Katiusza
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Charlejów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepsza wiadomość dnia! ;) YAAHHHH!!! Cały dzień mam dobry dzisiaj.
0
*istnieje
0
Myślicie, że istniej szansa, żeby ktoś to przetłumaczył na polski? znacie jakieś książki piłkarzy Barcy, które są już przetłumaczone? Podajcie tytuły...
0
Za co Pep dostał kartkę? I jaką? Oglądam z ang komentatorem i zacina się, więc nie wiem...
0
No nareszcie! Czekam na następne odcinki!
0
Wiem, że to nie na temat... ale prosiłabym Szanowną Redakcję o szybkie umieszczenie linków do pobrania odcinków o szkółce Barcy. Proszę...Już nie mogę się doczekać. ;)
0
Oglądałam to już kilka dni temu... Puszczałam sobie kilka razy. ;D Tu są wypowiedzi piłkarzy nagrane przy okazji tej reklamy: http://www.ciacha.net/ciacha/1,81836,7608717,Wszystkie_ciacha_w_reklamie_Pepsi.html Messi mówi o tym, jak Barca uratowała go od choroby, a Thierego nie zrozumiałam niestety. ;D Za szybko mówił! Drogba, Torres i Lampard. Proszę się nie naśmiewać, że taka niepoważna strona! ;D
0
Świetny odcinek! Już nie mogę się doczekać następnych. Jak ja zazdroszczę tym dzieciakom. ;D
0
Widzieliście reklamę Pepsi z Leo i Henrym? ( i z innym piłkarzami też). Świetna jest!
0
Biedactwo... ale mnie to przygnębiło.
0
Ale super!!!
0
patryk, ale było by bosko!
Mam nadzieję, że Pep weźmie sobie do serca, to co powiedział Xavi.
0
Oglądałam z tego filmik. Muszę przyznać że nagrodzeni całkiem nieźle się prezentowali. ;D (nie zarzucajcie mi, że przedkładam wygląd nad sport!). Ale dlaczego Ibra trzymał cały czas łapę w kieszeni?! To takie niekulturalne.
0
Nie ma za co. :)
Katalończyk 92, świetny filmik. Połączenie tego, co najbardziej lubię - Barcy i Queen.
0
majkowiec , ta piosenka ma tytuł ,,Barca, Barca".
Tu znajdziesz tę piosenkę i inne też świetne:
http://mp3.teledyski.info/index.html?text=barca&strona=1&file=global&name=eplik&dalej=Szukaj
I mam pytanie. Wiem, że nie pasuje do tematu artykuły, ale powiedzcie, co o tym myślicie...Czy to prawda, że Barca chce kupić Torresa? A Real Gerrarda? W pierwszej chwili pomyślałam, że to plotka. Na oficjalnej stronie FCB nic na ten temat nie ma.