0

PSG coś się chyba pokićkało bo w tym momencie już trzeba zacząć grać na poważnie a nie olewać tak jak pierwsza część sezonu. Samo się nie wygra

4

A przyjdzie co do czego to znowu ich ogolimy hokejowym wynikiem

8

@Ptasior taki sam pierdolnik był jak Adolfa H. Nie wpuścili do szkoły malarskiej

2

@654321 ototo mądre słowa

0

@APTAPT o tym raczej zadecyduje mundial

0

To już Barcelona lepiej broni

3

@Kessie piękny on mój ci on

1

Dobra Nico odpuść sobie tą Borussię. Chodź do nas. Bastoni też pierdziel ten Inter

2

Tak szczerze Panowie, myślicie, że jest cień szansy na ściągnięcie jakiegoś ŚO jeszcze w tym okienku czy raczej FFP nie pozwoli na więcej po za Cancelo?

7

Kuźwa powychodzili z jaskiń madrycioki. A tak coś czułem że gorzej się oddycha

0

@clyde a były pestki?

1

@VAMOS1899LaMasia Dokładnie

0

Xavi > Xabi trochę wymowne

2

Arbeloa xD niemożliwi są

8

Czujecie to? Tak pachnie świat kiedy madrycioki pochowają się do jaskiń. Od razu powietrze jakieś lepsze

3

Ten śnieg co tak pada to chyba łzy madrycioków

4

Nawaliło tego białego syfu i nie mówię tu o madryciokach

2

@xvcWinterSoldier od pierwszej raczej nie zaryzykują ale jeśli wynik będzie na styku to myślę że wejdzie

2

Albo oni nas albo my ich Panowie. Żadnych półśrodków

2

Analiza przed El Clasico:
1. Asencio, Rüdiger i Rodrygo mogą nie zagrać w finale - dokładniejsze badania bedą dzisiaj - w tej sytuacji Real ma poważne problemy kadrowe. Najmniejsze szanse na występ ma Rudiger.
2. Przy założeniu, że Mbappe nie zagra w finale to nasza obrona choć trochę będzie miała łatwiejsze zadanie - lepiej gonić za Gonzalo niż za Mapetem
3. Nasi naładowani jak po szklance viagry, oni trochę poturbowani po ciężkim fizycznie meczu.
4. Na moje powinniśmy zacząć z Yamalem jako wolnym elektronem i Ronnim na prawej. Nie oszukujmy się ale co Yamal gra na Carrerasa to raczej mało co ma do powiedzenia. Drybling Ronniego też jest bardzo dobry i wydaje mi się, że jest bardziej efektywny.
5. To co napisałem wyżej i tak nie ma sensu bo to finał i liczy się dyspozycja dnia.

5

Na nich! Niech się pomeczą jeszcze

1

Od lewego by wpadło w bramkę

4

Dzień kiedy on odejdzie z Realu będziemy pić i się bawić. Niesamowity bramkarz

0

Kwadratowa głowa

18

Ferran jaki jest taki jest ale jest

3

A ja mojej szmatki do garów szukam a ten sobie na łeb założył

0

W sumie to uja grają jak do tej pory. Znowu błysk indywidualnego zawodnika

0

Tak wgl to Flick miał okazję pracować z Cancelo w Bayernie?

8

Nico jak tam u ciebie? Skąd to zwątpienie

1

Stary wstał szok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?