MessiTheBesst
Dołączył/a: czerwiec 2011
Torun
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z naszej perspektywy(kibiców Barcy) 0-1 ale nieważne
2
0-1 Je*any VAR xD
19
Sprawdź czy pornogarfia w 4k Ci się w tle nie ściąga, u mnie zadziałało
0
Pewnie też ale mecz z Chorwacją moim zdaniem przegrał środek pola.
4
Nie wiem czemu a tyle ludzi krzyczy, że Argentyna odpadła bo Aguero, Dybala i Igła zaczęli mecz na ławce. Największym problemem Argentyny był środek pola który kosztem napastnika(I tak czy to Aguero albo Igła i tak nic nie pokazywali w poprzednich meczach) został wzmocniony co moim zdaniem było dobrym pomysłem. Argetyna zagrła dziś swój najlepszy mecz od wielu lat ale Francja miała zbyt dużo gwiazd i ten Mbappe, mecz życia. No nic odpadli honorowo a nie grając kupę jeszcze w fazie grupowej.
0
Pospieszyliście się z tym tytułem bo Polska gra dopiero jutro
1
Maradona xDDDDDDD
8
Jeden dzban gra na boisku a drugi siedzi na ławce i nie wprowadza Dybali
7
Stary dobry Igła
0
jestem pewny co do tej kolejności, fair play(czyli kartki) jest po bezpośrednim starciu
3
To tak nie działa, najpierw punkty potem bilans bramkowy, następnie strzelone gole a dopiero potem bezpośrednie stracia
1
De gea to bez kitu za dużo się naoglądał LM w telewizji.
0
Trzeba przyznać klasa Szpaka, jak już się podniecać cały mecz każdym zagraniem nawet podaniem na pół metra. To robi to sprawiedliwie, porówno dla Ramosa I Iniesty
8
2005 rok, Jerzy Dudek okrzyknięty najlepszym bramakerzem w historii LM. 13 lat później Karius bez wątpienia zostanie tym najgorszym. Co los dał w końcu zabierze...
1
Pamiętasz jak gadał, że mu źle i jak do dupy go traktują bo pięniądze które zarabia to według niego kabaret. Real wtedy był w dołku i ostatnie o czym myślał to podwyżka dla niego. Teraz są na fali, 3 raz z rzędu z lm, więc Cr wrócił z tematem teraz bardziej w rodzaju szatażu. Co jak co ale sprytny z niego ch**ek
1
Dwiema rzeczami zaimponował mi Real w tym sezonie Ligi mistrzów, wykorzystywanie błędów przeciwnika i sędziego oraz uspokojenie gry gdy mają wyniki. Ale ku**a z takimi „atutami”i śmiało można myśleć o wyjściu z grupy a nie wygranej w lidze mistrzów...
0
Chociaż ten tryplet nam został do obrony bo reszta w porównaniu do pucharów Realu wygląda dość mizernie
4
Jak mogliśmy sfrajerzyć z Romą, tylko Barca mogła pokonać ten Real...
8
Obrona liverpoolu dzisiaj gra na 5 z plusem a i tak stracili 3 gole przez ręcznik na bramcę co za do dupy mecz
3
Coś tam była mowa, że ter stegen miał szanse na zamore? Ta...
0
Brace stać na Remis? 3:5
6
„Messi ma mało zwycięstw w Lidze Mistrzów”
No tak 4 wygrane ligi mistrzów to rzeczywiście tyle co nic.
0
Co nam dał to teraz zabrał ale i tak czerwo dla Bale powinno być
0
Po za tym, dla każdego piłkarza Liverpoolu to będzie pierwszy finał kiedy dla piłkarzy realu 4. Więc samo doświadczenie może tu dużo dać
1
Bayern i juve też ich miało rozwalić
1
Nie wiem czemu ale na początku przeczytałem, że to Emery miałby posłać samego siebie na boisko xD
1
A po co mają się pytać? Kładą 100 baniek na stół i reszta zależy od Griezmanna.
0
Ta narzekajmy na formę Realu ale oprócz wpadki u siebie z juve to grają bardzo dobrze i są faworytami.
0
Na jakich kanałach jest losowanie ligi mistrzów?
6
Dzisiejszą okładką sport „kradzież stulecia” rzucił wyzwanie TVN i Jedynce w wyścigu o nagrodę „Manipulacja roku”.