0

1-1 dla Barcelony

0

@Mow_mi_Douglas
Ogólnie to jeszcze PES bywa polecany ale tam też ciężko z licencjami.

1

Ktoś poleci jakiegoś ciekawego managera na android? Normalne kluby, normalne zasady, ile zagram tyle mojego, żadnego zbierania XP i serduszek. Może być płatny.

0

2-1 dla Barcelony

4

Na chwilę obecną "kula u nogi". To będą trudne miesiące dla wszystkich cules. Leo był, jest i będzie kimś więcej niż piłkarzem, ale coś trzeba zmienić. Destrukcja Leo wpływa negatywnie na formę drużyny. Czuję, że nie ma już innej drogi niż odejście.

0

@AxelF
Jak pisałem wcześniej - Koeman jest za stary na szaleństwa. Kolejne 100 dni może być dla całej drużyny kluczowe. Zmiana ustawienia pewnie miała dać impuls poszczególnym piłkarzom. Na wyroki przyjdzie czas już niebawem.

1

@constantine16
Szczerze to chyba Koeman jest za stary na takie gwałtowne ekscesy. Lub podjął się misji niemożliwej - Leo w formie i pełnym zaangażowaniem powoli uczy młodsze pokolenia, jednocześnie przedłużając kontrakt z obniżką zarobków.
Wracam do realnego świata. Messi bez formy to dla każdego trenera wielkie wyzwanie. I wielki ciężar, itd. Ale to nadal wielki gracz, który w każdej chwili może wygrać mecz w pojedynkę.

0

@HypeR
O ile na początku sezonu grał, bo musiał ( nowy Pjanic plus koronawirus) tak z biegiem czasu tendencja była malejąca. Po kontuzji Busi będzie kolejnym do rotacji. Choć kontuzje i kolejne fałszywie pozytywne testy mogą zrobić robotę i znów Sergio na stałe zagości w podstawowej jedenastce.

10

Za wcześnie na oceny, ale nastawienie neutralne zmieniło się na neutralne plus. A dlaczego?
- biegamy i walczymy,
- patrzymy w kierunku Barcy B,
- nie gramy za zasługi,
- reagujemy i próbujemy ulepić z tego co jest,
- mówimy co myślimy, nawet o sędziach i VAR,
- nie damy sobie wchodzić na głowę.
A minusy? Za krótko, za dużo kontuzji, problemów ogólnych klubu, nie dopięte transfery zawodników, których Koeman chciał. Aczkolwiek trudno szukać w tym winy trenera. Jest ok, wyniki są średnie, poniżej tego co się chce. Tutaj nie ma dyskusji.

10

Żegnaj jednoosobowa maszyno do wygrywania. Napoli nigdy nie zapomni swojego Boga. W reprezentacji miał wspaniałych zawodników do pomocy, ale w Neapolu ciągnął ten wózek najczęściej samotnie. Ile się naoglądałem skrótów, relacji i meczów (także na VHS) z kariery Diego we Włoszech. Cóż to był za magik.
Żegnaj Mistrzu.

7

Od początku obserwuję skrupulatnie jego grę w Barcelonie i strasznie się dziwię, że nikt nie chce się z nim pojedynkować 1 na 1. Czasami jakąś próba i szybka kasacja przez Desta. Więksi, silniejsi, a może nawet i szybsi od niego jakiś nie mają ochoty. Radzę każdemu się przypatrzeć w najbliższych meczach. Czyżby był nie do przejścia jak Jaap Stan?

0

1-1 dla Barcelony

0

2:1 dla Barcelony

2

Czy ktoś wie kiedy wystartuje Liga Typerów? Czy jest to uzależnione od dobrej postawy Griezmanna czy może od serii kilkunastu meczów Dembele bez kontuzji?

1

Ktoś dobry link?

4

A ja tak trochę na przekór wszystkim - Karol ma dużo racji. Już od kolejnego roku Barcelona powinna zacząć płynąć w odpowiednim kierunku pod wodzą nowego prezydenta. Nie wykluczam nawet, że ten sezon przyniesie nam wiele radości. Barcelona wiele razy dźwigała się z różnych kryzysów.
Nigdy nie byłem optymistą i chyba już nigdy nie będę. Ostatni raz cieszyłem się jak trenerem został Lucho. Ale teraz jestem dziwnie spokojny o losy klubu. Koeman wybitny nie jest, może poukłada w głowach niektórych piłkarzy, a może będzie z nimi w konflikcie. Natomiast z wielu różnych powodów zaczął patrzeć głębiej - w kierunku młodzieży. Tej z La Masii i i tej z innych klubów. To jest właśnie ta droga, którą powinien pójść.

2

Czasy Bravo Sport i VHS ;) Piękne to były czasy. Z każdym kolejnym rokiem jest tutaj lepiej. Jestem z Wami tyle lat co ze swoją żoną. Dziwny zbieg okoliczności. Te naście lat razem to już piękny wynik. Prawie jak 6:2, 5:0, czy 2:8. Wszystkiego najlepszego.

0

Przede wszystkim na samym początku powinien poprosić o błogosławieństwo TWAM. Bez tego szkoda sobie zawracać gitarę i startować w wyborach.
Po drugie mieć plan na utrzymanie wysokich przychodów przy jednoczesnym ograniczeniu wydatków na pensje zawodników. Tylko i aż tyle w kwestii finansów.
Po trzecie primo - młodzież i trenerzy z La Masii. Oko Saurona musi ciągle być zwrócone właśnie tam. To jest podstawa. Być może przez 52 następne lata nie pojawi się tam piłkarz, który zdobędzie ZP. Być może trafi się za 3 lata wspaniałe pokolenie zwycięzców.
Po czwarte primo optimo - rezygnacja z chorych transferowych okazji. Tylko potrzebne wzmocnienia, konkretny piłkarz na konkretną pozycję. A nie np. Griezmann.
Po piąte ostatnie optimo - zaniechać Espai Barca do momentu spłaty długu. Nie pudrować starego Nou Camp tylko wybudować nowoczesny stadion z prawdziwego zdarzenia.
Panie Font proszę o priv - podam stawkę i więcej szczegółów.

0

Celta 1
Barcelona 2

6

Z szacunku dla Ciebie próbowałem przeczytać do końca. Trudno, tym razem się nie udało. Może spróbuję jeszcze raz, albo nawet i ze sto razy. A co mi tam, taki już jestem.
Tym razem będzie krótko: pisałem o TWAM (Towarzystwo Wzajemnej Adoracji Messiego) nawet pod Twoim felietonem. Na tej stronie, na innych też, podczas dyskusji w życiu też się przydarzało. I zdania za cholerę nie zmienię. Trzeba oddać Bogu co boskie. Miałem nadzieję, że zostanie to rozwiązane w inny sposób. Niestety Betonomeu znów dał popis.
Teraz w TWAM do rządów doszli Katalończycy (mniej lub bardziej prawdziwi). Ciekawe jak to będzie wyglądało załóżmy za 3 miesiące. Koeman da sobie wejść na głowę? Posadzi tych nieudaczników na ławkę? Będzie miał kto ich zastąpić na średnim poziomie? I co na to wszystko on - Wielki Kapitan.
Lecę do sklepu po popcorn. Dużo popcornu.

4

Nie za tyle i nie do rywala z ligi. Lepiej żeby został na ten sezon z pełną wypłatą i latem odszedl za darmo.
Obawiałem się jak przychodził na Camp Nou po kolejnym odcięciu myślenia. Że będzie gdzieś mu to siedziało w głowie, że się powtórzy, że nie dostosuje się do bycia tym kolejnym, a nie liderem. Na szczęście Luis zostawił wszystko za sobą i dał nam wiele chwil radości. Nieoceniona praca, wiele bramek i asyst. Szkoda, że lata tak szybko mijają. Jeszcze nastrzela trochę bramek w swojej karierze.
Życzę sobie, żeby Chili go dał mu drugie życie. Żeby biegał i walczył jak David Villa po odejściu z Barcelony za równie śmieszną kwotę. Dziękuję panie Suarez.

4

Pisałem o tym od razu po odejściu Alvesa i się sprawdziło. Drugiego takiego nie będzie. Prawe skrzydło w Barcelonie nie istnieje.

0

@zbyglu
Nie wiem na jakich zasadach miałby odejść. Jak dla mnie powinien być zmiennikiem Alby na chwilę obecną. Jordi musiałby spiąć pośladki.

0

Akieme ma odejść? Przecież na chwilę obecną zjada Firpo i połowę LO w La Liga. Szkoda chłopaka.

1

@mint
No no chciałbym być tak robiony jak Leo. Ile chce wypłaty, tyle dostaje. 100 % praw wizerunkowych, odejście za darmo po zakończeniu każdego sezonu, zachcianki spełniane od ręki.

1

Sytuacja z Leo jest bardzo skomplikowana. I ciężko oczekiwać, żeby się wyjaśniła w tym roku kalendarzowym. Czytam raz po raz jego wywiad i to się wszystko kupy nie trzyma jak dla mnie. Żaden z niego kapitan i przywódca - zresztą większość o tym wiedziała od dawna. Ciężko mu będzie teraz przyjąć rolę, która mu powierzy Koeman. Jeśli Ronald w ogóle ma pomysł na zbudowanie nowego kolektywu, to wokół kogo będzie go tworzył? Messi, Roberto, Firpo?
A jeśli jeszcze czytacie mój komentarz, to nic z tego nie rozumiecie. Tak mam z wywiadem Messiego. Pełen rozgoryczenia z faktu, że nie mógł odejść za darmo i że rodzina się zbuntowała. Skoro był taki pewny odejścia przez cały sezon, to mógł załatwić sprawę inaczej. A po klęsce z Bayernem stanąć jak mężczyzna i wygarnąć wszystko co go boli. Wyczuwam nieszczerość w jego wypowiedzi.
Tak czy inaczej musi upłynąć trochę wody, żeby móc powiedzieć czy decyzja o pozostaniu była słuszna. Nikt nie neguje jego wielkości piłkarskiej. To nadal indywidualnie najlepszy piłkarz świata. Ale wygrywają zespoły, a nie indywidualności.

5

Tymczasem w alternatywnej rzeczywistości: Holender Romano Kopyto zaprowadzą nowe porządki wśród kopaczy klubu towarzysko-sportowego. Na treningu widać Suchego Bagietsa ćwiczącego sprinty i koordynację podczas skoku przez kozła. Jerzy Alabama zawarł swe usta w milczeniu owiec. Z powagą dostojnie stąpa w defensywie. Geralt Pikej-Szakirowski skupił swe myśli wokół dmuchanego pęcherza i z wrogim spojrzeniem wygląda rywala ze stolicy. Luz Szmalec niby nieobecny, a jednak jakby zapomniał o wszystkim i podczas nauki fechtunku przestał machać rękami. Lecz biada im, bo oto zostali opuszczeni przez Lenovo Materialnego. Niby z opaską na zgrabnym ramieniu, niby z kluczem w lewej nodze, a jednak inny niż drzewiej bywało. Nie chce Kopyta, bo ten na diecie bez Szmalca. Nie chce Betonomeu i jego świeżo wybitych monet. Nic nie chce - jeno zaznać spokoju u boku Guardanzoli. Po wsze czasy.
Jaka będzie przyszłość tego klubu towarzysko-sportowego? Kogo dosięgnie Kopyto sprawiedliwości? Ile nowych monet wybił Betonomeu dla Materialnego? Dowiemy się już w kolejnym odcinku.

0

@Elvisek
Nie muszę wyjeżdżać w Bieszczady, bo tam mieszkam.

0

@Kismeth
Robię screena i mam nadzieję, że napiszę "sprawdzam" ;)

0

@Kismeth
Mam taką nadzieję. Jednak bardziej mnie ucieszy wzniesienie pucharu LM przez nowego kapitana Barcelony.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co było najgorsze w Barcelonie w 2020 roku?