Marusek
Dołączył/a: maj 2024
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca Świetne dośrodkowanie Błaszczykowskiego i wykończenie Lewandowskiego.
0
Szymon Marciniak będzie sędziował mecz Szkocja-Dania. Od wyniku tego meczu zależy, czy Polska będzie w pierwszym czy drugim koszyku przed barażami.
0
@Chada Oj tak. Brak możliwości odseparowania zwaśnionych stron pewnie największym problemem, a dopóki dzieci nie cierpią, a i to nie zawsze, oczy są przymykanie, co nie znaczy, że problemu nie ma.
0
Co godzinę 7 niebieskich kart. Pomijając wszystko co wypisywane jest w internecie, to mimo wszystko sporo. Z racji swojego wieku wiem, że tak naprawdę nigdy nie było lepiej, ale świadomość wzrasta i agresorzy stoją raczej na straconej pozycji.
1
@LeszekFCB Na koniec sezonu obie mogły być na bogato.
1
Łejci ciaodzi(ś). Niebiescy?
Edit: Zwracam honor:)
0
@Kazragore Nie chodzi o to kogo popierają, tylko jakie głupoty wygadują.
8
Niech odpoczywają, bo ten luksus powoli się już kończy.
1
@LeszekFCB @FcPortoFan1999 Krzychu dziś podgrzewa awanturkę, a z moją wiedzą coś mam na bakier i do tego wstrzelić się nie mogę.
12
Większego debilizmu popartego wiedzą od kiboli, odnośnie zaistniałej sytuacji nie czytałem.
3
Polska 10:0 wygrała w 2009 roku 1 kwietnia z San Marino. I nie był to Prima Aprilis. To może jutro.:)
1
Co innego było w zeszłym roku, gdy wszystko wychodziło, a co innego jest w tym roku, jak mamy problemy na wielu płaszczyznach. Cieszyć się, że sztab Barcelony poszedł po rozum do głowy i potrafi, jeżeli trzeba, pokombinować.
3
Turcy świetnie się czują w Niemczech, a Niemcy w Turcji. Może do nich dołączyć.
0
@LeszekFCB W sumie tak, ale mistrzowie odpowiedź wytypowali prawidłową.
3
Trening przed MŚ. W kolejnym trochę więcej zmienników by się przydało.
1
@FcPortoFan1999 Dzisiaj było ciekawie.
0
Krzysiek szalony.
0
@gumaz Odgrzewane kotlety zawsze mogą przynieść zapomniany rozgłos i podgrzać należycie temperaturę, a on potrafi z tego korzystać jak nikt inny.
1
@LeszekFCB Patrz. W najważniejszym momencie dała ciała i mistrzowie wracają na piedestał.
0
@MaryNara Jeśli będą go chcieli, to zgodzi się za każdą dozwoloną kwotę. Dla rodziny.
1
Poprzedni sezon był dla niego wyjątkowy. Czy w przyszłości będzie takich jeszcze wiele? Myślę, że bardzo dużo zależeć będzie od tego, jak sobie poradzi z teraźniejszym we wszystkich aspektach. Tak sportowych, jak i mentalnych oraz czysto osobistych.
13
Nie mogę przejść obok tego obojętnie. Brawo dziewczyny. Brawo Ewka. Teraz czas na chłopaków. I Robercika.
6
Kolejny mecz pokazał, że Polska najlepiej gra czwórką w obronie. Wczoraj w trudnych momentach potrafiliśmy dzięki temu ustawić naprawdę przyzwoity autobus. Do tego szybkie kontry jak za czasów śp. Kazimierza Górskiego i od razu inaczej się to odlądało. Brawo Jan Urban, który próbuje te czasy odtworzyć.
0
Wydajmy wszystko na dziewiątkę, bo przecież tylko ona jest nam najbardziej potrzebna. Na pozostałych pozycjach, szczególnie w obronie, jesteśmy bardzo mocarni.
1
Szkoda, szkoda ,szkoda. Teraz najważniejsze, żebyśmy znależli się w pierwszym koszyku, a z takim zaangażowaniem jestem spokojny o awans.
4
My nie wiemy nieraz co zrobić z piłką, bo my dawno tak ciekawie nie graliśmy.
29
Teraz pomyślmy co by było w tym momencie, gdyby Probierz nie rozpieprzył nam kadry i wygralibyśmy z Finlandią. Pewnie gówno, bo Urban nie byłby trenerem.
1
I to jest Robert Lewandowski.
3
Dlaczego znowu to nie był Lewy.
0
Kapustka to se na spacer po zielonym wyszedł.