Dziwne że jak wpisze w Google Willson to wyszykuje mi piłkę do kosza, a nie piłkarkę, patrząc na to że według EA to najlepsza piłkarka globu, wyżej niż jakiś Mbappe czy inny Messi.
@Sinirsey ten Casado to z szacunku, nie mogę mu dać ewolucji żadnych na razie XD Wcześniej miałem lepszy skład, ale sprzedałem wszystkich Quicksellem bo rage
@Eto'o9 R10 a to nie tak, że przez ostatnie czasy trochę osłabł i mówisz to ze względu na to? Przykładowo kiedyś Cubarsi był tutaj wielbiony a teraz już nie.
@blakkudium niech dadzą Alonso, bo nie mam obrońców, a na Puyola mnie nie stać, ewentualnie Guedes, bo miałem go w jednej z poprzednich edycji z oceną 85 i sentyment jest.
2
Dzisiaj za Gironą, Vamos Mareczek.
0
@Kgorecki2500 ja jestem w trakcie robienia, kart już mi brakuje a jestem w połowie XD
0
Dziwne że jak wpisze w Google Willson to wyszykuje mi piłkę do kosza, a nie piłkarkę, patrząc na to że według EA to najlepsza piłkarka globu, wyżej niż jakiś Mbappe czy inny Messi.
0
@Transu96 Za 75k trochę drogo.
1
@Sinirsey właśnie zbieram karty :D
1
@kundee @pt9 @Sinirsey najlepsza karta z tej paczki Odegaard 87 vamos
0
@Sinirsey Papin, już poszedł dawno na jakieś SBC
0
@Sinirsey ten Casado to z szacunku, nie mogę mu dać ewolucji żadnych na razie XD
Wcześniej miałem lepszy skład, ale sprzedałem wszystkich Quicksellem bo rage
0
@pt9 bardziej chodzi o karty do przepalania, jeden 90ovr czy dziesięć 85 xd
1
@kundee chciałbym cię trafić w paczce kundel
1
Nie wiem które
https://zapodaj.net/plik-qaUBBYRegM
@Kgorecki2500
1
@Kgorecki2500 bardzo pyszna, polecam
1
Jasiu nie pij już, bo to się źle skończy, no na Boga.
0
@NeroTFP1 A potem taki będzie chodził po Polsce i Warszawie i mówił że nuda i w ogóle nie ma co robić.
2
@ranger3120 nie wyświetlają się odpowiedzi i muszę skopiować żeby zobaczyć xd
0
@Eto'o9 R10 a to nie tak, że przez ostatnie czasy trochę osłabł i mówisz to ze względu na to? Przykładowo kiedyś Cubarsi był tutaj wielbiony a teraz już nie.
3
@MichuZ44 są tacy co dniami siedzą sami w domu i nie mają co robić i wpłacają streamerom żeby mieć z nimi jakąś interakcje XD tak sobie tłumacze
0
Mareczek to nasza legenda?
1
Patrzcie teraz co się odwali
0
Wojtek nauczył lage na lewego
2
Trzeba przyznać że de jong ładnie dzisiaj
2
Coś tam sapał jeden zawodnik z krecików wiec trzeba im z dwie brameczki strzelić i pokazać gest Kozakiewicza
1
@Kapitan hawk dociągnięcie to Ferminowski
0
To sie nie mieści w palę i ta liga nam się nie należy po tym co tutaj teraz było
1
Golazo de Ferminowski
0
@Sinirsey moja nazwa MateooooXYZ
0
@Sinirsey chyba jest coś takiego że można zagrać ale trzeba mieć włączony cross play w grze i trzeba się dodać na EA
4
@blakkudium niech dadzą Alonso, bo nie mam obrońców, a na Puyola mnie nie stać, ewentualnie Guedes, bo miałem go w jednej z poprzednich edycji z oceną 85 i sentyment jest.
1
@blakkudium trochę podobne stylem do tych pomarańczowo żółtych z któregoś sezonu
0
@Sinirsey ps5, już wielu próbowało mnie pokonać i nikomu się jeszcze nie udało :D