O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, dobry film
  • Ulubiony zawodnik Ronald Koeman Carles Puyol
  • Ulubione zespoły BARCA BARCA BARCA,Legia Warszawa
  • Barcelonie kibicuję od ooooo.........1989.........

Statystyki

  • Dni w serwisie 4772
  • Liczba komentarzy 315
  • Polecenia 285

Komentarze

1

Statystykę można dowolnie interpretować. A getafe graja brutalny futbol z którym "panienki" z Barcelony sobie nie radzą. Niestety ale te wypowiedzi trenera są żenujące. Brak agresji w grze ( zdrowej) Barcelony skutkuje takimi wynikami i niemocą na boisku. I jest problem który się powtarza z przeciwnikami "rzeźnikami" .Wystarczy podostrzyć grę a nasze panienki płaczą , nie potrafią odpowiedzieć tą samą monetą. Widać że finezja i technika użytkowa nie wystarcza na takich rywali. Trzeba zacisnąć zęby i im odpowiedzieć. Na tą chwilę to chyba tylko Araújo jest w stanie grać na takim poziomie. Osobnym tematem jest sędziowanie. Ale tu nic się nie zmieniło -poziom nadal marny.

2

Hiszpańscy sędziowie byli ,są i będą słabi. Wchodzą coraz młodsi a i tak poziom sędziowania nie wzrasta. A dana sytuacja "Norma w hiszpańskim sędziowaniu".

7

Pismaki nie mają o czym pisać to podgrzewają tego starego kotleta .

0

Pożyjemy zobaczymy co z tego wyniknie.

0

@45 "Uderz w stół a nożyce się odezwą"

Zobacz wszystkie

37

Po pierwsze to zawodnicy "muszą chciec"zrozumieć lub dostosować się do taktyki proponowanej przez trenera. Nikt mi nie powie że tacy gracze jak w Barcelonie nie mają pojścia co to pressing lub głębia gry. Moim zdaniem ta drużyna jest pełna sytych kocurów którym nie koniecznie zależy na "ganianiu przez 90 min. za piłką"Pozdrawiam

17

A co ma klub do prywatnych rozliczeń zawodników ?

14

Oni są żenujący .Zero samokrytyki.Bufoni.Ludzie bez krzty honoru.I co najgorsze nie ma na nich żadnego bata.MAFIA.

12

JAK WYGLĄDA "NATURALNE UŁOŻENIE RĘKI"?Może za plecami?Wyjaśnij mi gdzie miał mieć tą rękę w naturalny sposób .

9

@AFA90 Kibice przyzwyczaili po erze Guardioli , Enrique że Barsa wszystko wygrywa. Większość już nie pamięta jak była przeciętniakiem i musiała walczyć do ostatniej kolejki o grę w pucharach. W tej chwili kasy nie starcza na gwiazdeczki co mówiąc o "gwiazdach światowego formatu". Raczej musimy się przygotować na chudsze lata. Tego kryzysu finansowego tak szybko nie opanują. Musimy się z tym liczyć Ze o każe trofeum piłkarze będą musieli walczyć, i nie zawsze będzie różowo. Popatrzcie na wczorajszą ławkę rezerwowych .Każdy kto ma trochę pojęcia zrozumie. Pozdrawiam.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?