19

Araujo od bohatera do zera:

- Przez niego przegraliśmy z P$G i odpadliśmy z LM
- Strzelił focha gdy Gundo powiedział w mediach że słusznie dostał czerwoną kartkę
- Pojechał na reprezentacje z urazem i się połamał
- Nie chciał po kontuzji przyjechać na badania do klubu
- Nie chce przedłużyć kontraktu
- Struga pajaca w mediach

18

Te konto co się podzywa pod meczyki jest nawet śmieszne xD


0

Jak coś to Yamal ma live na ig.

2

Piękny zjazd, w Anglii nawet murawy nie powąchał, poszedł do Belgii zagrał 9 meczy i out do jakiegoś klubu z Holandii, teraz idzie do Turcji do klubu który zajął 11 miejsce w tamtym sezonie xD


9

DP nam potrzebny na już, Busi musisz!


1

I ja mu wtedy mówię Harry jedź do szamana niech ci zdejmie tą klątwe no i nie posłuchał.

32

Prychłem.


34

No, no Gavi fajną masz tą księżniczkę.

0

Yamal się wyrwał no ale nic dziwnego chce jak najszybciej podnieść puchar.

0

Proszę państwa oficjalnie futbol wygrywa a antyfutbol wraca do domu z niczym, pięknie!

0

Już mógł Yamala zostawić do końca, co za łeb z tego de La fuente.

3

Jeszcze jedną niech im strzelą i zabiją ten antyfutbol który prezentują Anglicy.

0

Oyarzaball pięknie!

3

Bellingham to jest świetny na tym turnieju w kwestii leżenia na boisku.

3

Nie no kur*a Morata zabrał Yamalowi kolejną asyste XD

0

Brawo Yamal, brawo Nico!

0

@kanver_ Nom mundial w Katarze to pokazał jak jechałem po Michniewiczu i po kadrze ;)

3

Jak można kibicować anglii? Przez takich później musimy oglądać takie cadizy, granady itp broniące się bo przecież hyhy to skuteczne.

3

anglia klasycznie gra gówno i muruje. Oby przegrali.

0

Endrick: „To prawda, mój tata chciał mnie nazwać „Di Stéfano”, ale mama odmówiła. Moja historia z Realem Madryt toczyła się już zanim się urodziłem!”.

„Z pewnością z Mbappé w przyszłym sezonie będziemy wyglądać jak zespół zajmujący się grami wideo” – powiedział L'Équipé.



Tak było, nie zmyślam xD

20

Gigachad vs pajace z tiktoka.


3

No to czekamy ;)


12

Ładnie cię to bezalkoholowe piwo zmiotło z planszy @Kessie


1

@Sulimo Chłopie wszystko co napisałeś to robiłem w dzieciństwie oprócz tego np. jeszcze chodziłem na stacje benzynową z braciakiem i myliśmy ludziom szyby za pieniądze :D

0

Dzisiaj oprócz Nico urodziny obchodzi również męczennik.


Czego mu życzycie?

6

@FCBarcaOfficial Nie jesteś śmieszny madrycka podszywko, wracaj na notatnik.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Faro Spokojny chłopak nic nie robi przecież, Vinicius to by skakał jak małpa do sędziego i wdawał się w kłótnie z piłkarzami.

0

wuefiste Koemana rozczytał nawet wuefista Southgate xd

2

białe stroje wywracanie się po każdym kontakcie, płacz do sędziego i dyskusje skąd my to znamy? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?