Murazor
Dołączył/a: grudzień 2017
Toruń
9 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A tu cyk Messi pierwszego karnego uderzył w prawo.
0
Grali strasznie, taktyka na podaj do Messiego może coś wymyśli. Wiesz zrozumiałbym, gdyby to był mecz na wyjeździe. Ewidentnie brakuje im lekkości w grze. Ernesto jest tu strasznie hetjtowany, co jest rzeczą złą, ale oceniajmy mecze obiektywnie.
1
Staram się bronić naszego trenera, ale jedno jest pewne. Oczy krwią.
9
Jest coraz starszy więc to ostatni dzwonek by na nim zarobić sensowne pieniądze. W następnym sezonie w podstawie musi grać co mecz Arthur, do tego dojdzie de Jong (tak wiem, że będzie obciążał Busquetsa, ale pewnie zagra i w pomocy), mamy młodego i świetnie zapowiadającego się Alene, zostanie waleczny Vidal i mam nadzieję, że do pomocy wróci Roberto.
Jeżeli to będzie mało to Barcelona powalczy o Rabiota lub Eriksena, któremu w czerwcu 2020 kończy się kontrakt.
Wiem ile dla Barcy znaczy Rakitić i jak bardzo jego gra jest istotna (masło maślane) ale pora na pewne zmiany bo Barcelona, która słyneła z dominacji środka pola często teraz traci panowanie nad tą strefą boiska.
0
Pieprzy jak potłuczony. Najpierw mówi, że nie jest AntyBarcelonistą, a później życzy im wszystkiego najgorszego z zakończeniem kariery Messiego. Brakuje tylko życzeń kontuzji.
Nie wiem jak reszta, ale ja wolę zwycięstwa nad mocnym Realem dlatego życzę im wielu zwycięstw tylko nie w finałach i top 3 ligi pomijając pierwsze miejsce ????.
0
Przecież obrońca nawet nie dotknął piłki, według mnie karny, albo chociaż sprawdzenie Varu.
0
Dziwne bo Twoja końcówka pasuje raczej do Twojego komentarza, ponieważ to Ty napisałeś "Nie warto ryzykować kontuzji Messiego dając mu zbyt wiele minut na boisku". W żadnym miejscu nie poddałem w wątpliwość wiedzy i doświadczenia trenera, ani nie próbowałem wchodzić w jego buty jak Ty. W moim komentarzu chciałem jedynie zwrócić uwagę właśnie na to, że trener jak i medycy wiedzą lepiej czy Messi ma zagrać od 60 minuty czy cały mecz.
0
Patrząc w ten sposób nigdy niech Messi nie gra bo go ktoś jeszcze kopnie i będzie miał kontuzję.
0
Jeśli ludzie nie będą o tym pisać to będzie jak zwykle zła tylko "Uefalona". Cóż ja przez całe życie unikałem wytykania błędów, ale po filmikach wysyłanych mi przez kibiców Realu (pokazujące błędy tylko na korzyść Barcelony) chętniej zacząłem zaznaczać fakt, że Real od lat czy to w lidze czy to w LM jest korzystanie traktowany przez sędziów.
0
Ponieważ CR7 walczył o złotego buta i złotą piłkę. Benzema nie ma takiej siły przebicia jak Ronaldo, który w Realu był najważniejszy.
Pisząc lider użytkownik miał na myśli fakt, że Benzema na boisku jest tym, który robi różnicę.
0
Europejski football może tak, ale co z tego skoro ta dwójka na swoim podwórku nie potrafiła pokazać takiej klasy jak Suarez i Messi?
Prawda jest taka, że porównanie Benzemy z Suarezem jest bez sensu, gdyż obiektywnie napastnik Barcelony jest o wiele lepszy od Francuza.
0
Ponieważ jest kapitanem.
Czy to że Benzema nie wykonuje karne w, jakiś sposób umiejsza jego wkład w grę zespołu?
0
Serio ktoś uwzględnia całokształt kariery i wycina jego brutalne zachowania?
Plucie, odrzucanir piłki i te jego ciosy w twarz niby przez przypadek. Zresztą szanować człowieka, który uderzył Xaviego i Puyola.
Na szacunek trzeba sobie zasłużyć.
0
Myślę, że gdyby Barcelona dobrze namieszała to może udałoby się coś zdziałać. Do tego nie wiadomo czy United będzie grać w LM. Wszystko leży w przekonaniu Rashforda do transferu, ponieważ wtedy United, albo go sprzeda, albo odda za darmo.
0
Czemu skoro Rashford ma kontrakt do lata 2020?
0
PSG dało za niego 180. Puszczając go za za 200 mln byliby w plecy. Niestety piłkarz nie do wyjęcia.
0
A co chciałbyś mieć na ławce Mbappe i Suareza? Takie rzeczy tylko w Fifie.
2
Sądzę, że Rashford ma.kontrakt do czerwca 2020 roku. W tym sezonie bramka co 68 minut. Na pozycji napastnika 15 spotkań, 7 bramek, 3 asysty. Gdyby na niego postawić to myślę, że mielibyśmy z niego dużo pociechy.
Mbappe owszem jest świetny, ale do tego nie do wyjęcia i póki co karty rozdaje, ale w lidzę, gdzie jeden klub wydaję na transfery tyle co reszta.
Oczywiście ma dobry mundial, ale Francja ma taką pakę, że i bez niego byłaby faworytem.
0
Ale o wiele gorzej gra nogami co jest kluczowe w Barcelonie. W ostatnim meczu widać było, że gdy podał w prostej sytuacji do przeciwnika z czego padł gol to później zaczął po prostu wbijać piłki na aferę.
Ter Stegen to ścisły top bramkarzy i to czy nasz drugi bramkarz wszedłby na jego poziom jest niczym nie popartą gdybologią.
Oraz nie rozumiem czemu kibic Barcelony obraża piłkarza swojego klubu. Odrobinę kultury proszę.
3
Bramkarzem się nie rotuje, ponieważ ciągle musi być w rytmie. Cillesen mimo iż jest dobrym bramkarzem to do Ter Stegna mu sporo brakuje. Szczególnie jeśli chodzi o grę nogami, która obecnie u bramkarza jest niesamowicie istotna.
0
Skąd bierzesz te dane?
0
Pardom stronę zawiesiło i coś mi się w komentarzu poprzestawiało. Pozdrawiam i przepraszam za składnie. Cóż kontakt był, karnego nie powinno być.
0
Gdybyś oglądał mecz zamiast tu pisać to byś widział, że był kontakt z nogą przeciwnika.
0
Był kontakt z nogą przeciwnika.
0
Kibice Barcelony mnie zadziwiają. Najpierw mnóstwo osób chciało odejścia Dembele teraz nagle Coutinho. Kto następny? Może Messi jak to jeszcze kilka lat temu ludzie pisali.
0
Tak i walczymy o Ligę Europy.
Artura oddawać? Czy Ty na głowę upadłeś?
31
W sumie to całkiem dobrze Barcelona to rozwiązała.
2
To nie fifa. Przyjdą ważne mecze i każdy będzie chciał grać. Można rotować 3 obrońcami na światowym poziomie, ale nie czterema. Zresztą w obronie lepiej nie rotować za dużo.
1
Wiesz z tym, że Umtiti, Lenglet i De Ligt to nie piłkarze na ławkę. Znaczy takie zestawienie miałoby sens gdyby 4 był wiekowym obrońcą powoli odchodzącym nana emeryturę. Pique za sezon będzie chciał grać więc nie widzę takiego zestawienia w realnej rzeczywistości.
1
No nie do końca, ponieważ Mbappe najwięcej spotkań rozegrał na prawej stronie, a Dembele na lewej.
Do tego łatwo sprawdzić, że ten pierwszy rozegrał 10 spotkań na pozycji napastnika notując tam 9 goli i 7 asyst. Użytkownik Vaven na samym początku zaznaczył, że "gdyby jakimś cudem" więc nie widzę powodu by w jakiś sposób go krytykować.
Zresztą nie widzę problemu by Mbappe i Dembele nie mogli grać razem. Pewnie zresztą niedługo będą motorem napędowym Francuzów.