Autobiografia Iniesty wkrótce w Polsce

Redakcja

9 września 2016, 12:14

13 komentarzy

W sobotę prezentowaliśmy fragmenty autobiografii Andrésa Iniesty pt. „La jugada de mi vida” (Akcja mojego życia) opublikowane przez dziennik El Periódico. Dziś książka pod nieco innym tytułem „The Artist: Being Iniesta” trafia do sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Jak udało nam się dowiedzieć, wkrótce będą się mogli z nią zapoznać kibice w Polsce. Wydawnictwo SQN zaplanowało premierę autobiografii na 23 listopada.

To druga książka Andrésa Iniesty, która ukaże się w Polsce. W 2010 roku kibice mogli zapoznać się z pozycją „Rok w raju” (org. „Un año en el pasado: mi diario del triplete”, 2009), opisującą niezwykły dla pomocnika sezon 2008/2009, w którym Barça triumfowała w Lidze i Lidze Mistrzów oraz sięgnęła po Copa del Rey. Była to pierwsza sportowa pozycja Wydawnictwa SQN, które do dziś wydało już 25 barcelońskich tytułów, w tym kilka oficjalnych z autobiografią Luisa Suáreza czy światowym bestsellerem „Barça. A People's Passion” na czele.

Nowa książka Iniesty będzie kolejną ciekawą propozycją i świetnym prezentem świątecznym dla każdego fana Blaugrany. Jak zapowiadają wydawcy, tym razem będzie to pełnoprawna autobiografia, w której piłkarz opowie o dzieciństwie, pobycie w La Masíi oraz najważniejszych wydarzeniach swojej kariery. Pomocnik ma także po raz pierwszy zdradzić nieznane dotąd historie z szatni FC Barcelony. Wszystko to uzupełnione zostanie wypowiedziami na jego temat autorstwa trenerów, kolegów z drużyny, rywali, przyjaciół i rodziny.

Kolejne fragmenty książki oraz szczegóły dotyczące jej polskiego wydania już niedługo pojawią się na naszym portalu, który został patronem medialnym autobiografii.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zastanawiam się jak szybko będzie dostępna u nas, bo byłam w stanie kupić nawet hiszpańską wersję. Co do poprzedniej książki "Rok w raju" mam mieszane uczucia. Chyba jedna z gorszych jakie czytałam. Okładka brytyjska świetna!
« Powrót do wszystkich komentarzy