MojaFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i kurde czemu nie w Olsztynie ??
0
Tello musi zagrać chłopak jest w formie
0
jak zagra Tello to wygramy :P
0
Pique to akurat jeden z najlepszych obrońców świata i nie mów że na ławce... jak Messi ma słabszą formę to wszyscy no tak przecież każdemu to się zdarza a jak Pique to odrazu żeby na ławę bo tam jego miejsce
0
A Tello zagra?? licze że tak bo gościu jest w formie
0
Nie wiem czemu ale ja nie mam RAI 1 mam tylko RAI 1 SPORT czy to to samo proszę o odp
0
chciałbym aby zagrał teraz w LM przeciwnik łatwy mógłby dac szanse
0
wiadomo jakie beda nagrody??
0
ja bym go wolał w PSG powinien tam wrócic
0
Pedro tez jest w FcBarcelonie więc poza Thiago 7 graczy zostało powołanych. Zapomniałes o Pedro .
0
Jestem kibicem barcy ale twojego komentarz LethBArca to ja nie rozumiem
0
awu dał dobry link tylko trza spacje usunąć. niestety dla mnie jakoś za dobra i mój net nie wyrabia prosze o jakiś link z dobrą jakością ale żeby się nie zacinalo
0
dajcie link bo kurcze mi się zepsuł kanał
0
http://pl-sport.tv/stream-2.htm na niszą jakość internetu... pl komentarz
0
ja nie wiem do końca ale mój kolega ma N i mówi że ogląda na AL-Jazzera więc zdaje mi się że musi być
0
wy jedziecie na bojana a zobaczcie jak gra milito
0
OOOO nie wiecie co się stało. Zobaczyłem Mascherano
0
maxwell bardziej by się przydał bo lepiej gra w akcjach ofensywnych niż abidal
0
http://www.fred-tv.aaf.pl/viewpage.php?page_id=53
0
http://www.fred-tv.aaf.pl/viewpage.php?page_id=53
0
dajcei link z pl komentarzem
0
dajcie link do pl komentarza :D tylko taki gdzie gra barca a nie dortmund
0
naprawde wielki szacunek dla Pique
0
dajcie dobry link bo tamten mi nie działa
0
macie jakis dobry link??
0
kanar11 grasz w deepolis?? jeśli można wiedzieć
0
W końcu ktoś strzela gole główką :D mam nadzieje że w lidze będzie więcej takich bramek
0
A dlaczego nie ma na Nce ?? myślałem że mają licencje na lige hiszpańską
0
Nie będzie na N'ce??
0
Co ma Ronaldinho napisane na koszulce??