Kazek90
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mecz leci tez na Canal+ Sport 2
0
Witamy Espanyol w Segunda Division;)
0
możecie udostępnić mecz Barcelona 5:0 Deportivo bo chciałbym obejrzec
0
Wydaje mi się że to Busquets walczył przy stałych fragmentach z Zigicem a nie Toure ;)
0
Kto wygra gra w 1/2 finału z Mallorcą
0
Chciałbym się wybrać na mecz ligowy z Espanyolem 22 lutego. Nie wie ktoś czy dostanę bilety w kasach w dniu meczu?
0
taa, większa połowa...:D
0
Nie orientuje sie ktos czy sa jakies plany dotyczace wprowadzenia transmisji ligi hiszpanskiej w HD na Canal+
0
Nie zgodzę się z oceną Valdesa. Popełnił błąd przy bramce i kilka razy niepewnie interweniował. 4
0
Nie orientuje sie ktos czy jest jakas szansa na zrobienie zdjec z zawodnikami Barcy po meczu, czy raczej jest to nie mozliwe?
0
A za koszulke z oficjalnego sklepu placi się za pobraniem czy z gory?
0
Według telegazety TVE International mecz jest na tym kanale o 1.10.