4

może i Fati stracił piłkę zaraz po wejściu na boisko i nie chciało mu się wrócić jej odebrac i dzięki temu Celta strzeliła 2 gola ale no może zostać bo strzelił bramkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie wiem który gorszy Fati czy Torres.

0

@Azi zacznę płakać jak zaraz nam wsadzą ze 2 jeszcze.

3

Gavi za Christensena xDD

0

@koziar to może chociaż by trochę ropy dali.

0

Gdybym miał klub i miał w nim Roberto czy takiego Alonso to sprzedałbym ich do Arabii za 2 wielbłądy.

0

@Faro dobry mecz oglądasz?

1

@bartas97 ,,na zachodzie sobie poradzili"
a we Francji ciągle jak nie burdy to bydło, tfu.

0

Raphinha w tym kolorze włosów to jak Di Maria wygląda xD

8

Carvajal bez czerwa, Vinicius bez żółtej kartki ale i tak madryciarze mają czelność coś pisać o gwizdanie pod Barce, tfu.

0

Sancet w tym meczu dostał kartkę za próbę wymuszenia karnego a Vinicius już nie

podwójne standardy :)

1

Vinicius pajac 11 próbował wymusić.

1

@KrwawiaceoczyVEB niestety ale Garcia, Roberto i Alonso grają od 1 xD

0

@tristan87 Roberto ehhhhh.

3

Bilbao 1:0 jazda!

0

widzę że Carlo przerzucił się z gum na tic taki xD

1

ale ten Nico Williams jest cienki ale co nasze polskie dziennikarzyny hajpowali go na początku sezonu to ich.

0

@Kamil01 i gdzie ci będzie grał Vinicius na 9? Mbappe nie lubi grać na środku.

25

madryciak jakie marzenia ma xD


Już się nawet nie kryje.

9

@VegetaPolska Asensio skończył się kontrakt, Mariano też, Benzema poszedł za hajsem a Hazard i tak zgarnął hajs który miał zarobić za kontrakt w przyszłym sezonie ALEŻ ROBOTA FLORO XD

0

Takie mma to można oglądać.

0

teraz trzeba trzymać kciuki za Mameda.

0

znowu Ajtujowi głowa nie dojechała xD

0

ale Pudzian zleciał z wagą.

3

Jak patrzę na Szpilę to mam wrażenie że on podobny do swojego psa jest XDD

15

Jest wszędzie :D


5

Oglądam sobie mecz tych kobitek i nie wiem jak to można oglądać, mecze amp futbol są ciekawsze.

i one chcą równych płac xDD

2

Busi na trybunach.

1

@Kapitan hawk ja tak samo flaków nie lubiłem, tylko sam wywar i lubiłem maczać w chlebie, szpinaku też nie lubiłem i leczo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?