O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 452
  • Liczba komentarzy 56
  • Polecenia 234

Komentarze

7

To już jest koniec, nie ma już nic... Dobranoc

0

@AlvaroHanso Ty z księżyca spadłeś?

6

Jeden wielki wstyd! Co ten zarząd razem z Valverde zrobili z klubu...

1

Jednym słowem: żenada!

7

Trzeba natychmiast złożyć wotum nieufności dla obecnego zarządu. Jakim trzeba być analfabetą piłkarskim aby nie widzieć co dzieje się w klubie i w dodatku cały czas zatrudniać tego gościa jako trenera, który zniszczył wszystko. Zniszczył całe piękno gry Barcelony!

Zobacz wszystkie

32

Od ponad 30 lat kibicuję Barcelonie. Dlaczego wtedy wybrałem Barcę a nie inny klub? Za piękną grę i styl. Gdybym teraz w obecnych czasach nie kibicował żadnemu klubowi i miał wybrać jeden z nich, nie byłaby to już Barcelona. Muszę za to podziękować Valverde i obecnemu zarządowi. Niszczą to za co kochałem Nasz Klub. Oczywiście jako prawdziwy kibic zostanę wierny ale to już teraz nie ta magia...

28

Co ten Valverde zrobił z naszą drużyną. Gramy jakbyśmy byli zespołem ze środka tabeli. Tylko umiejętności indywidualne niektórych zawodników jakoś to ciągną. Pod wodzą tego trenejro wszyscy obniżyli loty. Nie da się tego oglądać. Valverde odejdź!!!

22

To co gramy za Valverde to jest zbrodnia. Gramy dramatycznie słabo bez żadnego stylu. Oczy krwawią od patrzenia. Ten trener musi odejść jak najszybciej!!!

18

Real Madryt ma kasę i kupuje na potęgę. Ściąga znane nazwiska ale mam wrażenie, że nie ma w tym żadnego przemyślanego działania. Prawdopodobnie Galacticos po raz kolejny będą bezzębni.

17

Już dariooo napisał, że w meczach z Napoli zdecydowanie lepiej spisała się nasza pomoc składająca się z młodzieży niż dziadków. Zgadzam się w 100%. Nie było spowalniania akcji ani robienia zbędnych kółeczek i zagrywania do tyłu. Młodzi grali z polotem,ultra ofensywnie. Świetnie się to oglądało jakby grała zupełnie nowa,odmieniona drużyna. Przy naszej tak szybkiej i zdecydowanej grze w linii pomocy, zwróćcie uwagę jak zyskał Dembele. On bardzo dobrze odnajduje się w tak dynamicznej grze a nie w jakiś statycznych kombinacjach w slow motion. Miejmy tylko nadzieję, że ktoś we władzach Barcelony wyciągnie z tego wnioski. Pozdrawiam Wszystkich Was serdecznie.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?