13

Cześć wszystkim
Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej. Byłabym wdzięczna za pomoc w wypełnieniu ankiety dotyczącej klubów sportowych

Mam nadzieję, ze pomożecie ; )
https://www.survio.com/survey/d/Q0O3F0J1V8A5F0X7K

0

Dużo osób chciało żeby to Camp Nou po modernizacji zostało nazwane na cześć Cruyffa, ale to wiadome, że nowy stadion będzie musiał mieć nazwę sponsora.
Super pomysł z nazwą ulicy!

1

Intensywnie ostatnio z meczami. Dwa wyjazdy nas czekają. Bardziej jestem spokojna o mecz w LM niż wyjazd z Celtą.

0

Bardzo dobra wiadomość

0

Zastanawiam się jak szybko będzie dostępna u nas, bo byłam w stanie kupić nawet hiszpańską wersję. Co do poprzedniej książki "Rok w raju" mam mieszane uczucia. Chyba jedna z gorszych jakie czytałam. Okładka brytyjska świetna!

0

Super sprawa ten projekt. Dzieci od najmłodszych lat mają już styczność z piłką. A co do Thiago to widać, że Leo nie wywołuje na nim presji. Gorzej z mediami... Sam zadecyduje, czy gra w piłkę nożną to coś co chce w życiu robić.

0

Dzięki niemu pokochałam piłkę nożną. Zaczęło się wszystko od MŚ w 2002 r. W zakładkach dalej mam jego występy, gole, wszystko. Magia.

0

Nie wywiera na nim presji. Świetny rodzic.

0

Niestety nie będzie

0

Czekam z niecierpliwością na debiut w lidze.

0

Bardzo dobry pomysł!

5

„bona tarda a tothom i benvinguts a l’Estadi” na Camp Nou powinno być odtwarzane na każdym meczu. Dziwne będzie to uczucie pojechać ponownie na CN i nie usłyszeć tego głosu.

9

Gratulacje! "Blaugranowa" rodzinka coraz większa!

2

Ter Stegen będzie miał okazję sprawdzić się przed finałem CdR. Trudne zadanie go czeka, ale nie mam obaw. Jest dobrym bramkarzem, nie raz to pokazał.

0

Nie ma co teraz eksperymentować. Musimy zagrać najsilniejszym składem. Liczymy tylko na siebie i nie ma co patrzeć na rywali. Bardzo chciałabym zobaczyć Vidala na boisku, ale to nie czas na to.

11

„Bona nit i benvinguts a l’estadi" jakoś do mnie nie dociera, że będąc kolejny raz na Camp Nou nie usłyszę już tego charakterystycznego głosu. DEP Manel Vich.

1

Jak ktoś jest zainteresowany chłopaki z Cadat A grają derby z Espanyolem https://www.youtube.com/watch?v=Z1qbmy-aJQU

0

Na początku nie byłam pozytywnie nastawiona do tego projektu, ale teraz widzę, że będzie to piękny stadion. Będąc na CN widać upływ czasu, ale pomimo tego mogłabym tam siedzieć godzinami. Stadion ma swoją historię, ale wkrótce będzie ją kontynuował na nowym obiekcie

2

Mam nadzieje, że w ich głowach po ostatnich meczach nie ma już śladu. Jutro liczę na dobre widowisko. A por todas! Forca Barca!

1

Sport chyba z lekka przegiął.

0

Co za sumy ; o Ciekawe czyj kontrakt będzie następny.

5

Bardzo ładny gest, który niestety nie wiele zmieni na świecie. Ale dobrze, że zwraca na to uwagę. Mega pozytywny człowiek.

0

Miałyśmy wybrać sobie jakiś temat związany z turystyką, bo to akurat studiujemy. Teraz na podstawie wyników ankiety będziemy oceniać problem. Badać atrakcyjność oferty, zadowolenie osób korzystających z niej i ich oczekiwania względem takich wyjazdów. A reszta jest już tajemnica nawet dla nas. Bo co dalej będziemy robić dowiemy się już na zajęciach po przedstaiweniu tematu ; )

0

Oczywiście wyniki tych którzy wypełnili mam, nic nie przepadlo : )

0

0

Niestety jest limit ankiet (30) ale zapraszam tutaj https://docs.google.com/forms/d/1kkJcqfGXvG6vXg7d18FeZOlqVD1YWCImflX_33b-y6A/viewform i dziękuję!

6

Hola, buenas!
Mam prośbę. Przygotowuje z koleżanka projekt na studia i potrzebuje waszej pomocy w wypełnieniu ankiet. Temat przyjemny także wspomóżcie swoich!
https://www.ankietka.pl/ankieta/222013/ocena-atrakcyjnosci-oferty-wyjazdow-na-mecze-pilkarskie.html

0

Tak mam dobrą ;)

0

Ha! Pamiętam ; D Może teraz Douglas?

2

witam w klubie o ile mówisz prawdę ; D

Media

Liga typerów

1 lefreux 96 pkt
2 maciek2164 96 pkt
3 norbi77 89 pkt
4 KingLeonidas 88 pkt
5 maryjan240282 87 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?