0

@Dziki15 No tak dziwne to trochę, albo serio planują coś naprawdę konkretnego i czekają aż skończą projekt żeby wprowadzić wszystko naraz, albo mają po prostu w dupie i nie chce im się nawet małych pierdołek zrobić.

1

@Michaelo20000 Ja tam żyje żeby się doczekać dwóch trypletów z rzędu,ale ciężko o to będzie xD

1

@Mr8lack Aa to nie wiedziałem, ja na telefonie tylko śmigam, tutaj niczego nie trzeba zamykać :)

1

@IronSanHybrid Przelane.. Wciąż czekam na te koszulki :P

0

@Dziki15 Noo współczuję notatnika trochę.. Tyle że to łatwo się mówi, a prowadzenie takiej strony  i ulepszanie praktycznie za darmo to trochę czasochłonne zajęcie. Nie wiem ile osób u was prowadzi strone, ale chyba trochę mniej. Dopóki nie zrekrutują większej ilości takich osób to cienko to widzę.Trzeba napisać do admina strony i dowiedzieć się jak to w praktyce wygląda. 

0

@Mr8lack Serio jedna reklama na stronie Ci przeszkadza? :D

0

@MaTt_BarcaFan To samo właśnie rozkminiam.. Niby z reklam, ale tych reklam jest za mało żeby jakieś profity z tego były. Szacun

0

@Colon Mobilnie na Chrome, działa perfecto

2

@IronSanHybrid Jakby Valverde się tu przeniósł to by się do dymisji chyba podał xD

2

@IronSanHybrid Jak dobrze pójdzie to za 10 lat będą się mogli cieszyć naszą obecną wersją, my wtedy na stronie będziemy mogli mecze na żywo oglądać xD

0

@kerouac To to są żarty? To za co ja zapłaciłem

3

Woow nie wiedziałem że jak wykupię Ramble Premium to zamieni się w facebooka :D Dobra robota panowie

1

Przedwczoraj też pisałeś że prawdopodobnie jutro, dlatego śmieszki że jak na odcinek serialu :D Wstawiaj wstawiaj bo jestem ciekaw

0

Od paru dni to zapowiadasz, pospiesz się bo ludzie czekają jak na odcinek ulubionego serialu :D

1

Arthur defensywny????

4

Wyluzuj facet mógł nie wiedzieć, nie każdy żyje piłką 24 na dobę

8

To tylko kwestia godzin. Może to być 200, 300 a nawet 10000 godzin

0

Zastanawiam się co by było gdyby za darmo rozdawali

0

Mamo Tato spójrz to sezonowiec!!!

0

xDD

0

Serio tak powiedział?

0

I co wierzysz że przyjdzie jakis zbawca na ławkę i nagle zaczniemy grać jak za Guardioli dorzucając do tego LM? Bo ja myślę że przy obecnych dostępnych trenerach to byśmy płakali jeszcze za Valdkiem.

0

Można stosować ironię nie wiem co kolega wyżej bierze, tylko jak komentarze są chamskie i obraźliwe to są usuwane proste

4

Czemu jakieś co wy macie z tym zdziwieniem Canal + now już od dawna jest

0

Sexpobudka, pyszne śniadanie, ładna pogoda

0

A no, redakcja też człowiek też przeżywa hehe

0

Odpalaj streama bracie

0

Dla każdego się liczą to pewne, po prostu stawia dobro drużyny na pierwszym miejscu.

1

Wystarczyła jedna wykorzystana okazja więcej, chociażby ten gol Dembele albo jedna z paru sytuacji Messiego w rewanżu i było by gadane że poradziliśmy sobie na ciężkim terenie a u siebie zjedliśmy ich taktycznie xD Niestety większość tu ocenia pod wpływem emocji za bardzo. Druga sprawa po co klnąć i marudzić jak się nie ma wpływu nawet na stanowisko trenera. Jest jak jest trzeba się cieszyć małymi sukcesami.

3

Kto Ci tak powiedział, Messi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?