Jakoś fajnie mi się ogląda ten mecz, widać drużynę, a i Griezmann jakoś tak lepiej wygląda mimo zmarnowaniu paru dobrych sytuacji. City bier tego Lionela :D
@YoNoEntiendoNada No dramat z całym szacunkiem, że Messi nie musi aż tak angażować się w obronie, no ale w tej sytuacji to chociaż powinien te dwa kroki w biegu zrobić mimo że była 92 minuta. I to nie była taka jedyna sytuacja w tym meczu.
1
Ansu..>Pedri..................................................>Trincao
0
Prędzej sprawdzą czy Leo nie był na spalonym niż czy była ręka
2
Alba z prawej, mogę umierać
3
I co hejterzy że niby Leo nie lubi Antka? Coś pięknego niczym w bajce
0
Czyli 2 połowa Antek niewidoczny bo Messi
0
Antek w myślach:
2
Griezmann musi iść do szamana tylko nie do tego co Umtiti
0
Możecie się śmiać, ale ja tu widzę w tym meczu hattrick Antka
0
Jakoś fajnie mi się ogląda ten mecz, widać drużynę, a i Griezmann jakoś tak lepiej wygląda mimo zmarnowaniu paru dobrych sytuacji. City bier tego Lionela :D
3
@msmsms młody Ronaldo często komentuje posty piłkarzy, ostatnio skomentował post Messiego emotką. Dawać go do Nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@fcbfan1993 i cyk sprzedany.
1
Trafiłem inf. żao felixa, i teraz pytanie sprzedawać go czy nie, bo do składu pasuje mi ideolo
0
@NemeZis93 na player.pl dajesz na swoje konto i potem na "moje zakupy" tam anulujesz kartę oraz subskrypcje
1
@YoNoEntiendoNada No dramat z całym szacunkiem, że Messi nie musi aż tak angażować się w obronie, no ale w tej sytuacji to chociaż powinien te dwa kroki w biegu zrobić mimo że była 92 minuta. I to nie była taka jedyna sytuacja w tym meczu.
2
@Barwindg Mucha bez ucha?
M
0
Jest Ansu, jest piłeczka, jest Rakieta (a nie czekaj...) i grają sobie chłopaki na Messiego, o Pedri Pedri Pedri
0
Mareczek sobie gwizda, tak trzeba żyć.
1
#RysiuNaBoisko2020
4
Z Antkiem to można wygrać ale co najwyżej w Amonga jako impostor
3
Fajnie ten de Jon na obronie, taki fałszywy obrońca.
18
Mam wrażenie że dzisiaj ujrzymy kataloński walec w drodze po LM
1
@geass 2 dla najlepszej motywacji lub 3 bo stawia na młodych więc bym się nadał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Koeman: Martin próbuj
Martin: https://zapodaj.net/7fd07a39ad3b9.jpg.html
4
Jakby to powiedział zizu "piłka nie chciała wpadać do siatki"
1
Oblężenie jak w 64'
7
Jak już Braithwaite wchodzi to wiedz że coś się dzieje
0
Co ten Leo
0
Fati niech se kopnie, może wleci
0
Neto pewnie z depresją po tej stracie, będzie z Antkiem do psychiatry chodził.
2
Busi jakby miał strzelać karnego to by podawał