KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Leo Messi na rowerze marzy marzy o transferze.
3
@Pewex Dla mnie Balde to fenomen gra 1 sezon w 1 skladzie gdzie nikt w niego nie wierzył i godnie zastępuje Albe, Camavinga pykał sobie 2 lata w Rennes i w zeszłym sezonie w realu więc ma trochę większe doświadczenie i jest starszy o 2 lata.
0
Swoją drogą niedługo majówka a w Madrycie dalej dwucyfrowe temperatury mrozu.
5
Koemanowcy byli tacy pewni że przegramy bo wg. nich Denzel to słaby trener i takiego ciosa w ryj dostali xDD
2
@Firestone to prawda dlatego w lato musimy kupić zmiennika żeby miał kto za niego grać.
6
Może i te Atletico ładnie gra od mundialu ale co z tego jak przychodzi trudny moment i włącza im się tryb rzeźnikowania i przerywania gry? Dobrze że nam nikogo nie połamali.
7
@damianfcb105 co w tym śmiesznego?
1
Sędzia robił wszystko żeby zmniejszyć przewagę realu madryt do Fc Barcelony ale mu się nie udało.
6
ale ten sędzia to po mordzie widać że nieprzyjemny gość.
3
Alonso Busquets zaczynają swój taniec XDDD
0
oho sędzia jakiś niezadowolony.
0
@regatta52 w sumie z Alonso jest tak jak z Dembele raz wylosuje że gra dobrze a raz że szkoda gadać.
5
O tym nie wiedziałem.
6
Śmiechy śmiechami ale tacy ludzie powinni być zamknięci w szpitalach psychiatrycznych.
19
ale chłop szwaba wyjaśnił XDDD
kliknijcie na twitta tego Chrisa.
5
Messi jest teraz w Barcelonie.
https://x.com/ReshadRahman_/status/1649887862870138881
Jest z Pepe Costą i jego asystentami.
https://x.com/ReshadRahman_/status/1649888309408329729
1
@Nihas żydzi od lat sieją terror w Syrii czy w Palestynie i Unia jakoś z tym nic nie robi, jedynie potępia a gdzie jakieś sankcje?
1
@MesQueUnClub96 Ja wiem że Ty jesteś ekspertem w tych sprawach.
17
@Luciano99 niezłą zabawę sobie z Jowitką wymyśliliście.
Chłopaki @Kessie @Deviler @Bocheno1 widzieliście co wasz szef wyprawia?
https://x.com/BuonaSera1916/status/1649688048131620866
3
@Faro Ten 15 latek może wnieść więcej niż Fati który nie ma kolan.
7
@MesQueUnClub96 Oby Cadiz wygrał, nie lubię ich ale bardziej mi zależy na spadku Espanyolu.
0
Robert Lewandowski nie napisał niczego takiego w swoich social mediach:
Mam prośbę dajcie mi w spokoju zdiagnozować problem w moim związku, a nie piszecie mi komentarze na IG czy la rambli: "Lewandowski siedział obrażony w całe święta, Lewandowski zdemolowany po weekendzie widząc nagrania Ani, Lewandowski znowu olany przez żonę" Może po latach związku, coś się wypaliło. Nie wylewajcie tego syfu. Bo czytają to moje córki.
3
przegraliśmy z United przez problemy z kontuzjami la rambla: co za frajerzy, Xavi out.
United przegrywa z Sevillą przez kontuzje la rambla: Sevilla nas ośmieszyła!!!
2
Komentarz usunięty
3
@DaPidejpi Sokół to resortowy dzieciak który zbudował sobie karierę udając ulicznika.
1
jeszcze jedna kartka za Erlinga Haalanda Julian Alvarez- Mateusz Borek.
5
co jak co ale ten mecz świetnie pokazuje jak bardzo brakuje im Lewego.
1
@Bruti Nie ma Lewego nie ma Mullera.
0
@Bruti Tak tu masz nawet artykuł.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/934504/to-dlatego-flick-odchodzi-z-bayernu-ujawniono-wazne-informacje
0
@talizmo otóż nie, odszedł bo miał spięcie z Salihamidziciem bo nie chciał mu dać transferów takich jakie chciał.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/934504/to-dlatego-flick-odchodzi-z-bayernu-ujawniono-wazne-informacje