L4ngusta
Dołączył/a: kwiecień 2025
2 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wchodzą gracze wartości kilku okienek transferowych Barcelony z ostatnich lat xD
0
A to ceballos był na boisku xD?
1
@majkiii jeden wali w pupę drugi w mordę xD
2
Idziecie sobie wieczorem po mieście a za wami idą rudiger i asencio. Co robicie?
0
DNA Barcelony - tiki taka DNA Realu - machanie łapami do sędziego
1
"Na "X" widziałem post z analizą kariery tego arbitra i podsumowaniem było stwierdzenie, że ma "syndrom głównego charakteru", trzeba powiedzieć, że coś w tym jest, wszędzie chciał typ pokazać swoją wyższość"
Komentarz najinteligentniejszego użytkownika realmadryt.pl. Ostatnio się tak śmiałem jak kroiłem chleb
5
Super mikołajki w tym roku
0
@Derean a jak oglądam od początku
0
Macie problem z założeniem konta na Apple TV? Mi po wpisaniu danych nie chce dalej przejść
0
Gdzie można oglądnąć Inter Miami?
0
Kto na majku dzisiaj?
1
Sędzia to nie powinien nawet w takie dyskusje wchodzić.
3
A te logo sponsora HP na koszulkach Realu to chyba nawiązuje do drukowania meczy co nie
1
Od 13 minut jestem kibicem Girony a już nie trawie tej Barcelony i espanyolu
0
O nieeee Krecidlo "Antonella usiądź mi na twarzy' na majku. I humor popsuty
0
Plan szokowy Flicka pewnie zakłada podpinanie akumulatorów w pewną część ciała po meczu. La rambla będzie ławą która zdecyduje który piłkarz zasłużył na ten zaszczyt
0
@mate92 jeszcze Atletico walczy
3
Jak to jest że Noni jest wyżej od Martinellego w hierarchii do wejścia
1
@ShawnC to samo właśnie pomyślałem !
6
No to już Karl i Estevao wyżej od Yamala xD
0
Ale sypie na Kujawach
2
@MesQueUnClub_87 dokładnie. jeśli nie będzie pucharu w tym roku to Laporta może zacząć robić pod siebie. opozycja to wykorzysta
1
@FcPortoFan1999 do dziś wiem jaki był lot tej piłki z Urugwajem
2
@FcPortoFan1999 nie no to wiadomość dla tych co chcą go wywalić. Ja jestem wielkim zwolennikiem Hansiego
1
Ogólnie ci co wywalają Flicka to proszę posłuchać jakie mamy niesamowite alternatywy na rynku:
1. Gareth Southgate
2. Joachim Löw
3. Xavi
4. Motta
5. Tudor
6. Postecoglu
7. ten Hag
8. Jurić
9. Bruno Lage
10. Hutter
11. Pioli
12. Terzić
Słucham państwa kto za Flicka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@kundee weź próbkę na badanie i się upewnij
1
@kundee swoje przynajmniej?
3
@capricornusjrk popatrz na letnie okienko. My wypożyczyliśmy Rashforda i kupiliśmy Roniego za 2mln oraz oddaliśmy Inigo. Co to jest w porównaniu chociażby do takiego Sunderlandu
1
@MateS Panie ja z kujaw. u nas same najlepsze ligi. Niższego szczebla co prawda ale zawsze