0

@LuisSalvano I właśnie na taką odpowiedź czekałem. Dzięki wszystkim za odzew ;)

0

@escarabajo Słyszałem, że bilety miały się pojawiać z czasem i ewentualną opcją jest kupno w kasie biletowej przed meczem.

0

Wydaje się, że niedługo pierwszy wyjazd na mecz do Barcelony stanie się faktem, tylko pojawił się mały problem. Nie ma biletów na Barcelona - Napoli w LM. Czy w tej sytuacji powinienem kupić bilet od pośrednika? Hotele,loty ogarnięte. Ostatnio nawet widziałem, że kilka biletów się pojawiło na oficjalnej stronie barcy, ale szybko zniknęły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?