1

@wakawaka Trenują już przed Mundialem żeby Portugalię ( a w tym Ronaldo) przepchnąć do tytułu ;]

0

Mecz imienia Sasina. Kradzież jak ja pierdziele xD

9

Cholo spójrz na to z innej strony!
Nie przejebiesz trzeciego finału jeśli do niego nie awansujesz! :D

2

Sorloth hahahha, btw z nami ładuje tutaj pod poprzeczke i okej XD

7

Arcychujowy półfinał. 2 gole po karnych i jeden farfocel. Jeden wielki rzyg ;]

1

Idealny scenariusz na klasyk? Barca wygrywa i 60k gardeł krzyczy "Madrid, cabron saluda al Campeon" ;)

6

W tej ankiecie powinna być jeszcze odpowiedź
"Czy Was kompletnie po**bało?" ;]

3

Campeones, Campeones, OLE, OLE, OLE!! ;))

0

Hahahahha jaki symulant..a Munuera się nabrał jak ministrant na księdza..

0

Ściąga najlepszego na boisku xD
Cholo to jednak jest beton xD

6

Hej, Rudiger!
Dlaczego nie pokazujesz gestu podcinania gardła?

Karma zawsze wraca. Do budy!

8

Świat nie jest gotowy na dwumecz Arsenalu z Atletico..

0

Ostatni raz wygrywając LM trafialiśmy na samych mistrzów lig. Może to właśnie trudna drabinka a nie ta łatwa da nam upragniony Puchar?

7

- Kylian, jak to jest wygrać La Ligę?
- Nie wiem.

:D

0

Simeone z ryja przypomina Rutkowskiego (tego detektywa). I obaj odklejeni jak podeszwa od buta..

0

@michal26 cancelo gra ostatnio wszystko, daj luz typie

1

@TridenteMSN niestety..nasz argument nazywa się Raphinha i jest kontuzjowany

1

A z nami zagrają jak z nożem na gardle i bez błędów, zobaczycie xDDD

4

Hahaha penaltiiiii

1

Kartki w jedną stronę, standard xD

0

Gramy paździerz totalny, oby bez babola w końcówce bo na gola na 2-0 nawet nie liczę...

3

Na Kylianie takie gwiżdżą i okej..

1

8 minuta meczu i sędzia już nie ogarnia xDDD

1

@KrwawiaceoczyVEB nie, chyba że to uraz głowy

31

Nie ma co narzekać, Bayern nie ma 4 golkiperów xDDD

2

Olmo na 9 i jazda, nie mamy kontroli nad meczem więc kolejny pomocnik przyda się bardziej..

0

Nasz Urus już na bank ma pas startowy w majtach, ja pierdole xD

1

Real z Bayernem, czyli czas na Marciniaka co? :DD

4

Gdyby real gonił wynik to byłby rzut karny i każdy z nas to wie ;))

0

@Nazio_87 Jaki klub taka La Masia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?