0

Sezon 2006/2007 i przewrotka Ronaldinho



0

@Borneo Jakaś prawda w tym jest. Ale osobiście wolałbym Rashforda

2

@Borneo Po jaką cholerę ten Neymar??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?