KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
może i Fati stracił piłkę zaraz po wejściu na boisko i nie chciało mu się wrócić jej odebrac i dzięki temu Celta strzeliła 2 gola ale no może zostać bo strzelił bramkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie wiem który gorszy Fati czy Torres.
0
@Azi zacznę płakać jak zaraz nam wsadzą ze 2 jeszcze.
3
Gavi za Christensena xDD
0
@koziar to może chociaż by trochę ropy dali.
0
Gdybym miał klub i miał w nim Roberto czy takiego Alonso to sprzedałbym ich do Arabii za 2 wielbłądy.
0
@Faro dobry mecz oglądasz?
1
@bartas97 ,,na zachodzie sobie poradzili"
a we Francji ciągle jak nie burdy to bydło, tfu.
0
Raphinha w tym kolorze włosów to jak Di Maria wygląda xD
8
Carvajal bez czerwa, Vinicius bez żółtej kartki ale i tak madryciarze mają czelność coś pisać o gwizdanie pod Barce, tfu.
0
Sancet w tym meczu dostał kartkę za próbę wymuszenia karnego a Vinicius już nie
podwójne standardy :)
1
Vinicius pajac 11 próbował wymusić.
1
@KrwawiaceoczyVEB niestety ale Garcia, Roberto i Alonso grają od 1 xD
0
@tristan87 Roberto ehhhhh.
3
Bilbao 1:0 jazda!
0
widzę że Carlo przerzucił się z gum na tic taki xD
1
ale ten Nico Williams jest cienki ale co nasze polskie dziennikarzyny hajpowali go na początku sezonu to ich.
0
@Kamil01 i gdzie ci będzie grał Vinicius na 9? Mbappe nie lubi grać na środku.
25
madryciak jakie marzenia ma xD
Już się nawet nie kryje.
9
@VegetaPolska Asensio skończył się kontrakt, Mariano też, Benzema poszedł za hajsem a Hazard i tak zgarnął hajs który miał zarobić za kontrakt w przyszłym sezonie ALEŻ ROBOTA FLORO XD
0
Takie mma to można oglądać.
0
teraz trzeba trzymać kciuki za Mameda.
0
znowu Ajtujowi głowa nie dojechała xD
0
ale Pudzian zleciał z wagą.
3
Jak patrzę na Szpilę to mam wrażenie że on podobny do swojego psa jest XDD
15
Jest wszędzie :D
5
Oglądam sobie mecz tych kobitek i nie wiem jak to można oglądać, mecze amp futbol są ciekawsze.
i one chcą równych płac xDD
2
Busi na trybunach.
1
@Kapitan hawk ja tak samo flaków nie lubiłem, tylko sam wywar i lubiłem maczać w chlebie, szpinaku też nie lubiłem i leczo.