1

@BarcaInfo Sam Koeman wygląda na ogarniętego, ale mina Rysia mówi wszystko

3

Dobry strzał Griezmanna

1

Nie warto było zrobić nic

0

@eckov Może trochę wstyd ale szukałem tego:

XD

0

Najlepsze uczucie kiedy szukasz piosenki i wpisujesz słowa które najbardziej pasują do podkładu a i tak ją znajdujesz. Uśmiech gwarantowany. Polecam

1

@Sulimo Zapierniczać!11!!!!! Auuuuu

0

Ta Borussia to słabiutka fest, nasza sztanga by ich wkręciła w murawę

0

@Survier w Fifie na pewno

0

Mareczek już pewnie TVP odpalone i kibicuje swojemu dawnemu klubowi

6

Ale co Rysiu przejął to jego, więc dlatego #GolDlaRysia2020

5

Komentarz usunięty

6

@Katalończyk 99 pewnie zgodafc

37

Widziałem Messiego w innej koszulce niż Barcelony, mogę umierać.

0

Bawarski Walec idzie po swoje.

0

Co ten bajern munszen

4

Nojera chce tu udować

0

Bochniewicz prosty chłopak z Dębicy

1

Kupuje informa tego Carlosa Solera tak bez powodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Wyjaśnij pojęcia: Koemanizm, Setienizm, Valverdonizm. Ktoś coś?

2

@IronSanHybrid 102 metry :D

18

@Encore To karne zmarnowały Zlatana

1

Po rolniku, patrze na wynik Realu a tu 4-1, co tu się dzieje

0

Nasz Rysiu sobie tik toka założył
https://vm.tiktok.com/ZS4acgkd/

1

Ale co Alba strzelił z prawej to jego

6

Kataloński walec jedzie po swoje

0

Antek łączy wątki

0

Niech jeszcze Martin strzeli pliis

0

@umtiti Skąd to zwątpienie?

0

Niech jeszcze Breitłejt strzeli i będą wszyscy zadowoleni

4

Nie ma z całej epy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?