KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już w tamtym sezonie mieliśmy ogromne problemy z drużynami które grają autobusy i w tym sezonie jest to samo, trener nie wyciąga żadnych wniosków i teraz każdy kto przyjeżdża ładuje nam jeszcze bramki, w zeszłym sezonie ratowała nas tylko topowa obrona inaczej byłoby to samo.
6
co za pies z gwizdkiem tyle leżenia i gry na czas przez te 8 minut i skończył od razu ale robił wszystko żeby tak było.
2
Cubarsi któryś mecz z rzędu już 90 minut gra a potem będzie płacz że bramki tracimy albo kontuzja.
0
ja cie pierdziele Yamal co ty robisz?????
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ten sędzia poj..... Pedriego ciągną przez 5 metrów na boisku faulu nie widzi, ktoś dotknie palcem piłkarza granady odgwizduje faul XD
2
Cancelo jest piękny.
Yamal też.
3
pogodynką klimatyczną Wiech powinien zostać xD
0
Takie głupie rundy przegrywać.
1
Hades wyccarował.
12
Nieźle, ten skażony syf cały czas do nas przyjeżdża.
1
@tristan87 Kiedyś śpiewał o jeb**** psów więc chyba nie tylko owczarki.
15
Pewnie ta xD
4
Po co mówić o imigrantach to wcale niepodobne...
0
@DonCarletto wg. transfermarkt wrócił 22 listopada.
9
Jakby był u nas miałby pewnie już z minimum 500.
4
Olaboga prawie doszedł po strzale Diaza w ręce bramkarza xD
0
Dżunior się połamał.
6
szczur Apex ładnie został wyjaśniony xD
7
Kontrowersja jakby to był Madryt to by była mowa o skandalu xD Swoją drogą 1:23 fajny gest Lewego.
0
@Firestone Do Choroszczy ich powinni zamknąć i dać 1 osobowy pokój z pluszakami.
6
6 minut doliczone przed 90 minutą XDD
0
Założe się że pajac jeszcze z 10 minut doliczy xD
2
@GeneralXavi On ma zezwolenie na strzelanie ręką bramek w tej lidze a co dopiero na faule xDD
3
Roque nic nie robi kartka z dupy
Vinicius co mecz drze ryja do sędziego, dyskutuje, przepycha zawodników, pokazuje dziwne gesty i nic.
Upośledzona madrycka liga.
0
Typ sam celowo wbiegał w Roque bez powodu i sędzia jeszcze kartkę daje Roque XD
0
Brawo tygrys, lecimy z nimi.
1
ale brameczka Gundo.
39
Zauważyłem że przeciwnicy mogą Lewego szarpać, uderzać, przewracać i sędziowie w ogóle nie reagują.
15
W końcu nie trzeba będzie oglądać tego rzeźnika.