1

Ansu..>Pedri..................................................>Trincao

0

Prędzej sprawdzą czy Leo nie był na spalonym niż czy była ręka

2

Alba z prawej, mogę umierać

3

I co hejterzy że niby Leo nie lubi Antka? Coś pięknego niczym w bajce

0

Czyli 2 połowa Antek niewidoczny bo Messi

0

Antek w myślach:


2

Griezmann musi iść do szamana tylko nie do tego co Umtiti

0

Możecie się śmiać, ale ja tu widzę w tym meczu hattrick Antka

0

Jakoś fajnie mi się ogląda ten mecz, widać drużynę, a i Griezmann jakoś tak lepiej wygląda mimo zmarnowaniu paru dobrych sytuacji. City bier tego Lionela :D

3

@msmsms młody Ronaldo często komentuje posty piłkarzy, ostatnio skomentował post Messiego emotką. Dawać go do Nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@fcbfan1993 i cyk sprzedany.

1

Trafiłem inf. żao felixa, i teraz pytanie sprzedawać go czy nie, bo do składu pasuje mi ideolo

0

@NemeZis93 na player.pl dajesz na swoje konto i potem na "moje zakupy" tam anulujesz kartę oraz subskrypcje

1

@YoNoEntiendoNada No dramat z całym szacunkiem, że Messi nie musi aż tak angażować się w obronie, no ale w tej sytuacji to chociaż powinien te dwa kroki w biegu zrobić mimo że była 92 minuta. I to nie była taka jedyna sytuacja w tym meczu.

2

@Barwindg Mucha bez ucha?
M

0

Jest Ansu, jest piłeczka, jest Rakieta (a nie czekaj...) i grają sobie chłopaki na Messiego, o Pedri Pedri Pedri

0

Mareczek sobie gwizda, tak trzeba żyć.

1

#RysiuNaBoisko2020

4

Z Antkiem to można wygrać ale co najwyżej w Amonga jako impostor

3

Fajnie ten de Jon na obronie, taki fałszywy obrońca.

18

Mam wrażenie że dzisiaj ujrzymy kataloński walec w drodze po LM

1

@geass 2 dla najlepszej motywacji lub 3 bo stawia na młodych więc bym się nadał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Koeman: Martin próbuj
Martin: https://zapodaj.net/7fd07a39ad3b9.jpg.html

4

Jakby to powiedział zizu "piłka nie chciała wpadać do siatki"

1

Oblężenie jak w 64'

7

Jak już Braithwaite wchodzi to wiedz że coś się dzieje

0

Co ten Leo


0

Fati niech se kopnie, może wleci

0

Neto pewnie z depresją po tej stracie, będzie z Antkiem do psychiatry chodził.

2

Busi jakby miał strzelać karnego to by podawał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?