4

Leo Messi na rowerze marzy marzy o transferze.

3

@Pewex Dla mnie Balde to fenomen gra 1 sezon w 1 skladzie gdzie nikt w niego nie wierzył i godnie zastępuje Albe, Camavinga pykał sobie 2 lata w Rennes i w zeszłym sezonie w realu więc ma trochę większe doświadczenie i jest starszy o 2 lata.

0

Swoją drogą niedługo majówka a w Madrycie dalej dwucyfrowe temperatury mrozu.

5

Koemanowcy byli tacy pewni że przegramy bo wg. nich Denzel to słaby trener i takiego ciosa w ryj dostali xDD

2

@Firestone to prawda dlatego w lato musimy kupić zmiennika żeby miał kto za niego grać.

6

Może i te Atletico ładnie gra od mundialu ale co z tego jak przychodzi trudny moment i włącza im się tryb rzeźnikowania i przerywania gry? Dobrze że nam nikogo nie połamali.

7

@damianfcb105 co w tym śmiesznego?

1

Sędzia robił wszystko żeby zmniejszyć przewagę realu madryt do Fc Barcelony ale mu się nie udało.

6

ale ten sędzia to po mordzie widać że nieprzyjemny gość.

3

Alonso Busquets zaczynają swój taniec XDDD

0

oho sędzia jakiś niezadowolony.

0

@regatta52 w sumie z Alonso jest tak jak z Dembele raz wylosuje że gra dobrze a raz że szkoda gadać.

5

O tym nie wiedziałem.


6

Śmiechy śmiechami ale tacy ludzie powinni być zamknięci w szpitalach psychiatrycznych.


19

ale chłop szwaba wyjaśnił XDDD


kliknijcie na twitta tego Chrisa.

5

1

@Nihas żydzi od lat sieją terror w Syrii czy w Palestynie i Unia jakoś z tym nic nie robi, jedynie potępia a gdzie jakieś sankcje?

1

@MesQueUnClub96 Ja wiem że Ty jesteś ekspertem w tych sprawach.

17

@Luciano99 niezłą zabawę sobie z Jowitką wymyśliliście.
Chłopaki @Kessie @Deviler @Bocheno1 widzieliście co wasz szef wyprawia?
https://x.com/BuonaSera1916/status/1649688048131620866

3

@Faro Ten 15 latek może wnieść więcej niż Fati który nie ma kolan.

7

@MesQueUnClub96 Oby Cadiz wygrał, nie lubię ich ale bardziej mi zależy na spadku Espanyolu.

0

Robert Lewandowski nie napisał niczego takiego w swoich social mediach:

Mam prośbę dajcie mi w spokoju zdiagnozować problem w moim związku, a nie piszecie mi komentarze na IG czy la rambli: "Lewandowski siedział obrażony w całe święta, Lewandowski zdemolowany po weekendzie widząc nagrania Ani, Lewandowski znowu olany przez żonę" Może po latach związku, coś się wypaliło. Nie wylewajcie tego syfu. Bo czytają to moje córki.

3

przegraliśmy z United przez problemy z kontuzjami la rambla: co za frajerzy, Xavi out.
United przegrywa z Sevillą przez kontuzje la rambla: Sevilla nas ośmieszyła!!!

2

Komentarz usunięty

3

@DaPidejpi Sokół to resortowy dzieciak który zbudował sobie karierę udając ulicznika.

1

jeszcze jedna kartka za Erlinga Haalanda Julian Alvarez- Mateusz Borek.

5

co jak co ale ten mecz świetnie pokazuje jak bardzo brakuje im Lewego.

1

@Bruti Nie ma Lewego nie ma Mullera.

0

@talizmo otóż nie, odszedł bo miał spięcie z Salihamidziciem bo nie chciał mu dać transferów takich jakie chciał.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/934504/to-dlatego-flick-odchodzi-z-bayernu-ujawniono-wazne-informacje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?