5 lutego 2012, 16:00
0
będą umieszczane na stronie bramki w HD? jeśli nie, to wie ktoś skąd można je ściągnąc?
28 sierpnia 2011, 12:43
ma ktoś może bramki HD?
28 kwietnia 2010, 22:54
new_man nie patrz co zydowska tv pisze... BARCA CAMPEON!!!
28 kwietnia 2010, 22:43
Mourinho cabron saluda al Campeon...Nigdy nie bedziecie tacy jak BARCA!!!
11 kwietnia 2010, 15:10
Mam tak samo z tymi bramkami. Ale co ciekawe wiekszość bramek działa normalnie a tylko bramki z kilku meczów działaja w zwolnionym tempie. Próbowalem K lite codec i Matroska Full Pack. Wie ktoś coś na ten temat?
21 stycznia 2009, 18:25
taa, większa połowa...:D
22 marca 2009, 18:51
Witamy Espanyol w Segunda Division;)
23 września 2009, 11:07
Panie Konradinho, beda bramki w HD z tego meczu?
7 marca 2010, 16:43
To nie wina kompa bo prawie wszystkie bramki w mkv dzialaja normalnie. Tylko z trzema meczami mam problem
23 września 2009, 21:35
OK, czekam. Pozdro.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
będą umieszczane na stronie bramki w HD? jeśli nie, to wie ktoś skąd można je ściągnąc?
0
ma ktoś może bramki HD?
0
new_man nie patrz co zydowska tv pisze... BARCA CAMPEON!!!
0
Mourinho cabron saluda al Campeon...Nigdy nie bedziecie tacy jak BARCA!!!
0
Mam tak samo z tymi bramkami. Ale co ciekawe wiekszość bramek działa normalnie a tylko bramki z kilku meczów działaja w zwolnionym tempie. Próbowalem K lite codec i Matroska Full Pack. Wie ktoś coś na ten temat?
0
taa, większa połowa...:D
0
Witamy Espanyol w Segunda Division;)
0
Panie Konradinho, beda bramki w HD z tego meczu?
0
To nie wina kompa bo prawie wszystkie bramki w mkv dzialaja normalnie. Tylko z trzema meczami mam problem
0
OK, czekam. Pozdro.