Dobrze by było, gdyby dali za niego Ibrę. :) Tylko jak myślicie, Ibra by chciał tam grać? Ja myślę, że nie.
Na stronie Realu jest napisane, że Mourinho osiągnął ustne porozumienie co do przejścia do Realu i mógłby tam być trenerem. I wtedy może nawet Ibra by tam chciał pójść?... W końcu Real to wicemistrz, zakupi jeszcze kilka wielkich gwiazd, może mu zaoferować fortunę, no i Mourinho...
Komentarze
0
BAN!
0
HuBBi , dzięki.
0
Sorry, że nie na temat. Kiedy może być mecz o Superpuchar Hiszpanii?
0
Dobrze by było, gdyby dali za niego Ibrę. :) Tylko jak myślicie, Ibra by chciał tam grać? Ja myślę, że nie.
Na stronie Realu jest napisane, że Mourinho osiągnął ustne porozumienie co do przejścia do Realu i mógłby tam być trenerem. I wtedy może nawet Ibra by tam chciał pójść?... W końcu Real to wicemistrz, zakupi jeszcze kilka wielkich gwiazd, może mu zaoferować fortunę, no i Mourinho...
0
I nie piszcie jakie to drewno z Ibry, bo nawet jakby to było drewno, to po jednym sezonie nie sprzedaje się piłkarza, który tyle kosztował.
I żeby nie było- nie jestem wielką fanką jego gry. Jest...za wolny i tak jakby mało wpasowany w klub, ale to się jeszcze może zmienić.
0
film- w sensie transmisja...
0
Chcecie się popłakać ze śmiechu? Patrzcie na reakcje Madridistów :D"
http://www. realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci
0
Wiecie co... mimo, że przede mną egzaminy gimnazjalne, to bardziej się boję o Ten Mecz niż o własną skórę... xD
Nawet jeśli Barca nie wygra, to i tak jest najlepsza po wszystkie czasy!
0
Dobra, dobra :D Nie piszcie tu, tylko oglądajcie! :D
0
Na czym ten strajk ma polegać?