16 czerwca 2017, 21:10
13
Neymar nie ma podjazdu do Ronaldinho!!!
9 czerwca 2017, 15:12
2
Kazdy pisz tylko Di maria omg on jest słaby, ja wole OZILA NIZ TEGO KAPCIA CO GRAŁ DLA REALU :) wiem wiem ozil tez grał ale ozil to zajebisty gracz :)
4 czerwca 2017, 20:30
0
Di Maríę?? sorry ale nie, wole ozila!!!
27 maja 2017, 22:52
1
Nie płacz :) pls
27 maja 2017, 22:50
8 marca 2017, 23:12
6
https://pbs.twimg.com/media/C6bWsRMXMAAMKe-.jpg z twittera messiego!!!!
1 maja 2017, 15:19
3
Sampaoli bedzie prowadził argentyne wiec napewno nie bedzie następcą Enrique.
15 lutego 2017, 18:31
Ja wierzę w ten awans bo mamy messiego.
23 maja 2017, 19:11
To jest tylko ubogacanie kulturowe #PO !!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
13
Neymar nie ma podjazdu do Ronaldinho!!!
2
Kazdy pisz tylko Di maria omg on jest słaby, ja wole OZILA NIZ TEGO KAPCIA CO GRAŁ DLA REALU :) wiem wiem ozil tez grał ale ozil to zajebisty gracz :)
0
Di Maríę?? sorry ale nie, wole ozila!!!
1
Nie płacz :) pls
0
13
Neymar nie ma podjazdu do Ronaldinho!!!
6
https://pbs.twimg.com/media/C6bWsRMXMAAMKe-.jpg z twittera messiego!!!!
3
Sampaoli bedzie prowadził argentyne wiec napewno nie bedzie następcą Enrique.
3
Ja wierzę w ten awans bo mamy messiego.
2
To jest tylko ubogacanie kulturowe #PO !!!