KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Araujo od bohatera do zera:
- Przez niego przegraliśmy z P$G i odpadliśmy z LM
- Strzelił focha gdy Gundo powiedział w mediach że słusznie dostał czerwoną kartkę
- Pojechał na reprezentacje z urazem i się połamał
- Nie chciał po kontuzji przyjechać na badania do klubu
- Nie chce przedłużyć kontraktu
- Struga pajaca w mediach
18
Te konto co się podzywa pod meczyki jest nawet śmieszne xD
0
Jak coś to Yamal ma live na ig.
2
Piękny zjazd, w Anglii nawet murawy nie powąchał, poszedł do Belgii zagrał 9 meczy i out do jakiegoś klubu z Holandii, teraz idzie do Turcji do klubu który zajął 11 miejsce w tamtym sezonie xD
9
DP nam potrzebny na już, Busi musisz!
1
I ja mu wtedy mówię Harry jedź do szamana niech ci zdejmie tą klątwe no i nie posłuchał.
32
Prychłem.
34
No, no Gavi fajną masz tą księżniczkę.
0
Yamal się wyrwał no ale nic dziwnego chce jak najszybciej podnieść puchar.
0
Proszę państwa oficjalnie futbol wygrywa a antyfutbol wraca do domu z niczym, pięknie!
0
Już mógł Yamala zostawić do końca, co za łeb z tego de La fuente.
3
Jeszcze jedną niech im strzelą i zabiją ten antyfutbol który prezentują Anglicy.
0
Oyarzaball pięknie!
3
Bellingham to jest świetny na tym turnieju w kwestii leżenia na boisku.
3
Nie no kur*a Morata zabrał Yamalowi kolejną asyste XD
0
Brawo Yamal, brawo Nico!
0
@kanver_ Nom mundial w Katarze to pokazał jak jechałem po Michniewiczu i po kadrze ;)
3
Jak można kibicować anglii? Przez takich później musimy oglądać takie cadizy, granady itp broniące się bo przecież hyhy to skuteczne.
3
anglia klasycznie gra gówno i muruje. Oby przegrali.
0
Endrick: „To prawda, mój tata chciał mnie nazwać „Di Stéfano”, ale mama odmówiła. Moja historia z Realem Madryt toczyła się już zanim się urodziłem!”.
„Z pewnością z Mbappé w przyszłym sezonie będziemy wyglądać jak zespół zajmujący się grami wideo” – powiedział L'Équipé.
Tak było, nie zmyślam xD
20
Gigachad vs pajace z tiktoka.
3
No to czekamy ;)
12
Ładnie cię to bezalkoholowe piwo zmiotło z planszy @Kessie
1
@Sulimo Chłopie wszystko co napisałeś to robiłem w dzieciństwie oprócz tego np. jeszcze chodziłem na stacje benzynową z braciakiem i myliśmy ludziom szyby za pieniądze :D
0
Dzisiaj oprócz Nico urodziny obchodzi również męczennik.
Czego mu życzycie?
6
@FCBarcaOfficial Nie jesteś śmieszny madrycka podszywko, wracaj na notatnik.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Faro Spokojny chłopak nic nie robi przecież, Vinicius to by skakał jak małpa do sędziego i wdawał się w kłótnie z piłkarzami.
0
wuefiste Koemana rozczytał nawet wuefista Southgate xd
2
białe stroje wywracanie się po każdym kontakcie, płacz do sędziego i dyskusje skąd my to znamy? :P