L4ngusta
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PSG coś się chyba pokićkało bo w tym momencie już trzeba zacząć grać na poważnie a nie olewać tak jak pierwsza część sezonu. Samo się nie wygra
4
A przyjdzie co do czego to znowu ich ogolimy hokejowym wynikiem
8
@Ptasior taki sam pierdolnik był jak Adolfa H. Nie wpuścili do szkoły malarskiej
2
@654321 ototo mądre słowa
0
@APTAPT o tym raczej zadecyduje mundial
0
To już Barcelona lepiej broni
3
@Kessie piękny on mój ci on
1
Dobra Nico odpuść sobie tą Borussię. Chodź do nas. Bastoni też pierdziel ten Inter
2
Tak szczerze Panowie, myślicie, że jest cień szansy na ściągnięcie jakiegoś ŚO jeszcze w tym okienku czy raczej FFP nie pozwoli na więcej po za Cancelo?
7
Kuźwa powychodzili z jaskiń madrycioki. A tak coś czułem że gorzej się oddycha
0
@clyde a były pestki?
1
@VAMOS1899LaMasia Dokładnie
0
Xavi > Xabi trochę wymowne
2
Arbeloa xD niemożliwi są
8
Czujecie to? Tak pachnie świat kiedy madrycioki pochowają się do jaskiń. Od razu powietrze jakieś lepsze
3
Ten śnieg co tak pada to chyba łzy madrycioków
4
Nawaliło tego białego syfu i nie mówię tu o madryciokach
2
@xvcWinterSoldier od pierwszej raczej nie zaryzykują ale jeśli wynik będzie na styku to myślę że wejdzie
2
Albo oni nas albo my ich Panowie. Żadnych półśrodków
2
Analiza przed El Clasico:
1. Asencio, Rüdiger i Rodrygo mogą nie zagrać w finale - dokładniejsze badania bedą dzisiaj - w tej sytuacji Real ma poważne problemy kadrowe. Najmniejsze szanse na występ ma Rudiger.
2. Przy założeniu, że Mbappe nie zagra w finale to nasza obrona choć trochę będzie miała łatwiejsze zadanie - lepiej gonić za Gonzalo niż za Mapetem
3. Nasi naładowani jak po szklance viagry, oni trochę poturbowani po ciężkim fizycznie meczu.
4. Na moje powinniśmy zacząć z Yamalem jako wolnym elektronem i Ronnim na prawej. Nie oszukujmy się ale co Yamal gra na Carrerasa to raczej mało co ma do powiedzenia. Drybling Ronniego też jest bardzo dobry i wydaje mi się, że jest bardziej efektywny.
5. To co napisałem wyżej i tak nie ma sensu bo to finał i liczy się dyspozycja dnia.
5
Na nich! Niech się pomeczą jeszcze
1
Od lewego by wpadło w bramkę
4
Dzień kiedy on odejdzie z Realu będziemy pić i się bawić. Niesamowity bramkarz
0
Kwadratowa głowa
18
Ferran jaki jest taki jest ale jest
3
A ja mojej szmatki do garów szukam a ten sobie na łeb założył
0
W sumie to uja grają jak do tej pory. Znowu błysk indywidualnego zawodnika
0
Tak wgl to Flick miał okazję pracować z Cancelo w Bayernie?
8
Nico jak tam u ciebie? Skąd to zwątpienie
1
Stary wstał szok