O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 56
  • Polecenia 0

Komentarze

0

i kurde czemu nie w Olsztynie ??

0

Tello musi zagrać chłopak jest w formie

0

jak zagra Tello to wygramy :P

0

Pique to akurat jeden z najlepszych obrońców świata i nie mów że na ławce... jak Messi ma słabszą formę to wszyscy no tak przecież każdemu to się zdarza a jak Pique to odrazu żeby na ławę bo tam jego miejsce

0

A Tello zagra?? licze że tak bo gościu jest w formie

Zobacz wszystkie

0

LUDZIE nie każdy jest fanem barcy od 5 lat i nie kazdy wie o tym że będzie dogrywka

0

bez faulu messiego nei zatrzymają

0

maxwell bardziej by się przydał bo lepiej gra w akcjach ofensywnych niż abidal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?