0

ale czyszczą Viniciusa XDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Dzisiaj całym serduszkiem za O. Lyon.

1

@VamosRakieta w moich też jakoś w czerwcu :P

0

@BordeR Dzięki.

0

@BordeR co to za rasa?

2

@Sysia11 tak, za dużo nurkuje.

0

Kanał sportowy wrócił do żywych :)

0

Oby 28 Pep im z 5 wsadził tak do jaja.

1

@barcelonaLM spokojnie zaraz real wsadzi jakiegoś farfocla.

0

Ten Dumfries ciekawy grajek w dodatku Inter wyciągnął go za grosze 12,5 mln + 2,5 zmiennych.

1

Mam nadzieje, że 2 października tuż po meczu z Atletico Koeman nie będzie już trenerem.

0

Trzeba będzie dzisiaj obejrzeć Liverpool Milan albo City Lipsk bo Interu nie ma co oglądać, jak zawsze pewnie podłożą się realowi.

0

@MesQueUnClub96 tak po bidon z wodą przy słupku xD

1

a jednak stoperan nie pomógł, kleks i do kibla.

0

Martin Braithwaite z kontuzją byłby lepszy niż ten holenderski dziadek.

3

Koeman: taktyka? Moją taktyką jest brak taktyki.

0

Nie dość że uszy bolą od ich komentarza to ten jeszcze drze jape SANE XDDDDDD

8

Zidane to jak grał na wrzutki to miał w ataku Benzeme a my mamy rezerwowego Sevilli to są te detale XDD

5

Dembele na 9> L. De Jong na 9, nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.

2

Tego L. De Jonga to powinniśmy już teraz zwrócić i w gratisie dodać Roberto.

0

fajni ci komentatorzy polsatu, mamy Luuka de Jonga i uwaga Frenkiego de Jona XDD

0

@doc to niezły Pedri, grafik do wywalenia.

1

@Chakalaka sorry ale myślałem że to Donald Tusk, nieprawdopodobne podobieństwo.

1

@Dankhog Sergi Roberto.

0

@Andi18 Tuchel, Klopp albo Lucho.

9

Co jak co ale za Ancelottiego to piłeczka ładnie chodzi u białych.

0

@Chakalaka myślę, że nie strzeli żadnej.

15

Grealish przez 80 minut płakał i był wciągany przez np takiego Dawidowicza a chłop go do wielkiego Iniesty porównuje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?