MojaFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Legenda-to mówi wszystko
Na pewno popłyną łzy.
0
BARCA POKARZE messi 4 strzelił arsenalowi to nie strzeli 4 sevilli
0
weście siedzcie cicho bo mnie to wkurza!!! BARCA WYGRA!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
2:1
0
Ja usłyszałem od kolegi że fajny mecz bedzie wienc mówie obejrze był to mecz z bayernem który wygraliśmy 4:0. wtedy nie wiedziałem nawet kto to messi a wienc kazdy ma prawo nie wiedziec
0
bez faulu messiego nei zatrzymają
0
LUDZIE nie każdy jest fanem barcy od 5 lat i nie kazdy wie o tym że będzie dogrywka
0
Ja chcę ibre ibry nie ma i jest gol
0
nieeeeeeeeeee
0
za ibre???
0
messi rozgrzewka
0
a czemu mamy sie nie podniecać?? jeśli jestem fanem barcy to każda bramka mnie cieszy
0
Teraz każdy będzie mówił o jaki Zlatan dobry do meczu w którym nie strzeli gola. I po tym poznasz sezonowca
0
koles nie bedzie dos santos tylko Sergio B.
0
I co gostek15 ?? znowu mu coś wyszło
0
podoba mi się zlatan mam nadzieje że będzie grał w lidze
0
podoba mi się zlatan mam nadzieje że będzie grał w lidze
0
włączyłem
ten kanał co pisze 33 ale cały czas reklamy nie wiem o co kaman:D
0
Ja powiedziałem jak bym chciał widzieć barce:D nei jaka będzie. tych 3 w ataku było by niepokonanych
0
mój skład to po 1. bez Sergio i bez Pedro(jest dobry ale jakoś go nie lubie)
a po 2.torres i pozostanie Ture
Vila-torres(zlatan)-messi
iniesta-yaya-xavi
no i normalnie:D
0
La la la LA LA LAaaa barcelona sezon wygrywa!! la la la LA LA LA Rm przegrywa!!
0
To w końcu o 19.00 jak jest tu napisane czy o 20.00 jak w okienku??
0
:D ja też wieże że pobije rekord tak wielkiego piłkarza jakim był Ronaldo
0
Moim zdaniem to dobra wymiana:D nie wiem czemu ale polubiłem zlatana
0
Idę o zakład że Barca straci Wielu "kibców". czemu napisałem to w cudzysłowie?? Bo tacy kice to żadna strata. Niech każdy kto nie obejrzał do ostatniej minuty mecz-niech się wstydzi.
SEZONOWCY DO INTERU UCIEKAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!
0
Wy tu przychodzicie na tą stronę pogadać o Barcelonie, pokibicować, poczytać?? Czy się kłócić??