0

killer19961996,

chyba kilku ma.

Wpisałam w google: ,,facebook Xavi" i jest. Innych trzeba poszukać.

0

Łoł, nie wiedziałam, że ma tam konto.

Od maja zaczynam naukę hiszpańskiego. Co prawda na własną rękę, no ale...

to ze względu na Barcę. :)

Pozdro.

0

Nick elback,

wielkie dzięki! O to mi chodziło. ;)

0

Możecie mi napisać w których ligowych meczach Leo ostatnio dostał ocenę 10? Chodzi mi szczególnie o ten mecz, gdzie strzelił 3 gole i jeden z nich przedstawiony był na 20 zdjęciach na oficjalnej stronie... Zapomniałam z kim to było.

0

ALVES ZAGRA W ATAKU!!!

Ale nieźle będzie. :)

0

O, bardzo ładnie z ich strony. Cały dzień się zastanawiałam, czy tak postąpią.

Ta katastrofa zachwiała mi to Święto- Gran Derbi.

0

Chcecie się popłakać ze śmiechu? Patrzcie na reakcje Madridistów :D"

http://www. realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci

0

LUDZIE!

Pobierzcie tvuplayer! Pobiera się 30 sekund, a transmisja jest bardzo dobra, ani razu się nie zatnie! I jakość świetna!

VeB!

0

Na czym ten strajk ma polegać?

0

Na czym ten strajk ma polegać?

0

dudek89, o przepraszam, skasowałam spację i jest. Muszę powiedzieć, że dosyć niedorzeczne to jest i to tłumaczenie na stronie. Nieraz wchodzę na tę stronę, nieźle się można pośmiać.

0

dudek89, ten link nie działa...

Dzisiaj śnił mi się mecz z Mallorcą. Dani już miał żółtą kartkę, gdy nagle za sfaulowanie dostał czerwoną kartkę i miał nie zagrać z Realem.Tak mnie to przeraziło, że się od razu przebudziłam. xD

0

Ja też dziękuję za wstawienie :)

0

s2h3k, dzięki. ale nie działa- pojawia się napis: wystąpił błąd albo ; kanał wyłączony.

0

Mam prośbę... Wy podajecie tutaj jakieś adresy do SopCast, ale gdzie to trzeba wkleić? Mógłby mi ktoś dokładnie wytłumaczyć co i w jakiej kolejności trzeba kliknąć?

Proszę...

0

Dobra, dobra :D Nie piszcie tu, tylko oglądajcie! :D

0

film- w sensie transmisja...

0

heh, nie ma za co... Tylko wiecie co? Nie pijam piwa. Nieletnia jeszcze jestem ;D

Hasło podane jest na tej stronie, nad oknem, gdzie film się wyświetla.

0

Tu można oglądać. Ostatnio ani razu się nie zacięło. :)

http://arena360hd.blogspot.com/

0

Dziękuję za linki!!!

0

peel ,

no jasne :* :*

0

Nawet nie widziałam gola, bo akurat wtedy musiało się zaciąć!

0

Moglibyście podać jakieś linki? Sopcast u mnie nie działa, jakiś błąd występuje... justiny też nie. Wszystko się zacina i wszędzie włącza się limit. ;( Wspomóżcie, proszę...

0

orzeł, czytam ze zrozumieniem. Tam było wiele komentarzy o treści ,,Barca jest teraz najlepsza".

0

Weszłam na stronę Realu i jego kibice się z nim zgadzają... ;)

0

oł noł... Nie jestem aż taką optymistką i się zaczynam bać.

0

Nooo, od razu lepiej, jak u VV jest ósemka i odpowiedni komentarz. :)

0

Zgodzę się z genzo.Jak sami napisaliście o Valdesie ,,należy go uznać za jednego z głównych architektów tego zwycięstwa". Skoro należy go uznać, to dlaczego nie dać mu 8? Bo miał za mało okazji do interwencji? Ja bym powiedziała, że dużo. I ta sytuacja sam na sam...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?