Marusek
Dołączył/a: maj 2024
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mam nadzieję, że rozegramy dwie dobre połowy, bo gdybyśmy mieli tego nie wygrać, to byłby kryminał naszej ofensywy. Mecz przyjemny dla oka.
1
Zlitowali się nad rybką.
1
Dajcie proszę w końcu strzelić Torresowi. To tak nie może wyglądać.
2
Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Jakie to proste.
5
Tu już mogła być manita. Wina Lewego.
1
I tak to powinno wyglądać.
11
Gorąco na linii Barcelona Real, ale to Barca wychodzi z tego z tarczą.
4
Nie ma powodu wystawiać w podstawie Fermina z Olmo, jeśli są dostępni inni. Chyba, że Olmo za napastnika jako fałszywa dziewiątka.
3
Ktoś, kogoś, coś kojarzy?
No i gitara.
2
Bo to powinno być normalne.
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/niebywale-co-zrobil-widzew-lodz-ze-swoim-pilkarzem-klasy-nie-kupisz/w7kzml5
5
@michaleu Można zapomnieć języka w gębie.
@blakkudium Na atrybutach języka oczywiście.
1
@Konradowskyy Wow. Ja się skłaniałem do rytmów basowych ale nie ukrywam, że blues Nalepy w każdej postaci mnie hipnotyzowal.
1
@zgiru Wszystkiego najlepszego. Sława Tobie:)
1
@JimMorrisonFCB Hahaha. Jak doźyję, to Cię powiadomię:)
1
@Konradowskyy Z pierwszych poważniejszych, to Wagnerowski Dom i Kiedy Byłem.
11
75 świeczek zdmuchniętych.
1
@Konradowskyy Pierwszy utwór jaki katowałem całą noc.
8
Te piosenki lubiłem grać na gitarze.
7
Na pewno nie chciałbym widzieć od początku meczu razem na boisku Olmo i Fermina. Za bardzo wchodzą sobie w paradę, ale bez Pedriego pewnie tak będzie, jeśli Eric wróci na stopera. Chyba, że w pierwszej wyszedłby Bernal.
0
Pięć setów bez jednego tie-breacka ale poziom kosmiczny.
11
Benfica strzeliła u siebie Realowi i Barcelonie po cztery bramki. Różnica jest taka, że Barcelona strzeliła pięć, które zdobywali różni zawodnicy, a Real dwie, tylko Mapetem.
3
@FcPortoFan1999 Piąta Barcelona, piąte Porto. Szanse na końcowy sukces podobne.
1
Tylko jedna uwaga. Za jedną dobrą połowę 8,5 to za duźo.
3
Porto szóste w tabeli. Patrząc na inne wyniki, to jeśli nie będzie jakiegoś trzęsienia ziemi, to niżej ósmego nie wypadną.
0
@Jakchcesz @Konradowskyy @July_6_BcN Moja córka była niezwykle spokojnym niemowlakiem. Nagle zaczęła niezwykle zawodzić. Byłem sceptyczny, gdy koleżanka żony przelewała wosk. Dziecko się uspokoiło, a w wosku można było dostrzec gębę brodatą. Od nagłego nachylenia przestraszyła się mnie. Płacz ustał jak ręką odjął. Nie wiem czy to pomogło, ale nie zaszkodziło.
1
@FcPortoFan1999 Doceniam razem z jednym z moich ulubionych wykonawców, Krzysiem Klenczonem.
0
@FcPortoFan1999 Uff. Nie ta bajka. Włosy nosiłem jednak dłuższe.
2
Za tymi latami nie przestanę tęsknić.
1
@Oster273727 W 2024.
4
Lewemu wciąż brakuje pewności siebie, a po dwóch niestrzelonych karnych i niepewnym jeszcze wyniku, bardzo dobrze, że nie wykonywał jedenastki.