8

Konkluzje fajne. Warto jeszcze dodać, że widząc kolegę lepiej ustawionego niewiele potrzeba, żeby padła bramka, co pokazał wczoraj Yamal. Do tego tiki taka nie może być tak bezmyślna, jak na początku wczorajszego meczu. Wtedy zdobędziemy wszystko.

1

@OzzyFCB Tak się kończą takie porównania.

6

Najlepsze.
Tridente zameldowało się w komplecie.
Najgorsze.
Powolna i niedokładna tiki taka na początku meczu.

15

Dzisiaj pozytywnie zaskoczył Bernal. Jest na dobrej drodze zastąpić De Jonga. Wieczór zakończył się przyjemnie, tym bardziej, że nawet dwie bramki Mapeta nie pomogły Realowi utrzymać ósemki. Czego chcieć więcej.

3

Bramkarz strzela dla Benfiki na 4:2. Mourinho triumfuje. Mierdy jak zwykle przegrywają bez klasy.

0

Jeszcze czekamy na Ferrana do kompletu. Marcus palce lizać.

7

Nie ma co wybrzydzać. Tridente robi swoje.

1

Flick znowu w przerwie się wkurzył, a na konferencji będzie szczęśliwie uśmiechnięty.

0

Za mocno zagęszczamy środek. Fermin z Olmo, to za dużo na raz.

7

Fermin, popatrz na Yamala. Podajemy do lepiej ustawionego kolegi.

5

Wolno, bez przyspieszenia i niedokładnie. Sędzia nie pomoże.

5

Nie ma zmiłuj. Ofensywnie na maksa.

1

Po Camp Nou, obok piłkarzy Barcelony dość często biegają szczury.

1

@Luciano99 Gustowne spodenki. W sam raz do morsowania teraz.

5

@Lionel_Messi10 Dobrego.

4

Nie przewidział tylko, co z tego wyjdzie w dłuższej perspektywie.

0

Radość przeciwniczki z przełamania serwisu Świątek bezcenna.
Przełamanie powrotne.

0

Mój wniosek.
Ze zmiennikami od początku, to jednak nie to samo.

0

Ani nie było najlepiej, ani najgorzej.

6

Chaotyczne zwycięstwo bez Pedriego cieszy. Przepiękny gol Yamala, typowe Raphini i Olmo. Zero z tyłu, a reszta bez zmian.

3

Przyznam szczerze, trochę syf, ale Flick zadziała i weźmiemy swoje.

9

Brawo. Kunde, Balde, Fermin z odpoczynkiem przed decydującym meczem LM.

1

@Safrani Jeśli się potwierdzi, to dograny będzie komplet tego okienka.

2

@TAN De Jong z Kopenhagą pauzuje za kartki, więc może grać cały mecz. Jak będzie dobry wynik, to ktoś wejdzie za niego, żeby łapać rytm.

2

@Danny Gaucho Prędzej zabiorą mi, bo też już podpadam.

0

Róbta co chceta. Pomagajta komu chceta. Ja dzisiaj ruszam w miasto do ludzi.

0

@FcPortoFan1999 Liczy się tylko pierwszy.

1

@Luciano99 Ja bym uważał na obietnice, bo po denominacji, to może być niezła sumka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?