0

Z naszej perspektywy(kibiców Barcy) 0-1 ale nieważne

2

0-1 Je*any VAR xD

19

Sprawdź czy pornogarfia w 4k Ci się w tle nie ściąga, u mnie zadziałało

0

Pewnie też ale mecz z Chorwacją moim zdaniem przegrał środek pola.

4

Nie wiem czemu a tyle ludzi krzyczy, że Argentyna odpadła bo Aguero, Dybala i Igła zaczęli mecz na ławce. Największym problemem Argentyny był środek pola który kosztem napastnika(I tak czy to Aguero albo Igła i tak nic nie pokazywali w poprzednich meczach) został wzmocniony co moim zdaniem było dobrym pomysłem. Argetyna zagrła dziś swój najlepszy mecz od wielu lat ale Francja miała zbyt dużo gwiazd i ten Mbappe, mecz życia. No nic odpadli honorowo a nie grając kupę jeszcze w fazie grupowej.

0

Pospieszyliście się z tym tytułem bo Polska gra dopiero jutro

1

Maradona xDDDDDDD

8

Jeden dzban gra na boisku a drugi siedzi na ławce i nie wprowadza Dybali

7

Stary dobry Igła

0

jestem pewny co do tej kolejności, fair play(czyli kartki) jest po bezpośrednim starciu

3

To tak nie działa, najpierw punkty potem bilans bramkowy, następnie strzelone gole a dopiero potem bezpośrednie stracia

1

De gea to bez kitu za dużo się naoglądał LM w telewizji.

0

Trzeba przyznać klasa Szpaka, jak już się podniecać cały mecz każdym zagraniem nawet podaniem na pół metra. To robi to sprawiedliwie, porówno dla Ramosa I Iniesty

8

2005 rok, Jerzy Dudek okrzyknięty najlepszym bramakerzem w historii LM. 13 lat później Karius bez wątpienia zostanie tym najgorszym. Co los dał w końcu zabierze...

1

Pamiętasz jak gadał, że mu źle i jak do dupy go traktują bo pięniądze które zarabia to według niego kabaret. Real wtedy był w dołku i ostatnie o czym myślał to podwyżka dla niego. Teraz są na fali, 3 raz z rzędu z lm, więc Cr wrócił z tematem teraz bardziej w rodzaju szatażu. Co jak co ale sprytny z niego ch**ek

1

Dwiema rzeczami zaimponował mi Real w tym sezonie Ligi mistrzów, wykorzystywanie błędów przeciwnika i sędziego oraz uspokojenie gry gdy mają wyniki. Ale ku**a z takimi „atutami”i śmiało można myśleć o wyjściu z grupy a nie wygranej w lidze mistrzów...

0

Chociaż ten tryplet nam został do obrony bo reszta w porównaniu do pucharów Realu wygląda dość mizernie

4

Jak mogliśmy sfrajerzyć z Romą, tylko Barca mogła pokonać ten Real...

8

Obrona liverpoolu dzisiaj gra na 5 z plusem a i tak stracili 3 gole przez ręcznik na bramcę co za do dupy mecz

3

Coś tam była mowa, że ter stegen miał szanse na zamore? Ta...

0

Brace stać na Remis? 3:5

6

„Messi ma mało zwycięstw w Lidze Mistrzów”
No tak 4 wygrane ligi mistrzów to rzeczywiście tyle co nic.

0

Co nam dał to teraz zabrał ale i tak czerwo dla Bale powinno być

0

Po za tym, dla każdego piłkarza Liverpoolu to będzie pierwszy finał kiedy dla piłkarzy realu 4. Więc samo doświadczenie może tu dużo dać

1

Bayern i juve też ich miało rozwalić

1

Nie wiem czemu ale na początku przeczytałem, że to Emery miałby posłać samego siebie na boisko xD

1

A po co mają się pytać? Kładą 100 baniek na stół i reszta zależy od Griezmanna.

0

Ta narzekajmy na formę Realu ale oprócz wpadki u siebie z juve to grają bardzo dobrze i są faworytami.

0

Na jakich kanałach jest losowanie ligi mistrzów?

6

Dzisiejszą okładką sport „kradzież stulecia” rzucił wyzwanie TVN i Jedynce w wyścigu o nagrodę „Manipulacja roku”.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?