13

Neymar nie ma podjazdu do Ronaldinho!!!

2

Kazdy pisz tylko Di maria omg on jest słaby, ja wole OZILA NIZ TEGO KAPCIA CO GRAŁ DLA REALU :) wiem wiem ozil tez grał ale ozil to zajebisty gracz :)

0

Di Maríę?? sorry ale nie, wole ozila!!!

1

Nie płacz :) pls

0

Komentarz usunięty

2

To jest tylko ubogacanie kulturowe #PO !!!

1

http://aliez.me/live/fjp428pb5h/ link do meczu pozdrawiam.

0

Sprzedac messiego i kasa na wszystko bedzie xD

3

Sampaoli bedzie prowadził argentyne wiec napewno nie bedzie następcą Enrique.

6

0

MESSI DZWONI DO RAMOSA I GADA!!! RAMOS JEDZIEMY WAM WPIER.......!!!!!!!!!!!

0

MESSI DZWONI DO RAMOSA I GADA!!! RAMOS GDZIE JESTES JEDZIEMY PO WAS!!!!!!!

1

POPŁAKAŁEM SIEEEEEEEEEEEEEEE

0

PŁACZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

0

GOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL KOCHAMMMMMMMMMMMMMMM ICHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

0

dogrywka bedzie?

2

CO SIE ODJEBALO POSZEDLEM SIE WYSZCZAC WRACA A TU 5-1 WTFFFFFFFFFFFFF

0

6-1 bedzie spokojnie!!!

0

Załosny rakitic!!!

0

looooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllll

0

VAMOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

0

JAZDA KURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

0

Dokładnie hahahahahah

0

Mathieu? hahah rip barca!!!

0

3-1 dla atletico bedzie.

0

hahahahahahahahaah

0

Messi pójdzie do city!!! a wtedy neymar zacznie 2x lepiej grac.

3

Ja wierzę w ten awans bo mamy messiego.

0

hahahahaahahahahahaha

0

hahahahahahahahahaahhaahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?