JackH
Dołączył/a: marzec 2019
Amsterdam
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore
Mam tak samo. W Denver może się wpasować, rzut ma, dobre podanie ma, Nuggets nie będą musieli zmieniać za bardzo systemu gry, gdy Joker będzie siedział na ławce, bo na razie to tylko smallball wtedy jest opcją.
2
Jokić będzie mieć nowego zmiennika. Moze tu się uda Boogiemu.
1
@fart
Ciekawe za kogo ten Simmons. Collins i fillery / wybory w drafcie? Tylko to mi do głowy przychodzi, bo Capela w Sixers niepotrzebny.
0
@Encore
J. Brown to samo, co mnie boli, bo to grajek, którego lubię.
1
@fart
No niestety, do Celtów zawsze miałem dużo sympatii, a ten sezon to na razie rozczarowanie :(
Jak tak dalej pójdzie to nie będę miał komu sympatyzować w playoff na Wschodzie, bo Boston i Atlanta (tylko ze względu na McMillana) będą mieć kłopoty żeby tam być. I zostanie tylko "kibicowanie" anty-Nets i anty-Sixers :D
1
@fart
No cztery tylko hehe. Doczytałem, po trzech kwartach, było 80:0, a kwarta tylko 8 minut. Okazały łaskę w ostatniej :)
Zrewanżują się Celtowie tej nocy po tej frajerskiej porażce z trójką Barretta o tabelę na koniec?
1
@JackH
Przepraszam, zawiesili trenera.
4
Taka ciekawostka. Zwolnili trenera, bo za dobrze grają podopieczne. Słusznie?
Co miała ta drużyna zrobić? Popełniać shot clock violation od połowy pierwszej kwarty??
0
@PatrychoO
Ciekawe. Nie spotkałem się z tym, u mnie jak nie było czasu na normalną dogrywkę, to graliśmy do pierwszego kosza, taka "nagła śmierć". Dzięki za odpowiedź.
0
@PatrychoO
Co to jest seria rzutów w zawodach? Jakiś konkurs drużynowy stricte rzutowy?
@Encore
Też lubiłem z rogu, ale rzadko z tego trójka była, bo z reguły sale nie miala wymiarowych 15 metrów szerokości :( Na szczęście pod chmurką nie było tego problemu.
3
@Encore
Jumperka z 15 stóp na przyzwoitym procencie trafi większość centrów w lidze.
A dryblingiem na kolana kładł przeciwników wielokrotnie KAT, AD (o ile go traktować jako piątkę) czy Jokić. Pojedyncze akcje widziałem u Wooda, Williamsa z Bostonu czy nawet Bol Bola (i to z trójką, a nie midrange).
1
@dzagos
Nie znam kursów, ale grałbym Suns i Cavs.
0
@Encore
Wielu potrafi, ale na takie zagrania nie ma po prostu zielonego światła, bo to niewydajny rzut. Ale akcja efektowna.
1
Może ktoś już wrzucał.
https://x.com/JoostBroekers/status/1478462916261208076
1
@Encore
Nie no bez jaj. Kyrie zagrał więcej meczy. A jednej z trzech wygranych bez meczu sezonu Jeffa Greena by nie było.
2
@Encore
Hehe, z tym "w pojedynkę" to bym polemizował.
2
@Encore
Jeszcze nigdy mu się to nie udało (samemu). Wschodu nawet nie wygrają. 50-21 w zbiórkach dla Memphis, kosmos.
0
@Ogorinho1974
Pisałem o meczu, który właśnie trwa, a nie o playoffs. Bo Nets nie da się oglądać. Dallas w szóstce nie będzie, ale o Denver jestem spokojny i to mimo braku Murraya i Portera, MVP Joker da radę.
1
Jejku, ale ten Brooklyn cieniutki. Jakim cudem u buków to ciągle faworyt do mistrzostwa, tego w ogóle nie rozumiem. A deski to już w ogóle nie mają. Zmieniam na mecz Dallas - Denver, pojedynek Jugoli pewnie będzie ciekawszy.
0
@Szpenio
Puig ma tak na imię. Nie ma tu żadnego błędu.
2
@Encore
Wyprzedzi Jabbara.
A to było?
Bulls nie mają wystarczającej ilości graczy z powodu plagi covid w drużynie.
0
Mirotić 31/10, niesamowite liczby jak na fibowską koszykówkę i to w meczu obecnie dwóch najlepszych drużyn w Europie.
6
Zaglądam na stronkę pierwszy raz od meczu z Bayernem, czytam zaległe newsy z pięciu dni i rozczarowany jestem, że nie ma nawet małej wzmianki o tym, że koszykarze zlali w piątek w klasyku Real :(
0
Oby w piątek Barça wygrała z Realem, to może nastrój mi się poprawi.
0
@Neutralny_94
Ze zrozumieniem tekstu z linka nie miałem problemu, nie wiedziałem tylko o co Ci chodzi z draftem (to polsku zaciąg/nabór).
1
@Neutralny_94
W jakim drafcie?
2
@MesQueUnClub96
Bergkamp i David Silva
1
@FCB24
Tylko, że Klay będzie na limitowanych minutach i juź nie będzie 2-way grajkiem, sam o tym mówi. W tym sezonie to będzie najwyżej lepszą wersją Livingstona (bardzo chciałbym się mylić oczywiście).
1
@Kidd
No jak bez przyczyny??? MM celowo wypłacił mu z łokcia, nie widzisz tego?
0
@FioletoweOczy
Chyba 2 miesiące temu, a nie 2 tygodnie...