16 marca 2020, 11:48
0
Sezon 2006/2007 i przewrotka Ronaldinho
4 lutego 2020, 13:49
@Borneo Jakaś prawda w tym jest. Ale osobiście wolałbym Rashforda
4 lutego 2020, 12:19
2
@Borneo Po jaką cholerę ten Neymar??
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Sezon 2006/2007 i przewrotka Ronaldinho
0
@Borneo Jakaś prawda w tym jest. Ale osobiście wolałbym Rashforda
2
@Borneo Po jaką cholerę ten Neymar??
2
@Borneo Po jaką cholerę ten Neymar??
0
Sezon 2006/2007 i przewrotka Ronaldinho
0
@Borneo Jakaś prawda w tym jest. Ale osobiście wolałbym Rashforda