0

@PatrykBarca Świetne dośrodkowanie Błaszczykowskiego i wykończenie Lewandowskiego.

0

Szymon Marciniak będzie sędziował mecz Szkocja-Dania. Od wyniku tego meczu zależy, czy Polska będzie w pierwszym czy drugim koszyku przed barażami.

0

@Chada Oj tak. Brak możliwości odseparowania zwaśnionych stron pewnie największym problemem, a dopóki dzieci nie cierpią, a i to nie zawsze, oczy są przymykanie, co nie znaczy, że problemu nie ma.

0

Co godzinę 7 niebieskich kart. Pomijając wszystko co wypisywane jest w internecie, to mimo wszystko sporo. Z racji swojego wieku wiem, że tak naprawdę nigdy nie było lepiej, ale świadomość wzrasta i agresorzy stoją raczej na straconej pozycji.

1

@LeszekFCB Na koniec sezonu obie mogły być na bogato.

1

Łejci ciaodzi(ś). Niebiescy?
Edit: Zwracam honor:)

0

@Kazragore Nie chodzi o to kogo popierają, tylko jakie głupoty wygadują.

8

Niech odpoczywają, bo ten luksus powoli się już kończy.

1

@LeszekFCB @FcPortoFan1999 Krzychu dziś podgrzewa awanturkę, a z moją wiedzą coś mam na bakier i do tego wstrzelić się nie mogę.

12



Większego debilizmu popartego wiedzą od kiboli, odnośnie zaistniałej sytuacji nie czytałem.

3

Polska 10:0 wygrała w 2009 roku 1 kwietnia z San Marino. I nie był to Prima Aprilis. To może jutro.:)

1

Co innego było w zeszłym roku, gdy wszystko wychodziło, a co innego jest w tym roku, jak mamy problemy na wielu płaszczyznach. Cieszyć się, że sztab Barcelony poszedł po rozum do głowy i potrafi, jeżeli trzeba, pokombinować.

3

Turcy świetnie się czują w Niemczech, a Niemcy w Turcji. Może do nich dołączyć.

0

@LeszekFCB W sumie tak, ale mistrzowie odpowiedź wytypowali prawidłową.

3

Trening przed MŚ. W kolejnym trochę więcej zmienników by się przydało.

1

@FcPortoFan1999 Dzisiaj było ciekawie.

0

Krzysiek szalony.

0

@gumaz Odgrzewane kotlety zawsze mogą przynieść zapomniany rozgłos i podgrzać należycie temperaturę, a on potrafi z tego korzystać jak nikt inny.

1

@LeszekFCB Patrz. W najważniejszym momencie dała ciała i mistrzowie wracają na piedestał.

0

@MaryNara Jeśli będą go chcieli, to zgodzi się za każdą dozwoloną kwotę. Dla rodziny.

1

Poprzedni sezon był dla niego wyjątkowy. Czy w przyszłości będzie takich jeszcze wiele? Myślę, że bardzo dużo zależeć będzie od tego, jak sobie poradzi z teraźniejszym we wszystkich aspektach. Tak sportowych, jak i mentalnych oraz czysto osobistych.

13

Nie mogę przejść obok tego obojętnie. Brawo dziewczyny. Brawo Ewka. Teraz czas na chłopaków. I Robercika.

6

Kolejny mecz pokazał, że Polska najlepiej gra czwórką w obronie. Wczoraj w trudnych momentach potrafiliśmy dzięki temu ustawić naprawdę przyzwoity autobus. Do tego szybkie kontry jak za czasów śp. Kazimierza Górskiego i od razu inaczej się to odlądało. Brawo Jan Urban, który próbuje te czasy odtworzyć.

0

Wydajmy wszystko na dziewiątkę, bo przecież tylko ona jest nam najbardziej potrzebna. Na pozostałych pozycjach, szczególnie w obronie, jesteśmy bardzo mocarni.

1

Szkoda, szkoda ,szkoda. Teraz najważniejsze, żebyśmy znależli się w pierwszym koszyku, a z takim zaangażowaniem jestem spokojny o awans.

4

My nie wiemy nieraz co zrobić z piłką, bo my dawno tak ciekawie nie graliśmy.

29

Teraz pomyślmy co by było w tym momencie, gdyby Probierz nie rozpieprzył nam kadry i wygralibyśmy z Finlandią. Pewnie gówno, bo Urban nie byłby trenerem.

1

I to jest Robert Lewandowski.

3

Dlaczego znowu to nie był Lewy.

0

Kapustka to se na spacer po zielonym wyszedł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?