Korsain
Dołączył/a: kwiecień 2015
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wakawaka Trenują już przed Mundialem żeby Portugalię ( a w tym Ronaldo) przepchnąć do tytułu ;]
0
Mecz imienia Sasina. Kradzież jak ja pierdziele xD
9
Cholo spójrz na to z innej strony!
Nie przejebiesz trzeciego finału jeśli do niego nie awansujesz! :D
2
Sorloth hahahha, btw z nami ładuje tutaj pod poprzeczke i okej XD
7
Arcychujowy półfinał. 2 gole po karnych i jeden farfocel. Jeden wielki rzyg ;]
1
Idealny scenariusz na klasyk? Barca wygrywa i 60k gardeł krzyczy "Madrid, cabron saluda al Campeon" ;)
6
W tej ankiecie powinna być jeszcze odpowiedź
"Czy Was kompletnie po**bało?" ;]
3
Campeones, Campeones, OLE, OLE, OLE!! ;))
0
Hahahahha jaki symulant..a Munuera się nabrał jak ministrant na księdza..
0
Ściąga najlepszego na boisku xD
Cholo to jednak jest beton xD
6
Hej, Rudiger!
Dlaczego nie pokazujesz gestu podcinania gardła?
Karma zawsze wraca. Do budy!
8
Świat nie jest gotowy na dwumecz Arsenalu z Atletico..
0
Ostatni raz wygrywając LM trafialiśmy na samych mistrzów lig. Może to właśnie trudna drabinka a nie ta łatwa da nam upragniony Puchar?
7
- Kylian, jak to jest wygrać La Ligę?
- Nie wiem.
:D
0
Simeone z ryja przypomina Rutkowskiego (tego detektywa). I obaj odklejeni jak podeszwa od buta..
0
@michal26 cancelo gra ostatnio wszystko, daj luz typie
1
@TridenteMSN niestety..nasz argument nazywa się Raphinha i jest kontuzjowany
1
A z nami zagrają jak z nożem na gardle i bez błędów, zobaczycie xDDD
4
Hahaha penaltiiiii
1
Kartki w jedną stronę, standard xD
0
Gramy paździerz totalny, oby bez babola w końcówce bo na gola na 2-0 nawet nie liczę...
3
Na Kylianie takie gwiżdżą i okej..
1
8 minuta meczu i sędzia już nie ogarnia xDDD
1
@KrwawiaceoczyVEB nie, chyba że to uraz głowy
31
Nie ma co narzekać, Bayern nie ma 4 golkiperów xDDD
2
Olmo na 9 i jazda, nie mamy kontroli nad meczem więc kolejny pomocnik przyda się bardziej..
0
Nasz Urus już na bank ma pas startowy w majtach, ja pierdole xD
1
Real z Bayernem, czyli czas na Marciniaka co? :DD
4
Gdyby real gonił wynik to byłby rzut karny i każdy z nas to wie ;))
0
@Nazio_87 Jaki klub taka La Masia :D