0

Legenda-to mówi wszystko

Na pewno popłyną łzy.

0

BARCA POKARZE messi 4 strzelił arsenalowi to nie strzeli 4 sevilli

0

weście siedzcie cicho bo mnie to wkurza!!! BARCA WYGRA!!!!!!!!!!!!!!!!1

0

2:1

0

Ja usłyszałem od kolegi że fajny mecz bedzie wienc mówie obejrze był to mecz z bayernem który wygraliśmy 4:0. wtedy nie wiedziałem nawet kto to messi a wienc kazdy ma prawo nie wiedziec

0

bez faulu messiego nei zatrzymają

0

LUDZIE nie każdy jest fanem barcy od 5 lat i nie kazdy wie o tym że będzie dogrywka

0

Ja chcę ibre ibry nie ma i jest gol

0

nieeeeeeeeeee

0

za ibre???

0

messi rozgrzewka

0

a czemu mamy sie nie podniecać?? jeśli jestem fanem barcy to każda bramka mnie cieszy

0

Teraz każdy będzie mówił o jaki Zlatan dobry do meczu w którym nie strzeli gola. I po tym poznasz sezonowca

0

koles nie bedzie dos santos tylko Sergio B.

0

I co gostek15 ?? znowu mu coś wyszło

0

podoba mi się zlatan mam nadzieje że będzie grał w lidze

0

podoba mi się zlatan mam nadzieje że będzie grał w lidze

0

włączyłem

ten kanał co pisze 33 ale cały czas reklamy nie wiem o co kaman:D

0

Ja powiedziałem jak bym chciał widzieć barce:D nei jaka będzie. tych 3 w ataku było by niepokonanych

0

mój skład to po 1. bez Sergio i bez Pedro(jest dobry ale jakoś go nie lubie)

a po 2.torres i pozostanie Ture

Vila-torres(zlatan)-messi

iniesta-yaya-xavi

no i normalnie:D

0

La la la LA LA LAaaa barcelona sezon wygrywa!! la la la LA LA LA Rm przegrywa!!

0

To w końcu o 19.00 jak jest tu napisane czy o 20.00 jak w okienku??

0

:D ja też wieże że pobije rekord tak wielkiego piłkarza jakim był Ronaldo

0

Moim zdaniem to dobra wymiana:D nie wiem czemu ale polubiłem zlatana

0

Idę o zakład że Barca straci Wielu "kibców". czemu napisałem to w cudzysłowie?? Bo tacy kice to żadna strata. Niech każdy kto nie obejrzał do ostatniej minuty mecz-niech się wstydzi.

SEZONOWCY DO INTERU UCIEKAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!

0

Wy tu przychodzicie na tą stronę pogadać o Barcelonie, pokibicować, poczytać?? Czy się kłócić??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?