Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Star Warsy są fajne, ale przy Lotrze to ssą pałkę
0
@Rastafarnianin Jak wszystko panie kolego zima także posiada swoje plusy i minusy. Fajnie jest sobie pojeździć na nartach, coś tam podriftować, ale jak nawali śniegu przez tydzień półtora metra jak 2 lata temu to idzie już rzygać tym łopatowaniem
3
@MesQueUnClub96 No dobrze, więc w jakim stopniu polityka równowagi sił w Europie XVIII wieku, realizowana przez takie państwa jak Prusy, Austria i Wielka Brytania, wpłynęła na rozpad I Rzeczypospolitej, uwzględniając rolę systemu wolnej elekcji oraz instytucji liberum veto w destabilizacji państwa?
3
@MesQueUnClub96 Jakie są mechanizmy i kinetyczne uwarunkowania reakcji oksydacyjno-redukcyjnych w kompleksach metali przejściowych, takich jak żelazo (Fe) i ruten (Ru), w obecności ligandów polidentatycznych i jak wpływają one na ich potencjał katalityczny w reakcjach organicznych?
7
@MesQueUnClub96 Yhym szybko zbywasz potencjalnych rozmowców, teraz to już nie chcę dzięki cześć.
6
@MesQueUnClub96 Z kim?
3
@Popitek12 Getafe albo Espanyol z tych mało popularnych
0
@kubix05 Dzisiaj jeszcze nie było
1
@gumaz Smak łysej mendy
1
@ranger3120 Ok. 10 złotych kostka 200g
6
@Kapitan hawk Zgodzę się napinacze jak zwykle niepotrzebnie się zejsrali, a człowiek sobie tylko niewinnie żartuje :P
2
@MesQueUnClub96 Ale Ty jesteś bękartem nie masz prawa do tronu
8
@MesQueUnClub96 Ty to co najwyżej Dodi jesteś giermek a nie king
2
@Sysia11 Przecież wiesz że się droczymy
4
@Sysia11 Przecież sama zestawiłaś te dwa wydarzenia obok siebie droga Sysiu
24
@Sysia11 No ale czy skłamał?
43
@Sysia11 Pewnie bardziej świętujesz to drugie
1
@TR3YWAY Dibu
3
@Rust_Cohle Ale jak to, ciężka sprawa dla ZPA bez generała zostać :/
4
@takisobiektos Trzymaj się kolego, wiem jaka to ch**nia stracić ukochanego psiaka :(
6
@TheNekro94 Firma Lucka może i nie zarabia, ale za to szerzy alkoholizm
0
@Kapitan hawk Jak to co, dostaje kolejnego karniaka i przy pomocy sędziów wygrywa mundial
1
Miejmy nadzieję że nasz nowy stadion jak już go oddadzą przynajmniej będzie na siebie zarabiał w przeciwieństwie do niektórych inwestycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Kgorecki2500 "mocno mu się spieszyło" Tymczasem Geralt robiący wszystkie zadania na Skellige i zostający mistrzem w Gwinta xD
Serce mówi Hjalmar, rozum Cerys to prawda xD
2
@Nightraider Tak zdecydowanie wybrałby Cerys, bardziej rozsądna niż narwaniec Hjalmar
5
@Kosmici Oczywiście, podobnie jak każdą inną książkę na podstawie wcześniejszych gier
3
@Kgorecki2500 Nie no Geralt mimo że nie lubił się mieszać w politykę tak jednak zgodnie ze swoim sumieniem był raczej przeciwko tyrani którą odpierdzielał Radowid dlatego uważam że zabicie go to kanon, podobnie jak oddanie później władzy Rochowi, no bo co zdradziłby swojego sprzymierzeńca na rzecz Dijsktry? Czyli według mnie kanonem byłoby zwycięstwo Nilfgardu i autonomia Temerii, czego Geralt nie mógł się już spodziewać. No mam w wątpliwości czy w czwórce tak to będzie wyglądać, raczej bardziej bym się skłaniał że będzie Dijkstra vs Emhyr, więc to by obalało połowicznie mój pogląd, cholera wie xD
5
@BorzyKrzys Ja znam Kajtka który ma na imię Bartek, Staszka który nazywa się Mariusz, oraz Bogusia który w rzeczywistości jest Emilem, o co chodzi ja się pytam
1
@Lionel_Messi10 A wzajemnie
4
@Lionel_Messi10 Dzisiaj macie święto, więc w imieniu Zjednoczonych Przeciwko Ambasadzie składamy broń