2

Mam nadzieję, że rozegramy dwie dobre połowy, bo gdybyśmy mieli tego nie wygrać, to byłby kryminał naszej ofensywy. Mecz przyjemny dla oka.

1

Zlitowali się nad rybką.

1

Dajcie proszę w końcu strzelić Torresowi. To tak nie może wyglądać.

2

Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Jakie to proste.

5

Tu już mogła być manita. Wina Lewego.

1

I tak to powinno wyglądać.

11

Gorąco na linii Barcelona Real, ale to Barca wychodzi z tego z tarczą.

4

Nie ma powodu wystawiać w podstawie Fermina z Olmo, jeśli są dostępni inni. Chyba, że Olmo za napastnika jako fałszywa dziewiątka.

3

Ktoś, kogoś, coś kojarzy?



No i gitara.


5

@michaleu Można zapomnieć języka w gębie.
@blakkudium Na atrybutach języka oczywiście.

1

@Konradowskyy Wow. Ja się skłaniałem do rytmów basowych ale nie ukrywam, że blues Nalepy w każdej postaci mnie hipnotyzowal.

1

@zgiru Wszystkiego najlepszego. Sława Tobie:)

1

@JimMorrisonFCB Hahaha. Jak doźyję, to Cię powiadomię:)

1

@Konradowskyy Z pierwszych poważniejszych, to Wagnerowski Dom i Kiedy Byłem.

11

75 świeczek zdmuchniętych.


1

@Konradowskyy Pierwszy utwór jaki katowałem całą noc.


8

Te piosenki lubiłem grać na gitarze.




7

Na pewno nie chciałbym widzieć od początku meczu razem na boisku Olmo i Fermina. Za bardzo wchodzą sobie w paradę, ale bez Pedriego pewnie tak będzie, jeśli Eric wróci na stopera. Chyba, że w pierwszej wyszedłby Bernal.

0

Pięć setów bez jednego tie-breacka ale poziom kosmiczny.

11

Benfica strzeliła u siebie Realowi i Barcelonie po cztery bramki. Różnica jest taka, że Barcelona strzeliła pięć, które zdobywali różni zawodnicy, a Real dwie, tylko Mapetem.

3

@FcPortoFan1999 Piąta Barcelona, piąte Porto. Szanse na końcowy sukces podobne.

1

Tylko jedna uwaga. Za jedną dobrą połowę 8,5 to za duźo.

3

Porto szóste w tabeli. Patrząc na inne wyniki, to jeśli nie będzie jakiegoś trzęsienia ziemi, to niżej ósmego nie wypadną.

0

@Jakchcesz @Konradowskyy @July_6_BcN Moja córka była niezwykle spokojnym niemowlakiem. Nagle zaczęła niezwykle zawodzić. Byłem sceptyczny, gdy koleżanka żony przelewała wosk. Dziecko się uspokoiło, a w wosku można było dostrzec gębę brodatą. Od nagłego nachylenia przestraszyła się mnie. Płacz ustał jak ręką odjął. Nie wiem czy to pomogło, ale nie zaszkodziło.

1

@FcPortoFan1999 Doceniam razem z jednym z moich ulubionych wykonawców, Krzysiem Klenczonem.

0

@FcPortoFan1999 Uff. Nie ta bajka. Włosy nosiłem jednak dłuższe.

2


Za tymi latami nie przestanę tęsknić.

1

@Oster273727 W 2024.

4

Lewemu wciąż brakuje pewności siebie, a po dwóch niestrzelonych karnych i niepewnym jeszcze wyniku, bardzo dobrze, że nie wykonywał jedenastki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?