Katiusza
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Charlejów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
killer19961996,
chyba kilku ma.
Wpisałam w google: ,,facebook Xavi" i jest. Innych trzeba poszukać.
0
Łoł, nie wiedziałam, że ma tam konto.
Od maja zaczynam naukę hiszpańskiego. Co prawda na własną rękę, no ale...
to ze względu na Barcę. :)
Pozdro.
0
Nick elback,
wielkie dzięki! O to mi chodziło. ;)
0
Możecie mi napisać w których ligowych meczach Leo ostatnio dostał ocenę 10? Chodzi mi szczególnie o ten mecz, gdzie strzelił 3 gole i jeden z nich przedstawiony był na 20 zdjęciach na oficjalnej stronie... Zapomniałam z kim to było.
0
ALVES ZAGRA W ATAKU!!!
Ale nieźle będzie. :)
0
O, bardzo ładnie z ich strony. Cały dzień się zastanawiałam, czy tak postąpią.
Ta katastrofa zachwiała mi to Święto- Gran Derbi.
0
Chcecie się popłakać ze śmiechu? Patrzcie na reakcje Madridistów :D"
http://www. realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci
0
LUDZIE!
Pobierzcie tvuplayer! Pobiera się 30 sekund, a transmisja jest bardzo dobra, ani razu się nie zatnie! I jakość świetna!
VeB!
0
Po polsku:
http://fcb24h.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=778&Itemid=173
0
Na czym ten strajk ma polegać?
0
Na czym ten strajk ma polegać?
0
dudek89, o przepraszam, skasowałam spację i jest. Muszę powiedzieć, że dosyć niedorzeczne to jest i to tłumaczenie na stronie. Nieraz wchodzę na tę stronę, nieźle się można pośmiać.
0
dudek89, ten link nie działa...
Dzisiaj śnił mi się mecz z Mallorcą. Dani już miał żółtą kartkę, gdy nagle za sfaulowanie dostał czerwoną kartkę i miał nie zagrać z Realem.Tak mnie to przeraziło, że się od razu przebudziłam. xD
0
Ja też dziękuję za wstawienie :)
0
s2h3k, dzięki. ale nie działa- pojawia się napis: wystąpił błąd albo ; kanał wyłączony.
0
Mam prośbę... Wy podajecie tutaj jakieś adresy do SopCast, ale gdzie to trzeba wkleić? Mógłby mi ktoś dokładnie wytłumaczyć co i w jakiej kolejności trzeba kliknąć?
Proszę...
0
Dobra, dobra :D Nie piszcie tu, tylko oglądajcie! :D
0
film- w sensie transmisja...
0
heh, nie ma za co... Tylko wiecie co? Nie pijam piwa. Nieletnia jeszcze jestem ;D
Hasło podane jest na tej stronie, nad oknem, gdzie film się wyświetla.
0
Tu można oglądać. Ostatnio ani razu się nie zacięło. :)
http://arena360hd.blogspot.com/
0
Linki:
http://arena360hd.blogspot.com/
http://www.rifmax.com/channel1.html 9
0
Dziękuję za linki!!!
0
peel ,
no jasne :* :*
0
Nawet nie widziałam gola, bo akurat wtedy musiało się zaciąć!
0
Moglibyście podać jakieś linki? Sopcast u mnie nie działa, jakiś błąd występuje... justiny też nie. Wszystko się zacina i wszędzie włącza się limit. ;( Wspomóżcie, proszę...
0
orzeł, czytam ze zrozumieniem. Tam było wiele komentarzy o treści ,,Barca jest teraz najlepsza".
0
Weszłam na stronę Realu i jego kibice się z nim zgadzają... ;)
0
oł noł... Nie jestem aż taką optymistką i się zaczynam bać.
0
Nooo, od razu lepiej, jak u VV jest ósemka i odpowiedni komentarz. :)
0
Zgodzę się z genzo.Jak sami napisaliście o Valdesie ,,należy go uznać za jednego z głównych architektów tego zwycięstwa". Skoro należy go uznać, to dlaczego nie dać mu 8? Bo miał za mało okazji do interwencji? Ja bym powiedziała, że dużo. I ta sytuacja sam na sam...