Litman
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I jak my mamy cos zrobic z takimi plackami bo maja skuteczność na poziomie 20%.
0
Rywale skuteczność zawsze 500% większa niz nasza.
0
Czyli yamal pewnie do 80 min
0
Balde umie tylko szybciej biegaac i podawać do najblizszego bo wrzutki to juz za wysokie progi
2
Te wrzutki Balde to kryminal. Chlop nic sie nie uczy
17
wszystke druzyny rotuj skladem a my caly czas praktycznie pelny sklad. Ja oni maja poznie walczyc w lm ?
0
Dzis niech szanse inni dostana ale znajac Flika to full sklad.
1
Szacunek za to co zrobil ale pora juz isc dalej.
0
Atletico prawie 2,5 raza mnie strzalow i prawie tyle samo bramek. To pokazuje co znaczy skutecznosc ,a nie tylko kreowanie badz strzaly na bramke.
1
Nie ma co pompowac balonika patrzac na nasza defensywe to wydaje sie nieralne .
1
Atletico naszym katem niestety. Graja tak prosto ale meg6s skutecznie
0
Martin , Cubarsi, Arajuro, Balde, Ferran, Rashford oni nadaja sie co najwyżej na rezerwowych na puchar krola albo lige.
4
Klasycznie wiele setek 0 bramek , jeden wylew i siema.
4
Wypiedolcie go bo nie moge patrze na niego.
0
I tak jak tracimy na Psg , Liverpool czy Bayern to nas zniszczą z taka obrona wiec bez wzmocnień i pozbycie sie wylewiarzy sie nie obejdzie.
0
@Hindus powinni go wreszcie wypierdolić z tego skladu w lm
0
Przy tak cienkiej obronie to nie ma szans na Lm. Cienkie Atletico w lidze w pucharze nasz miazdzy i zapewne w Lm
0
Wieczny wylew w Lm wiec dziękuję dobranoc.
1
U siebie ostatnio Atletico nas miazdzylo wiec musi byc u nas minimum 2-3 do 0
0
@Coveta szkoda ze my takich pilkarzy nie kupujemy tylko zachwycamy sie gdy przejda za czapke gruszek do innych. My co najwyzej kupujemy placow by zaplenic szpital.
2
Nie zdziwie sie jak po jakis wylewach graczy Bayernu albo bledach sedziow Real przejdzie Bayern.
0
@RoberDzik Mecze z Realem pokazaly ze Silva juz nie dojezdza ,a na pewno malo by nie chcial zarabiac.
0
@franiu Balde to juz raczej niczego sie nie nauczy od 2-3 lat gra tak samo czyli slabo.
0
Balde jest strasznie slaby ale jak to wychowanek na pewno zostanie .
0
@Murazor teraz po przedluzeniu kontraktu to juz trzeba bardziej czekac na zakonczenie jego kariery u nas.
1
@Jacento2105 Klasycznie Barca chce sprzedac ,a oni nie chca odchodzic.
2
Ja juz widze jak oni odchodza ale co najwyzej na wypozyczenie jak 99 % naszych.
0
kto z barcelony odejdzie ale na wypozyczenie ,a sprzedaca co najwyzej Roonyego.
9
Balde jedynie co ma to szybkosc i celnosc podan do najblizszego ,nie wspomianajac ze jego centry w 95 % koncza sie na zablokowaniu przez pierwszego rywala. Gra caly czas to samo i zero rozwoju w jego wykonaniu.
3
Ferran nie ma prawa grac nawet jako rezerowy.