0

będą umieszczane na stronie bramki w HD? jeśli nie, to wie ktoś skąd można je ściągnąc?

0

ma ktoś może bramki HD?

0

new_man nie patrz co zydowska tv pisze... BARCA CAMPEON!!!

0

Mourinho cabron saluda al Campeon...Nigdy nie bedziecie tacy jak BARCA!!!

0

Mam tak samo z tymi bramkami. Ale co ciekawe wiekszość bramek działa normalnie a tylko bramki z kilku meczów działaja w zwolnionym tempie. Próbowalem K lite codec i Matroska Full Pack. Wie ktoś coś na ten temat?

0

bartusS masz moze linka do calego meczu w HD, najlepiej PL?

0

Jak ktoś bedzie miał caly mecz w HD niech poda linki

0

To nie wina kompa bo prawie wszystkie bramki w mkv dzialaja normalnie. Tylko z trzema meczami mam problem

0

Wie ktoś dlaczego u mnie bramki w mkv działają w zwolnionym tempie?

0

Jutro o 11.15 na Planete leci 1 z 10 odcinek o szkółce Barcy

0

http://www.acffiorentina.pl/?news=2778

Keirrison w Fiorentinie

0

Beda bramki w HD?

0

Możecie poprawić linki bo nie działaja?

0

Beda brameczki w HD?

0

OK, czekam. Pozdro.

0

Zrobi ktoś bramki z meczu w HD? Bardzo mi zalezy

0

Beda bramki w HD?

0

Panie Konradinho, beda bramki w HD z tego meczu?

0

Beda bramki w HD bo nie wiem czy mam czekac?

0

Rowniez prosze o wrzucenie tego skrotu na jakis inny serwer

0

Chodzi o veetle

0

1 mb/s może być przyczyną przycinania sie co jakies 20 sek? Chodzi komuś dobrze na 1mb/s?

0

Wie ktoś moze gdzie pokazuja dzisiaj mecz Regal Barca vs TAU?

0

Jak ktoś chce to na rojadirecta jest finał w jakości HD

0

mam pytanie: czy mozna liczyc na mecz w HD jak poprzedni z Chelsea?

0

Alves niestety nie zagra w finale. Na relacji na stronie UEFA bylo napisane :(

0

Nie zwracajcie na niego uwagi!

0

Byl jeszcze Jorquera i Abidal

0

J@CKO

Gdzie moge znalezc ten mecz HD 1080i??

0

Jak pisalem ten komentarz to nie bylo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?