0

Może z małym głodem

4

Masakra, przy takiej sytuacji finansowej nie dało się darmowo wypożyczyć niezłego młodego grajka i do tego nie dopłacać?

9

@pluszek kolega by nie poznał ironii, nawet gdyby owa wyskoczyła zza krzaka i ugryzła kolegę w nogę ;)

5

Lewy dziś świetny, cieszy dobra współpraca z Pedrim, który mam nadzieję, że zostawi kontuzje za sobą i z taką formą pójdzie po złotą piłkę wkrótce.

3

Cieszę się, na transfer za hajs nie było szans, wypożyczać i płacić mu połowę pensji też bez sensu, da zdrową konkurencję Busiemu i może wreszcie będzie więcej rotacji w składzie. I tak sezon wszystkich zweryfikuje, ale jak Pjanic podtrzyma poziom z tego lata, to będzie dawał sporo możliwości.

6

Laurka niczym „artykuł sponsorowany” w gazecie motoryzacyjnej

0

Jak sam przyleciał, to raczej na zakupy, stawiałbym na Depaya, albo z reklamacją - oddać Lengleta ;)

0

Dużo złego tu się mówi o Pjanicu, po części jest to prawda, bo na początku nie był szczególnie zmotywowany i za Koemana trochę strzelał fochy i odcinał kupony od swoich wcześniejszych lat, ale zmotywowany i w formie Pjanic może nawet posadzić czasem Busiego na ławce i to nie tylko w meczach drugiej kategorii. Jeśli obniży pensję, to do końca kontraktu powinien być solidną częścią kadry, nie tylko „zmiennikiem”

52

Bardzo fajny chłopak z tego Minguezy, trochę talentu zabrakło, ale i tak dawał z siebie wszystko. Solidny zawodnik dla drużyn ze środka tabeli, z dobrym doświadczeniem i w fajnym wieku. Jak słyszę, że odchodzi prawdopodobnie za darmo, to mam lekkie ciarki, Barca chyba nigdy nie nauczy się SPRZEDAWAĆ zawodników :/

0

@slayer albo po prostu zawodnicy nie chcą z tych ofert skorzystać. To właśnie jest teraz największym problemem a prym wiodą tu Neto, Martin, Pjanic, FDJ, Memphis i Umtiti. Ale takie ich prawo, muszą wyrazić zgodę, przymusowych zsyłek nie ma

1

@stone80 przyleciał do Barcelony podpisać z Espanyolem

2

@Tigana prawie pełna zgoda, ale Depaya bym w tym szeregu nie stawiał, to był darmowy transfer, z relatywnie niską pensją i pokazał sporo przebłysków jak był zdrowy i miał z kim grać ;) pozbywanie się go za ok.15mln byłoby błędem, moim zdaniem

0

Klub jest optymistycznie nastawiony do wzięcia połowy składu Chelsea za parę groszy, ponieważ ma bardzo dobre relacje z zarządem Chelsea, którego jeszcze nie zna, bo jest nowy

16

W pierwszym składzie 4 naszych - jeszcze Ferran ;)

0

@Suzu zgoda, ale poczekajmy aż faktycznie odejdzie ;) jeśli zaproponują mu gdzieś połowę niższy kontrakt, to może niestety odnaleźć w sobie „ambicję” i „determinację”, żeby jednak „odnieść sukces w Barcelonie”

0

Zupełnie nie podzielam tej szydery z Erica i uważam, że był to bardzo dobry transfer. Przyszedł za darmo, kontrakt na niski, Barcę w sercu, jest młody, sezon miał w kratkę, pokazał się i z najlepszej i z najgorszej strony, ale dalej ma spory potencjał i może nam dać bardzo dużo. W następnym sezonie pewnie jeszcze jako trzeci w hierarchii stoper, ale za rok już może startowy. Nie sądzę też, żeby Pep, Lucho i Xavi byli ślepi srawiając na niego.

4

@Martwy a co jak powiedzą „nara”?

12

A nie naciskają na Inter, żeby odesłał go na trybuny do końca sezonu?

16

Hahaha, zawdzięcza genetyce, która po 20 roku życia dała mu w prezencie nagle 15kg suchej masy mięśniowej XD chłopak naciśnięty hormonami jak kulturysta na zawody, nie obrażajmy swojej inteligencji. Oczywiście będę mu mocno kibicował, wierzę, że to dobry i bardzo tani transfer, oby wystrzelił!!

7

Szkoda mi trochę Oscara, obiecujące miał wejście jako stoper, potem naprawdę dobrze wyglądał jako pół prawy w 3 stoperów, następnie rzucany chaotycznie na wszystkie możliwe pozycje w trzech różnych taktykach, od prawej obrony do lewej, czasem w trakcie meczu, przy ogólnie niepewnej linii obrony, bez automatyzmów, bez wyraźnego lidera, często po durnych stratach w środku w przewadze przeciwników się gubił, nie nadążał i gorzej ustawiał i nagle ogromne pretensje, że na PO nie gra jak Dani w czasach topu, na LO daleko mu do Roberto Carlosa, na stoperze nie jest Puyolem. I od razu fala hejtu, szyderstw i wyrzucanie go do okręgówki. Strzelał dla nas gole, miał asysty, mnóstwo dobrych interwencji, może jakby któryś trener sprecyzował oczekiwania co do niego i traktował go jako zmiennika na pozycji stopera to błędów byłoby mniej. Poza tym ma niski kontrakt, kocha klub, nie marudzi jak siedzi na ławce, jest skromny i pracowity.

1

Ferran będzie naszą gwiazdą ataku, jeśli będzie miał z kim grać. Dziś tylko Pedri i trochę Gavi próbowali z nim kombinacji. Potrzeba zdrowego Ansu, dawnego Frenkiego, odrodzenia Depaya i w miarę dynamicznych boków obrony, żeby Ferran mógł strzelać gole seriami. Wierzę, że jeszcze wiele razy nas pociągnie

4

Ferran!!! Witamy :)

0

@KibicBarcy84 obniżone pensje i miłość do klubu na razie muszą wystarczyć

1

Doświadczona linia obrony

9

Pachnie dogrywką

1

@Litman zawieszony za czerwo z Sevilli jeszcze

1

@mate92 jak złapie kontuzje, to może zapomnieć o bajecznym kontrakcie w jakimkolwiek klubie. Z trybun to będzie zdrowy i wypoczęty

0

Trybunami na pół sezonu robimy większą krzywdę sobie niż jemu, lepiej z niego korzystać, przy słabszej grze bez wahania zmieniać np na Abde, nawet w 30 minucie meczu, po gorszym meczu ławka, zajeżdżać na treningach, surowo karać za spóźnienia, złą dietę, etc. Nie będzie mógł robić z siebie ofiary, jeśli wiosna będzie przeciętna, sporo czasu spędzi na ławce, to nikt mu nie da wysokiego kontraktu. Jeśli jednak się spręży i totalnie odpali ( w co chyba niewielu już wierzy), wtedy można w czerwcu z nowym limitem płac, może nowym sponsorem ponegocjować i zostawić z lekką podwyżką.

0

@grubiorz niekoniecznie z Realem, zwłaszcza jak prawie wszyscy zdrowi

3

Abde raczej na ligowe średniaki na razie

Media