MessiRoni10
Dołączył/a: grudzień 2016
Bydgoszcz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Neymar nie ma podjazdu do Ronaldinho!!!
2
Kazdy pisz tylko Di maria omg on jest słaby, ja wole OZILA NIZ TEGO KAPCIA CO GRAŁ DLA REALU :) wiem wiem ozil tez grał ale ozil to zajebisty gracz :)
0
Di Maríę?? sorry ale nie, wole ozila!!!
1
Nie płacz :) pls
0
Komentarz usunięty
2
To jest tylko ubogacanie kulturowe #PO !!!
1
http://aliez.me/live/fjp428pb5h/ link do meczu pozdrawiam.
0
Sprzedac messiego i kasa na wszystko bedzie xD
3
Sampaoli bedzie prowadził argentyne wiec napewno nie bedzie następcą Enrique.
6
https://pbs.twimg.com/media/C6bWsRMXMAAMKe-.jpg z twittera messiego!!!!
0
MESSI DZWONI DO RAMOSA I GADA!!! RAMOS JEDZIEMY WAM WPIER.......!!!!!!!!!!!
0
MESSI DZWONI DO RAMOSA I GADA!!! RAMOS GDZIE JESTES JEDZIEMY PO WAS!!!!!!!
1
POPŁAKAŁEM SIEEEEEEEEEEEEEEE
0
PŁACZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
0
GOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL KOCHAMMMMMMMMMMMMMMM ICHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
0
dogrywka bedzie?
2
CO SIE ODJEBALO POSZEDLEM SIE WYSZCZAC WRACA A TU 5-1 WTFFFFFFFFFFFFF
0
6-1 bedzie spokojnie!!!
0
Załosny rakitic!!!
0
looooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllll
0
VAMOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
0
JAZDA KURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
0
Dokładnie hahahahahah
0
Mathieu? hahah rip barca!!!
0
3-1 dla atletico bedzie.
0
hahahahahahahahaah
0
Messi pójdzie do city!!! a wtedy neymar zacznie 2x lepiej grac.
3
Ja wierzę w ten awans bo mamy messiego.
0
hahahahaahahahahahaha
0
hahahahahahahahahaahhaahahaha