYM mieście w Polsce.
No dobra, to Wy do pracy a ja w świat.
1
@Sulimo to z łaski swojej może chociaż jakieś miejsca żeby je kupić haha
1
@Sulimo jeszcze jutro zwiedzam Lublin a siedzę od wczoraj,dawaj namiary na starym mieście bo jestem tu pierwszy raz
2
@Sulimo miałeś mi ogarnąć cebularze lubelskie
5
Kawu to szef na spreju jest
1
Podejrzewam że Eriksen już w piłkę zawodowo nie pogra przez zakaz lekarzy.Nikt nie chce " do trzech razy sztuka"
0
@lithotripter jeszcze mam czas jutro cały dzień
Może @Sulimo lub ktoś z Lbn da znać gdzie na starym mieście go złapać,tylko ciepły
1
Dzień drugi zwiedzania Lublina.
Byliśmy na mszy w bardzo ładnej Bazylice na starym mieście. Pierwszy raz jak pamiętam widziałem obrazy niesakralne w kościele.Dosc ciekawe muzeum miasta z fajną wieżą widokową,jak dobrze pamiętam Donżon się nazywała.Zahaczyliśmy o jakiś festiwal bliskowschodni u podnóża zamku. Obiad na Starówce, całkiem dobra pizza ale ragu lepsze.
Liczba osób w barwach -7
Cebularza dalej brak
6
@Arcybiskup Usuń ten wpis raz dwa