0

@MessiForeverTheBest jakie czekanie jak my napastnika nie mamy na ligę mistrzów w ogóle

0

To kogo topowego teraz wyciągniesz jak nie Julka?

2

@gumaz lubię z indyka i z dzika i z żurawiną

0

@fcbarcafan19 czemu kanał?

0

Jakie miejsce w Polsce człowiek powinien odwiedzić chociaż raz?

0

@WiernyKatalonii było mówić szybciej bo siedziałem os czwartku

1

@MateS znając życie w podróży jeszcze jeden wejdzie

1

@MateS 5 kupiłem,do jednej torebki weszły

1

Finał wyprawy do Lublina
https://ibb.co/gLF1zbNT

Dzięki @Sulimo za cynk.

Pozdro dla Lubelaków, obszerniejsza relacja wieczorem.

1

@gumaz przytulcie się

1

@Hawajczyk łeb jest łeb.

1

@gumaz w sumie dwie poszły dziś już

0

@Trupi21 Nam potrzeba 9na już który jest ukształtowany i doświadczony,nie możemy czekać na jakieś nowe produkty ze szkółki

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Poproszę jakąś normalną, prostą czytelną, szybką apke czy symulator w ten mundial.
Może Wy w coś gracie, jakaś grupa Bamblowa się stworzyła?

Dla picu zagram bo i tak trafię pewnie że 3 mecze

6

Dobranoc i maskara


0

@malicinho mam tak samo jak Ty, też się zastanawiam

5

Skończy się na tym że Silva nie przyjdzie Julek nie przyjdzie,nie przyjdzie żaden obrońca i zostaniemy z jakimś kurwa Frimpongiem na tydzień przed zamknięciem okienka

2

@LeoMessiiBarcaPepa

Francja 98 i potem Brazylia, oczywiście Katar bo najlepszy finał mundialu w historii

A Francja dlatego bo mój pierwszy

2

Przedostatni dzień wypadu do Lublina.
Dziś bardziej zakupowo,ale i nie obyło się bez wypraw po smaki.
Wczoraj na wieczór na Krakowskim przedmieściu przepyszny bajgiel w bistro Pelier. Dziś zajebisty udon oraz kawka z dripa w ParZona.Po drodze wstąpiliśmy do ogrodu Saskiego.Na Majdanek niestety już nie zdążę.
Jutro Cebularz na wyjazd do domu.

@Sulimo @Eto'o9 R10 i inne Lubelaki

1

@Arden haha, znajdujecie obrazki w necie a potem niby dyskusja, dobry patent, zacznę robić

0

@gumaz chłop zajęty ale dał namiary na cebularze

1

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Trzecia dzień w Lublinie. Dziś wyprawa po cebularze w końcu dzięki uprzejmym ludziom z tego forum. Oczywiście najpierw śniadanko zaraz i kawka, potem kawka na mieście,bo miała być wczoraj,ale zabrakło godzin w dobie.
Co mnie wczoraj rozjebao na mieście to "portal"stałem i machałem do ludzi chyba z 10 minut haha. Świetny patent i powinien być w KAŻDYM mieście w Polsce.

No dobra, to Wy do pracy a ja w świat.


1

@Sulimo to z łaski swojej może chociaż jakieś miejsca żeby je kupić haha

1

@Sulimo jeszcze jutro zwiedzam Lublin a siedzę od wczoraj,dawaj namiary na starym mieście bo jestem tu pierwszy raz

2

@Sulimo miałeś mi ogarnąć cebularze lubelskie

5

Kawu to szef na spreju jest


1

Podejrzewam że Eriksen już w piłkę zawodowo nie pogra przez zakaz lekarzy.Nikt nie chce " do trzech razy sztuka"

0

@lithotripter jeszcze mam czas jutro cały dzień

Może @Sulimo lub ktoś z Lbn da znać gdzie na starym mieście go złapać,tylko ciepły

1

Dzień drugi zwiedzania Lublina.
Byliśmy na mszy w bardzo ładnej Bazylice na starym mieście. Pierwszy raz jak pamiętam widziałem obrazy niesakralne w kościele.Dosc ciekawe muzeum miasta z fajną wieżą widokową,jak dobrze pamiętam Donżon się nazywała.Zahaczyliśmy o jakiś festiwal bliskowschodni u podnóża zamku. Obiad na Starówce, całkiem dobra pizza ale ragu lepsze.

Liczba osób w barwach -7

Cebularza dalej brak

6

@Arcybiskup Usuń ten wpis raz dwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?